Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kendi sesinizin aslında duyduğunuz gibi olmadığını biliyormusunuz?

isdemone

Önerilen İletiler

• Cevaplar 130
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

NE DİYELİM KENDİ HAYATINLA İLGİLİ ASLINDA MESLEK SEÇİMİNİ İYİ YAPMIŞINDA İLETLETMEK GEREKLİ GERÇEKTENDE. SEN BENİM DEDİĞİM TARZDA ÇOK İŞ BULABİLİRSİN ASLINDA AMA TABİ BANA YAPTIĞIN GİBİ BAŞTAN SAVARSAN OLMAZ BİLMİYORSAN BİLE BİLMİYORUM DEME BE İŞİM ÇOK BİR ARA BAKALIM FELAN DE :D SONRADA KAÇ GİTSİN :D TİCARET BÖYLE YAPILIYOR ARTIK YALANLA DOLANLA

isdemone abi bu sölediklerinden dolayı çok kızdım sana ... :angry:

sen bana şimdi beceriksiz mi demeye çalıştın??? :angry:

ben yeteri kadar becerikliyim işim gereği...öğretmenlerimde bilirler benim ne kadar çalışkan ve becerikli olduğumu :)

ben sadece seneye daha tecrübeli olduğumu ve yaptığım işlerin bişeye benzeyeceğini düşündüm ve söledim.. :angry:

sana çok kırıldım hatta küstüm :P:angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Senin duymamaış olman o deyimin olmadığı anlamına gelmiyor..

Bu durumda sen duysanda duymasanda bir kaç kişinin duymuş olması o deyimin varlığını kanıtlıyor..

Peki böyle bir deyimin yokluğuna dair delillerin varmı..

Paleantolojik bulgular geçerli değildir...

Bana bilimsel kaynak göster.. :) :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Senin duymamaış olman o deyimin olmadığı anlamına gelmiyor..

Bu durumda sen duysanda duymasanda bir kaç kişinin duymuş olması o deyimin varlığını kanıtlıyor..

Peki böyle bir deyimin yokluğuna dair delillerin varmı..

Paleantolojik bulgular geçerli değildir...

Bana bilimsel kaynak göster.. :) :)

sedat abicim kulaklarını iyi aç .. pardon gözlerini iyi açç

ben böle bir deyim yoktur demişimmi???

dememişsem niye böle bişeyi uyduruyosun söle bakem??? -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BAK KÜSSÜN DİYE İKİ SAATTİR BİŞEY YAZDIĞIM YOK ÇÜNKÜ KÜSSÜN YAZSAMDA OKUMAZSIN DİMİ :D ACABA DİYORUM ÖZÜR DİLESİM BENİ AFFEDERMİSİN YADA YOLUNA GÜLLER SERSEM SEVİGLİN GELİRDE BENİ DÖVERMİ? :D YAPSAM SENİN İÇİN BARIŞIRIZ??

barışırız herşekilde isdemone abicim...

ama senin düşüncelerin değişmez bunu biliyorum... :D:P

benim başarılarımı her zaman çekemeyen olmuştur okulda ve sosyal hayatta, senin böle düşünmen ne biliyim biraz kötü oldu.. çünkü ben istediğim herşeyi başarabilcek bir kızım.yeterki isteyeyim yani..ben genç yaşıma rağmen çok şeyler yaşayıp gördüm... neyse konuyu saptırmayayım..burda otobiografimi yazdım..

neysem isdemone abi sen beni kafana takma yawww böle birisiyim ben.. YANAR DÖNER :D:lol::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ŞİMDİ BUNLARI YAZDIN YA BANA BEN SENİ YENİDEN TANIDIM VE SENİN HAKKINDA NE KADAR YANILDIĞIMI ANLADIM :D SEN NE KADAR İYİ, DÜRÜST, AKILLI, TAHSİLLİ, BİLGİLİ, GÜZEL, FINDIK FISTIK GİBİ BİR İNSANSIN YA :D SANA KARŞI ÇOK MAHÇUP OLDUM BUNDAN SONRA SENİN YÜZÜNE NASIL BAKARIM BİLEMİYORUM UTANIYORUM KENDİMDEN UTANIYORUMMM.... :( ;(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ŞİMDİ BUNLARI YAZDIN YA BANA BEN SENİ YENİDEN TANIDIM VE SENİN HAKKINDA NE KADAR YANILDIĞIMI ANLADIM :D SEN NE KADAR İYİ, DÜRÜST, AKILLI, TAHSİLLİ, BİLGİLİ, GÜZEL, FINDIK FISTIK GİBİ BİR İNSANSIN YA :D SANA KARŞI ÇOK MAHÇUP OLDUM BUNDAN SONRA SENİN YÜZÜNE NASIL BAKARIM BİLEMİYORUM UTANIYORUM KENDİMDEN UTANIYORUMMM.... :( ;(

çok teşekkür ederim bu sözler için isdemone abiii..

ama bi kusurun yok benim gözümde biraz abartmışsın isdemone abi ne demek bu senin yüzüne nasıl bakıcam şimdi..öle şey olurmu?? sen benim büyüğümsün belki bunu şaka niyetine söledin ama olsun sen benim abimsin isdemone abi... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.