Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

TİYATRO GRUBU ARIYORUM (İST)

tiyatro

Önerilen İletiler

:cat:Merhaba arkadaşlar, deneyimli oyuncuyum.İstanbul avrupa yakasında bulunan tiyatrolarda görev alabilirim. İlgilenen arkadaşlar [email protected] msn: [email protected] adresinden bana ulaşabilirler.

içine girecek bir grup mu arıyorsun oluşturacak bir grup mu

ayrıca kapılarını aşındırıp sonuçsuz kaldığım devlet tiyatrosu oyuncularına bakılırsa yaşın(doğru verdiysen)

deneyimli olmaya yetmiyor

(ben bunu savunmuyorum ama)

benim avatarda senin gözün kalır eminim

sen tiyotroyu okudun sanırım ben okulsuz atılayım dedim 0

kendi çabalarımsa çok zayıf

onun için soruyorum grup işini

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Açıkca yazdım.Ama sen sanırım eleştirmek veya eğlenmek için bir cevap yazmışsın. :devil::devil::devil:

içine girecek bir grup mu arıyorsun oluşturacak bir grup mu

ayrıca kapılarını aşındırıp sonuçsuz kaldığım devlet tiyatrosu oyuncularına bakılırsa yaşın(doğru verdiysen)

deneyimli olmaya yetmiyor

(ben bunu savunmuyorum ama)

benim avatarda senin gözün kalır eminim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Açıkca yazdım.Ama sen sanırım eleştirmek veya eğlenmek için bir cevap yazmışsın. :devil::devil::devil:

benim önümü kapatan oyunculara bir gıcığım var evet :angry:

hele hele devlet tiyatrolarında çalışan o burnu büyükler :devil:

senin birbirimizi tanıyalım sayfanada yazmıştım adamlara eşkilozu sofoklesi ben anlattım bana bankta

oturup 2 dakikada bir sayfa çeviren kız rolü önerdiler -_-

ben okumadım tiyatroyu ama çok emek verdim

halada emek veriyorum

sende açıkça yazmamışsın deneyimli oyuncu

gerçi benim gözüm ORTAOYUNCULARDA bilmem sen aldığın bir iki rolden bahset belki alırız seni mahalle grubumuza :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Burası tiyatro adına birşeyleri paylaşıalacğı bir alan.. Senin gibiler yüzünden forumlarında suyu çıktı. Git işine bak..belki mahallenizdeki tiyatro grubunuzda rol vardır.Artıksana cevap vermiycem... :devil::devil::devil:

her yazıyı eleştiri sanıyorsun

hiç anlamadım bu celallenme neden

benim mahalle tiyatrosu dediğim ...

anton çehov un mart...

yazmıyorum zaten bu tiyatro konusunda karıştı kafam

forumun suyu çıktı ne demek ya ne bu kompleks

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

sayın dogville bana sorarsanız devlet tiyatrosunda değil iki dakikalık bir rol başrol bile alınılmaz ben hala devlet tiyatrolarının birçoğunun devletin parasını hak etmeyerek yediği kanısındayım bilemiyorum aksini iddia eden bir arkadaşım çıkar mı?hepsi öyledir demiyorum fakat benim gittiklerimin hepsi emin olun öyledir tek yapabildikleri insanları tiyatrodan soğutmak

En doğrusunu yapmışsınız!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sn. tiyatro evet burası tiyatro adına birşeylerin konuşulacağı bir yer ve benim bildiğim eleştiride tartışma da konuşularak yapılan eylemler ve birşeyler paylaşılacaksa en iyi yolu tartışmaktır bana göre. umarım o forumları sel basar ve de tiyatro eğer dogville'ın ilk yazdığı yazıyı bir daha bir daha okursan belki iyi niyetli olduğunu anlarsın

not:ben de iyi niyetli yazdım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

:lol::lol::stuart::unsure:

Tiyatroyu bırakıp intenete sarmışsın galiba ustalık mertebesine ulaşabildiğine göre forumlara kova kova su taşıyosundur

Bu arada aklımda birkaç sebep üretebildim ama yine de sormak istiyorum niye vazgeçtin tiyatrodan...

:clover::D:):lol::sweatingbullets: ay özlemişim smileyleri

vazgeçmek değildfe ne bende bilmiyorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

yaa trak nedır bırı bana cıklarmı acaba ya ben asırı derecede tıyatroya hayranım ve super rol yaparım bırı benı gelısıtrbılırmı ayrıca devlet tıyatroları demısken gercketen berbatlar ben tiyatro greyfurta takılıyorum orası harıka her oyunun 7 kere ızlmısımdır tavsıye ederım bu arada bırı bana cevap yazarsa svnrm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.