Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Anlamlandıramadıklarımız..

kralx

Önerilen İletiler

Asıl ben teşekkür ederim güzel arkadaşlığın için...gerisi beni bağlamıyor...insanları kendi değer yargılarımla ve kalbimle değerlendiririm..bu kıstaslar senin iyi bir arkadaş olduğunu söylüyor...dost kazanmayı çok isterim kaybetmeyi hiç sevmem.. :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 141
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu forumdan hiç kimsenin gitmesini istemeyiz..

Aramızdaki meseleyi biliyorsun sessizliğin kızı, değerinide biliyorsun..:)

Benim için çok değerlisin, lütfen gitmek kelimesini bir daha duymayayım..

Sevgilerimle..:)

biliyorum fazlasıyla sende değerlisin :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla bende hiç bişeye artık anlam veremiyorum bilhassa yaşamak nefes almak değilmiş bir tek bu söze anlam verebiliyorum

Bence yaşamak sadece ve sadece kalbin atması ...

Her şey boş ; mutluluk hayatı çok önemli kılabilir ama bir anlık üzüntü de 'ölmek istiyorum' demeye neden olabilir...

Dengesini ne zaman değiştireceği hiççç belli olmaz! Gülüyorsam eğer bu hayatı alt etmek içindir bu boş hayatı !

Bu sadece benim fikrim -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bence yaşamak sadece ve sadece kalbin atması ...

Her şey boş ; mutluluk hayatı çok önemli kılabilir ama bir anlık üzüntü de 'ölmek istiyorum' demeye neden olabilir...

Dengesini ne zaman değiştireceği hiççç belli olmaz! Gülüyorsam eğer bu hayatı alt etmek içindir bu boş hayatı !

Bu sadece benim fikrim -_-

bir söz varya

gül gülebildiğin kadar insanlar hakkında acayip şeyler düşünsün :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

söz gümüşse sukunet altındır diyorum ve asla yemyeşim seninle bu konular olsun veya farklı konular olsun bir araya gelmek istemiyorum sana son sözüm inşallah mutluluğu bir gün yürekten en iyisiyle bulursun a.e.obütün mutluluklar senin olsun

aynı şeyleri düşünüyoruz..ne güzel.. :) sende a.e.o. ayrıca teşekkürler güzel dileklerin için.. :) seninde herşey gönlünce olsun.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bayan falanca güzel olmak ister, hoş görünmek ister, didin didin kazandığı parasını çal çapul alır kuaföre verir ben yiyemedim sen ye der ve manikür, pedikür, sir ağda, saç, boya, kaynak, maske, rimel, ruj, far v.s.

Oradan çıkar en darından en iç açıcısından bir etek yada kot..

Ardından göbeği açıkta bırakan, üstü açıkta bırakan giysiler yada gövdesini boğacak kadar sıkıştıran giysiler..

Anti-aging, layt içecekler, hamursuz yiecekler vs...

Yolda manken edasıyla uzun ve çapraz adımlar, sivri topuklar elinde düzensiz sallanan çanta vs..

Gözünde gözlük, bazen panjurvari kafa üstü gözlük kaldırma vs..

İnce nazik kibar ve bir okadarda oturaklı sözler..

Şimdi anlamlandıramadıklarım;

Soru: Bunu neden yapıyor yada kimin için yapıyor..

Cevap: Etrafındaki insanlara hoş görünmek içindir..

Soru: O halde etrafındaki insanlardan biri ona çok güzelsiniz yada çok hoşsunuz derse ne olur..?

Cevap: Kafaya çantayı yer..

Soru: Nacizane çıkma teklifi yapsak..

Cevap: Muhtemelen siz manyakmısınız der ve çanta :)

Soru: Mesela göbeğini bakılmasını istediği içinmi açıkta bırakır..

Cevap: Evet..

Soru: Başka bir nedeni olamazmı..?

Cevap: Başka ne nedeni olabilirki..

Soru: Peki bakarsak ne oluır..

Cevap: Çanta.. :)

Soru: Peki hem bakılmasını istiyor hemde kızıyor bu ne iş..?

Cevap: Anlamlandıramıyorum..

Soru: Bu kadını anlayabiliyormusun..

Cevap Anlıyorum ama anlamlandıramıyorum..!!

Bayan falanca bizim eşraftandan bir bayandır, aynı zamanda bir içim su, bir yiyimlik kemal paşa tatlısı, afetmi afet ama bir o kadarda nefret biridir.. Siz bilmezsiniz.. :)

Sizinde anlamlandıramadıklarınız varsa yazabilirsiniz..

Saygılar-sevgiler..

seninle çok karşılaşcaz herhal bu forumda, neyse arkadaşlar bir kere asla unutmamanız kereken bişi var oda şu

KADINLAR,ERKEKLER İÇİN DEĞİL KADINLAR İÇİN GİYİNİRLER VE SÜSLENİRLER onlara göre zaten erkekler biryerlerini açsalarda açmasalarda onlara asılan ve ***** ********** ama kendi cinslerini etkileyip ezmek için boya küpü kıvamında ve herdaim kokoş bi vaziyette dolanırlar.Siz hiç güne giden kadınların fön çektirmeden yada en şık giysileri giymeden gittiklerini gördünüzmü orada erkek mi var?HAYIIIIIIIIIR

ya işte bülee

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

nolmuş burdaa yaa :huh: 3 isim yıkmışsınız walla topiği

2 hafta kafa dinliyek dedik hea :( bi geldik bütün millet kavgalı..noluyo yaa foruma.. birbirinizi bukadar kıracak lafları sölemenizin nedeni nee??

meseleyi aranızda bitirmiş gibi görünüyosunz ama tek bişey sölim..

İnsanlar onlara sölediklerinizi unutabilir ama onlara kendilerini nasıl hissettirdiğinizi asla unutmazlarr.. önemli oln laff değil yanee..

Sessizliğin_kızı bilmiyorum bunu daha önce duydunmu ama[duymamış gibi konuşuyosun sanki] önemli olan yaşş diill..düşüncelerin..we bunları paylaşabilmektir..o yüzden kimseyi küçümseme derim..yanlış anlama kimseye karşı bi düşmalığım yok..

Aslında bu konunun foruma taşınmasını istemezdim..sanırım burdaki herkes kendi sorununu halledebilir ARALARINDA..

nese ben de uzatmim şimdi.. zaten bu konu hakkında yeterince azar işittim :) forumdaki herkesi sewiyoruum kimseyle bi alıp veremediğim yok..

da bana kankimi geri getirin :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

seninle çok karşılaşcaz herhal bu forumda, neyse arkadaşlar bir kere asla unutmamanız kereken bişi var oda şu

KADINLAR,ERKEKLER İÇİN DEĞİL KADINLAR İÇİN GİYİNİRLER VE SÜSLENİRLER onlara göre zaten erkekler biryerlerini açsalarda açmasalarda onlara asılan ve muhtaç yaratıklardır ama kendi cinslerini etkileyip ezmek için boya küpü kıvamında ve herdaim kokoş bi vaziyette dolanırlar.Siz hiç güne giden kadınların fön çektirmeden yada en şık giysileri giymeden gittiklerini gördünüzmü orada erkek mi var?HAYIIIIIIIIIR

ya işte bülee

Yapma yaa..:)

Demek bizim için değil ölemi..

Doğru siz öööylece dursanız bile biri gelir size asılır gerek yok makyaja föne..:)

Ama aslına bakarsan paspal kızlardan nefret ederim..

Çünki bir çiçeğe çiçeklik yakışır, çöplük değil..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

da bana kankimi geri getirin :(

birtanecik kankim benim.. :) ben gitmedim yaw ne gitmesi..sana msj attım ama gitmedi boşalt bakim kutunu... :D he bu arada açmayacaktım ama msj yollamışsın sahile iniyoruz ailecek gelirsen eyer bu akşam foruma yokum.. :) inş. başka zaman karşılaşırız canım.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır o 1

ben sadece teşhirden ve aşırı kokoşluktan bahsettim o 2

bu tür takılan kadınlar bu şekilde düşünür dedim ( ki genelde kelimesini kullanmam gerekirdi) 3

konuşma tarzın hiç hoş değil bu 4

ben her kadın kendi içinde farklılık gösterdiğine inanıyorum ama genel olarak birbirlerini kıskandıkları için bu tarz takıldıklarını düşünüyorum bunun da ötesinde anlamlandıramıyom diyon sana anlatıyom sonra gene bozuluyon bende bunu anlamlandıramıyom ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

1- Konuşma tarzım benim tarzım bana göre hoştur ve beni bağlar... :)

2- Tavır, üslup, düşünce ve karakter yansıtmalarını eksiksiz yaparsan okuyan düzgün anlar..

3- Ben eve gidiyorum cafe kapatma zamanım geldi..

Anlamlandıramadığım ise gidiyorum diyip diyip bir türlü çıkamıyorum forumdan.. bir gün polisle fena kapışcaz vala..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.