Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Anlamlandıramadıklarımız..

kralx

Önerilen İletiler

• Cevaplar 141
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

yeşim sorun bendemiymiş beni suçladın al yazdıklarınla övün forumda sana kaldı ben artık bu siteyi bırakıyorum büyü bundan sonra

sedat kendine çok iyi bak değerliydin yinede değerlisin seni tanıdığıma sevindim bütün mutluluklar seninle olsun A.E.O eLVEDE :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet bende anlamıyorum dicem mesela ben:) vaz geçtim gitmiyorum

Bence de gitme çünkü tanımadığın daha bir sürü kişi var ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet bende ondan sebep gitmiyorum saolsunlar gitmemem için özel mesaj attılar bazı iyi arkadaşları kaybetmemem açısından kalmam iyi olacak

hmm biz de mi atalım o zaman :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yeşim sorun bendemiymiş beni suçladın al yazdıklarınla övün forumda sana kaldı ben artık bu siteyi bırakıyorum büyü bundan sonra

sedat kendine çok iyi bak değerliydin yinede değerlisin seni tanıdığıma sevindim bütün mutluluklar seninle olsun A.E.O eLVEDE :clover:

kızım samsuna kadar geliyormuydu sesin..

senden kurtulamayacakmıyım ben..

tamam ok ya senin sayende gördüm ben insanın suratını bundan dolayı tşk. ederim sana.. :)

seninde yolun açık olsun ama şunu bil kimse kimsenin yüzünden bu forumdan ayrılamaz..

sen rahatına bak burda..

birde ben yeterince büyüdüm büyümüş yada büyümemiş olmamda kimseyi ilgilendirmez önemli olan düşünüp konuşmaktır benim için..yaşamaktır herşeyden önce..

herkesi çok seviyorum kimseylede kavgalı olmak istemiyorum boş işler yüzünden.. :)

diyorumya alınan alınsın üstüne, inasanın suratı sonradan çıkıyor meydana.. :) bazılarıda bulunmaz hint kumaşı değil..havalarını fazla atıyorlar burada..

bu sözlerime de senden yada bir başkasından karşılık almak istemiyorum..uzatmayalım artık..herkes kendi başının çaresiyle uğraşsın..herkese iyi eylenceler..BU KADAR.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kızım samsuna kadar geliyormuydu sesin..

senden kurtulamayacakmıyım ben..

tamam ok ya senin sayende gördüm ben insanın suratını bundan dolayı tşk. ederim sana.. :)

seninde yolun açık olsun ama şunu bil kimse kim :clover: senin yüzünden bu forumdan ayrılamaz..

sen rahatına bak burda..

birde ben yeterince büyüdüm büyümüş yada büyümemiş olmamda kimseyi ilgilendirmez önemli olan düşünüp konuşmaktır benim için..yaşamaktır herşeyden önce..

herkesi çok seviyorum kimseylede kavgalı olmak istemiyorum boş işler yüzünden.. :)

diyorumya alınan alınsın üstüne, inasanın suratı sonradan çıkıyor meydana.. :) bazılarıda bulunmaz hint kumaşı değil..havalarını fazla atıyorlar burada..

bu sözlerime de senden yada bir başkasından karşılık almak istemiyorum..uzatmayalım artık..herkes kendi başının çaresiyle uğraşsın..herkese iyi eylenceler..BU KADAR.. :)

söz gümüşse sukunet altındır diyorum ve asla yemyeşim seninle bu konular olsun veya farklı konular olsun bir araya gelmek istemiyorum sana son sözüm inşallah mutluluğu bir gün yürekten en iyisiyle bulursun a.e.obütün mutluluklar senin olsun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Asıl gitmek ben gidiyorum demeden gidebilmektir..:)

Yani şimdi harem dağılmıyomu..?:)

Anlamlandıramadım şimdi bunu..

sen bana tek laf söledin sedat beni var diye forumdan çıkma bende bunu yaptım işte

burda iyi cici arkadaşlar edindim sadece aysumun dostluğu arkadaşlığı yeter bana benden küçük olsada fikirleri büyük avniler isimli arkadaşımızada sayman 22 teşekkür ederim iyiki varsınız.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.