Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Arkadaş Arıyorum

pinokyo

Önerilen İletiler

NEDEN OLMASINKİ...

KASTETTİĞİM ŞEY AŞK DEĞİL TABİ SADECE ARKADAŞLIK.İNTERNETTEN TANIŞTIĞIM ŞİMDİ ÇOK İYİ ARKADAŞ OLDUĞUM BİR KAÇ KİŞİ VAR.YAKLAŞIK BİR YILDIR GÖRÜŞÜYORUZ.

YÜZYÜZE GÖRÜŞTÜĞÜM O ÇIKARCI İNSANLARA EMİN OL ON BASAR HEPSİ.

DİĞER YANDAN KASTETTİĞİN AŞK ADINA BİR ARKADAŞLIKSA BU İŞ GERÇEKTEN ZOR.BİR HEVESTEN ÖTEYE GİTMESİ ZOR BENCE.....

SEVGİLER...........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet konuyu önce ikiye ayırmalı

1- arkadaşlık

2- aşk sevgililik

arkadaşlık bazında görüştüğünüz web arkadaşlarınızla yüz yüze de geldiniz tanıştınız mı ?

web ortamında kişilikler nasıl ölçülebilir ?

aşk bazında web den beklentisi olanların büyük hayel kırıklığına uğrayacağını düşünüyorum.

Yapılan bir araştırmaya göre erkek kullanıcıların web de % 30 oranında kendilerini bayan olarak tanıtmaktan hoşlandıklarını ve kişilerle dalga geçtiklerini göstermiş.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yeterki kabul edin, katıldım gitti

Araştırma ege üniversitesi sosyoloji psikoloji bölümünce web kullanıcıları arasında yapılmış

bende % 30 oranına hayret ettim

benim tahminim :

biliyorsunuz sanal alemde yalancılık sahtekarlık aldatma halleri çok nrahat uygulanıyor hatta hırsızlık.....

bastırılmış duygular bazı kişiliklerde bu zararsız ortamlarda yakalanma korkusu olmadan düşüncesiyle aktive olabiliyor.

erkekleri güya aldatarak bir bakıma tatmin oluyorlar galiba

ben biraz psikolojiye meraklıyımdır da......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Pinokyo ilk basta psikolojiye merakin olduguna sevindim, benimde ilgi alanima girio da biraz..

Sosyoloji, pedagoji hepsi hepsi...bayirilirim insanlari incelemeye..

neyse gel gelelim actigin topic konusuna...

eger biraz sagduyulu, biraz akilli, biraz da insanlari taniosan sanirim zamanla nette de cürüklerle iyileri ayirt edebilirsin...

Birde arkadas aradigin site de önemli...

Mesela bu forum arkadaslik servisi diil, ama yinede arkadasliklar olusa bilio...

benim nette tanistigim arkadaslarim oldu(bir bask forumdaydi)... ve görüstügümde de yanilmadigimi anladim...

Burda da arkadaslarim var ve son zamanda onlarla reel de tanidigim arkadaslardan daha SIK görüsüyorum...

görüsüyorum derken de bir cok sey paylasiorum, dertlesiorum ....

böyle iste sayin pinokyo...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar burada neden sıkı arkadaşlıklar var biliyormusunuz..

Mesneviden bir kesitle açıklıcam..

Birgün mevlana ve arkadaşları güzel güzel oynayan bir kaç köpek görürler..

Arkadaşı mevlanaya derki; görüyormusun köpekler arasındaki dostluğu, insanlar neden böyle değil..

Mevlana cevap verir..

Sen aralarına bir kemik at.. o zaman gör..))

Sanal alemde olmayan tekşey menfeattir..

Bu yüzden de dostluklar uzun vadeli ve daha samimidir..

Aşk konusuna gelince ben birkez yaşadım...

Yaşayan arkadaşlar da var...

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende bi konuyla ilgili bişeyler araştırırken takılıverdim buraya...belki yazan insanların samimiyetini bi şekilde hissettim...bakalım hayırlısı..çaylak takısını pek sevmesemde,zamanla alışıyo insan sanırım...

ilanla arkadaş bulunur mu sorusuna gelince,biraz geniş düşünüyorum bu konuda sanırım,her zaman her yerde herşey olabilir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende bi konuyla ilgili bişeyler araştırırken takılıverdim buraya...belki yazan insanların samimiyetini bi şekilde hissettim...bakalım hayırlısı..çaylak takısını pek sevmesemde,zamanla alışıyo insan sanırım...

ilanla arkadaş bulunur mu sorusuna gelince,biraz geniş düşünüyorum bu konuda sanırım,her zaman her yerde herşey olabilir...

sana katliorum monalisa, hayat bu, her zaman her yerde hersey olabilir :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili monalisa ben varım sen merak etme...benim eski avatarda monarıza idi.....senin için yakında onu koyarım :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yeterki arkadaş ara..

Bu site için söylemiyorum..

nette arkadaş..

o kadar çok bulunur ki..

inan bana hangisini nereye koyacağını bilemezsin..

ama elin ayağın gözün kaşın saçın başın..dilin lisanın..giyimin kuşamın ..düzgünse..

nete takılan birçok insan bir çok insanla yüzyüze görüşmüştür..

sen bilgisayar ve sanal alemde yenisin sanırım:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar burada neden sıkı arkadaşlıklar var biliyormusunuz..

Mesneviden bir kesitle açıklıcam..

Birgün mevlana ve arkadaşları güzel güzel oynayan bir kaç köpek görürler..

Arkadaşı mevlanaya derki; görüyormusun köpekler arasındaki dostluğu, insanlar neden böyle değil..

Mevlana cevap verir..

Sen aralarına bir kemik at.. o zaman gör..))

Sanal alemde olmayan tekşey menfeattir..

Bu yüzden de dostluklar uzun vadeli ve daha samimidir..

Aşk konusuna gelince ben birkez yaşadım...

Yaşayan arkadaşlar da var...

Saygılar...

kral yine coşturmuşsun ya helal bu yazının altına imzamı atarım süper yane

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.