Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bu forumda birbirimizden nekadar elektrik alıyoruz..?

bohem

Önerilen İletiler

Bana göre karşımdaki insandan aldığım elektrik çok önemli.

Bu forumdada aynı şey söz konusu benim için.

İllaki yüzyüze tanımak gerekmiyor ! bana göre tabii..

Yazışarakda ruh uyumu hissediliyor..önemli olan iletişim tabiiki..

Şimdi soruyorum!

Sizler bu forumda birbirinizden elektrik yani ruh uyumu..alabiliyormusunuz? ve en çok kimden?

Bunu illada bana değil tabii...benim topiğim içindede birbirinize sorabilirsiniz..

ok..?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 228
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

benım çok sevdiğim ınsan var.hatta bi çoğuyla çok özel dostluğumuz var..

ben ınsanları fıkırlerine,yaşına,görünüşüne vs..katogorıze etmediğim için biçokla anlaşabılıyorum..

terbıyesız,saygısız ve argovari bir insan olmasın yeter..

ya senden elektrık alamdım bohem,elektrıklermı ne kesık acep :P:P:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu Termik Elektrik santrallerini en çok Ökkeş Kankim <_< Ece aplam <_< Güzelyaz <_< AÇA <_< nickli üyelerden alıyorum... :w00t::lol:

Kıslar umarım bu elektrik size aynı şekilde yön buluyordur :lol: Zira fatura çok kabarık :lol::wub:

Pardon birde Sedelina diye biri dolanıyor bu forumda bana acaip elektrik veriyo bu kıss :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benım çok sevdiğim ınsan var.hatta bi çoğuyla çok özel dostluğumuz var..

ben ınsanları fıkırlerine,yaşına,görünüşüne vs..katogorıze etmediğim için biçokla anlaşabılıyorum..

terbıyesız,saygısız ve argovari bir insan olmasın yeter..

ya senden elektrık alamdım bohem,elektrıklermı ne kesık acep :P:P:P

Olabilir açık olmanda güzel..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Valla sanki birileri benim elektiriğimi kesmiş kimseden elektirik gelmiyorrrrrrrrrrr... :( Borcum falanda yok ama kesinti sebebini öğrenemedim...Jeneretörlede daha ne kadar idare edebilirim bilmiyorummmm... :D Biri yardım etsin... :angry:

:online2long: Acaba prizimi denesem Ne?????? :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Süperdi çok güldüm :zorro:

Valla gülmek gibsi yok yalnız olsamda çok mutluyum yeni olduğum için pek fazla kişi tanımıyorum. :) Yeni hat çektim bakalım :angry: Santrale ulaşacakmı elektirikler bi gelse varya sabahları zor olmuyorda akşamları biras zorluk çekiyorum... :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Valla gülmek gibsi yok yalnız olsamda çok mutluyum yeni olduğum için pek fazla kişi tanımıyorum. :) Yeni hat çektim bakalım :angry: Santrale ulaşacakmı elektirikler bi gelse varya sabahları zor olmuyorda akşamları biras zorluk çekiyorum... :lol:

bende yeni sayılırım..ama sanırım bu santral yanacak benim elektriğimden..*********ti dimi..

buzlukta sakla....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende yeni sayılırım..ama sanırım bu santral yanacak benim elektriğimden..*********ti dimi..

buzlukta sakla....

:) Sendede varya voltaj yüksek çıkti hımmm... :P Benim santralede bi el atbe yanmayı bırak ampul bile yakamıyor... Yardımcı ol bohem :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu Termik Elektrik santrallerini en çok Ökkeş Kankim <_< Ece aplam <_< Güzelyaz <_< AÇA <_< nickli üyelerden alıyorum... :w00t:

Kıslar umarım bu elektrik size aynı şekilde yön buluyordur :lol: Zira fatura çok kabarık

Pardon birde Sedelina diye biri dolanıyor bu forumda bana acaip elektrik veriyo bu kıss

gıss aynen bu yönde benim elektriklerde -_- paylaşıyos yani fasla yasmas korkma :D:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dimi..gurban.. nezaman istersen sana yüksek voltajlı ampuller bağlarım :D

Bağla bağla renga renk olsun :D Fatura gelirse bende karışmam bunu bilesin. :) Sonra kaçak kullanıyo diyede başımız belaya girmesin sakin valla bak sonra ne elektrik kalır ne voltaj nede ampul :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.