Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ÖZELLİKLE BAYANLARA..........

kusadali_emix

Önerilen İletiler

ERKEK ARKADAŞINIZ YADA EŞİNİZ...

SÜREKLİ MAÇ SEYREDİYO VE SİZLE PEK İLGİLENMEYEN BİRİYSE YANİ MAÇ KOLİKSE SİZ NE YAPARDINIZ..

DİKKAT Mİ ÇEKERDİNİZ YOKSA GICIKI OLURDUNUZ..........

SİZE TAVSİYE MAÇ ESNASINDA TELEVİZYONUN ÖNÜNDEN GEÇMEYİN,

BİR TAVSİYE FUTBOLCULARDAN BİRİYLE PİLATONİK AŞIK OLUNUZ ;)

BUNLAR BİR GÜLSE BİLSE ALINTISIDIR.......TABİİ BİR KISMI :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkek çok maç izliyorsa

kadında yerli dizi izliyordur..

biz ne yapalım dizideki kadınlara aşıkmı olalım :D

belkide :) ama çaktırmayın yoksa mazallah bir iç savaş yaşanır ;)

ben takımımın ve türkiye maçlarını zevkle izlerim...

ben olsam ondan daha fanatikçe ve daha coşkulu izler onu şaşırtarak ilgiyi üzerime toplarım... ;)

süpersin 10 numara

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ERKEK ARKADAŞINIZ YADA EŞİNİZ...

SÜREKLİ MAÇ SEYREDİYO VE SİZLE PEK İLGİLENMEYEN BİRİYSE YANİ MAÇ KOLİKSE SİZ NE YAPARDINIZ..

DİKKAT Mİ ÇEKERDİNİZ YOKSA GICIKI OLURDUNUZ..........

SİZE TAVSİYE MAÇ ESNASINDA TELEVİZYONUN ÖNÜNDEN GEÇMEYİN,

BİR TAVSİYE FUTBOLCULARDAN BİRİYLE PİLATONİK AŞIK OLUNUZ ;)

BUNLAR BİR GÜLSE BİLSE ALINTISIDIR.......TABİİ BİR KISMI :)

erkek arkadaşımsa bu maç kolik bey ve birde benimle ilgilenmiyorsa demekki eceline susamış ve kaşınıyor anında posta koyardım hiç acımam valla başka erkek mi yok dedim.

haa evliysem tabi biraz daha ılımlı yaklaşırdım ;) .tam bir dizi koliğimdir o yüzden bir şekilde ortayı bulmaya çalışırdım.ben onunla maç izlerdim oda benimle dizi.

işte olay budur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir TheLastofMohicaN

bir çözüm yolu var ama kesen kuvvetli olmalı toshibanın ürettiği farklı açılardan bakıldığında farklı görüntüleri gösterebilen tvler. düşünsenize bir taraftan maç izlerken bir taraftan dizi izliyebiliyorsunuz.

o sıra erkek gol diye ayağa fırlıyor kadın sevgilisinen ayrılan hatun için üzülüyor :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

KIZILDERİLİ ARKADAŞIMIZ DOĞRU SÖLÜYO....MANTIKLI AMA BİRZ SAÇMA OLMAZMI,?

BİRİ ORADA ÜZÜLÜYO AĞLIYO DİĞERİDE ONA İNAT GÖBEK ATIYOMUŞ GİBİ ÇATLA PATLA AYRILDILAR OH DER GİBİ :) NE ENTERASAN AMA....

DİZİDE BEYENDİĞİNİZ VARSA AŞIK OLUN AMA BELLİ ETMEYİN TABİİİ AŞIK OLACAK KARAKTER BULURSANIZ :).......

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla beni seven adam zaten benle ilgilenir bi dk. ayıramas gözünü benden :P yani ben hiç izlemsin demiorum ama herseyin bi sınırı var dimi yanında ben varsam benle ilgilencek beraber keyif alacagımız seylerı yapması lazım. ( e tabi bide senle ilgilenmesini saglamayı bilcen :) )

helal sana zaten herkez nerde ne yapacağını bilse sorun olmaz değil mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

walla arkadaslar ok tamam ilgiyi cekmek ıstıosanız ılk once macı ızleyın beraber sonra devre arasında ılgıyı baska yere cekın sız bılırsınız neler yapıcagınızı,2.yarıyı ızlemek zorunda kalmıosunuz deneyın işe yarıyor... :P

:sweatingbullets::wub:;):blushing: neden birinci yarıyı izleyeceksinizki maç başlamadan başlasanız daha iyi değilmi :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.