Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kendi sesinizin aslında duyduğunuz gibi olmadığını biliyormusunuz?

isdemone

Önerilen İletiler

• Cevaplar 130
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Dükkanın adresini bi yaz bakem sen hele :D

niye isdemone abee??

sen demi gelcen çalışmaya??

ben staj görcem.. ^_^

yaw 17 yaşın dada staj mı görülür diyeceniz??

napıyım okula ben 8 yaşında başladım..şimdi buna sedat abi yine inanmıyacak..kesin sınıfta kaldın diyecek.. çünkü çok şüpheci..

yok ben samsundaydım. 7 yaşımda.. 8 yaşımda ist'a geldik.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

REKLAM ÜZERİNE DEĞİL ASLINDA AMA NEYSE O KADARA GEREK YOK.. MESELA BEN SANA DESEMKİ BİZİM ŞİRKETLE İLGİLİ BİR REKLAM KAMPANYASI DÜZENLE YAPABİLİRMİSİN?

kampanya ama nasıl yani onun broşürü mü olcak? afişi mi?

ona göre resim yada illüstrasyon bulup , bi slogan tamam o iş.. :D

birde ben reklam şirketi buldum.. ve orada kalabileceğim bi yer..

yani nasıl desem... çok iyi öğretip gösteriyorlar ve öğrendikten sonra beni bırakmayacakları bir işyeri...

tam benlik!! :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

MESELA DİYELİMKİ TV REKLAMI ;

SEKTÖR OLARAK TOPTANCILIK ÜRÜN YELPAZESİ YAKLAŞIK 20.000 ÇEŞİT ÇOK SAYIDA KATEGORİ VAR, AMA REKLAM PERAKENDE MÜŞTERİYE YÖNELİK DEĞİLDE TOPTAN MÜŞTERİYE YÖNELİK OLACAK NEDİR ÖNERİN?

kusura bakma ama isdemone abi ben onlarla uğraşmıyorum..

yani benim işim tasarım...mesela sen bana 10,000 tane afiş tasarımı yap dicen bende konu neyse ona göre tasarım yapcam..

birde senin dediklerin iş hayatına giren iyi bilen birisi için yawwww senin dediklerinden hiç bişey anlamadım!!! :):D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yawww isdemone abi biz senle bu konuları 1 sene seneye bu yaz konuşalım... :P

o zaman daha tecrübeli olurum.. en azından stajda bir iki bişey öğrenmş tecrübeli olurum... sonra bu konuştuklarımızı deyerlendirip düşünürüz... gerçek diyom hee....

ama ben üniversiteye gidersem eyer ki bu kesin, o zaman bi 5 sene sonra gelirim şirketinize... ama ben böle bu forumda kalırsam biraz zor üniversite kazanırım dimi??

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

NE DİYELİM KENDİ HAYATINLA İLGİLİ ASLINDA MESLEK SEÇİMİNİ İYİ YAPMIŞINDA İLETLETMEK GEREKLİ GERÇEKTENDE. SEN BENİM DEDİĞİM TARZDA ÇOK İŞ BULABİLİRSİN ASLINDA AMA TABİ BANA YAPTIĞIN GİBİ BAŞTAN SAVARSAN OLMAZ BİLMİYORSAN BİLE BİLMİYORUM DEME BE İŞİM ÇOK BİR ARA BAKALIM FELAN DE :D SONRADA KAÇ GİTSİN :D TİCARET BÖYLE YAPILIYOR ARTIK YALANLA DOLANLA

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.