Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Semra hanımın oğlu ATA ölmüş?

hasan17

Önerilen İletiler

• Cevaplar 83
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Misafir TheLastofMohicaN
mohikan ne kadar haklısın

tv ekranlarını işgal ettiği yetmez gibi buraya da girdi ve bizlerde okuyoruz

20692[/snapback]

iyi hoşta ben hala çözebilmiş değilim ablacım kim bu semra hanım sen söyle bari tv de yeni bir dizi falan mı var?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

20692[/snapback]

iyi hoşta ben hala çözebilmiş değilim ablacım kim bu semra hanım sen söyle bari tv de yeni bir dizi falan mı var?

21028[/snapback]

Valla mohikancım kusura bakma ama sonuncu mohikanda olsan zürriyetin bitecek bile olsa vurucam olm en sonunda seni yapma şu saf ayaklarını yaaa ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir TheLastofMohicaN

20692[/snapback]

21028[/snapback]

Valla mohikancım kusura bakma ama sonuncu mohikanda olsan zürriyetin bitecek bile olsa vurucam olm en sonunda seni yapma şu saf ayaklarını yaaa ;)

21031[/snapback]

saf ayağı :angry2: kelimeleri kurarken karşınızdaki insanla olan samimiyetinize göre kurarsanız sevinirim olmadı

ayrıca gerçekten tanımıyorum soyismini yazında bari google den bakayım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

20692[/snapback]

21028[/snapback]

21031[/snapback]

saf ayağı :angry2: kelimeleri kurarken karşınızdaki insanla olan samimiyetinize göre kurarsanız sevinirim olmadı

ayrıca gerçekten tanımıyorum soyismini yazında bari google den bakayım

21034[/snapback]

Sizi sevindirmek adına samimi olmıyacağım sayın bayım lütfen özürlerimi kabul buyrunuz ama maalesef siz muhterem şahsın semra hanımı tanımadığınız konusundaki samimiyetinize de ben inanmıyorum affınıza sığınaraktan tekrar özürlerimi sunar cüretimi mazur görmenizi istirham ederim efendim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir TheLastofMohicaN
Sizi sevindirmek adına samimi olmıyacağım sayın bayım lütfen özürlerimi kabul buyrunuz ama maalesef siz muhterem şahsın semra hanımı tanımadığınız konusundaki samimiyetinize de ben inanmıyorum affınıza sığınaraktan tekrar özürlerimi sunar cüretimi mazur görmenizi istirham ederim efendim...

mümkünse samimi olmayalım

ne sen inanmak zorundasın bana ne de ben o bahsettişğiniz şahısı tanımak zorunda değilim.

şunuda belirteyim bu forumdan hiçkimse sakın ha şaka da olsa bana oğlum diye hitap etmesin en sinir olduğum şeydir. bana oğlum diyen bir kişi var ve bende onun oğlu olmaktan gurur duyuyorum. B)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

mümkünse samimi olmayalım

ne sen inanmak zorundasın bana ne de ben o bahsettişğiniz şahısı tanımak zorunda değilim.

şunuda belirteyim bu forumdan hiçkimse sakın ha şaka da olsa bana oğlum diye hitap etmesin en sinir olduğum şeydir. bana oğlum diyen bir kişi var ve bende onun oğlu olmaktan gurur duyuyorum. B)

21045[/snapback]

Elbette efendim olm dediğim içinde lütfen affedin bu şaşkın armanı siz uyardınız ya artık ben arman kulunuzda çok seviyeli ve usluplu olacağıma söz veririm ayrıca muhterem babanızı sevemenize de sevindim kendimce ne güzeldir sevmek sevilmek :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir TheLastofMohicaN

'GELİNİM OLUR MUSUN?'LA ÜNLENEN ATA ÖLDÜ

Televizyonda yayınlanan ''Gelinim Olur musun?'' programıyla tanınan Ata Türk (24), Adana'da bir otel odasında ölü bulundu.

Emniyet Müdürlüğü yetkililerinden edinilen bilgiye göre, bir barda program yapmaya hazırlanan Can Sever ile 2 gün önce Adana'ya gelen Ata Türk, kaldığı İpek Palas Oteli'ndeki odasında ölü bulundu.

Yetkililer, Ata Türk'ün alkol komasına girdiği için ölmüş olabileceğini, ancak kesin ölüm nedeninin otopsi sonrasında belirleneceğini kaydetti.

başınız sağolsun

tv izlemek gibi bir lüxüm yok. kaldıki bu tarz bir proğramı izleyip moronlaşacağım.en son trt1 de bir arkadaşımın aramasıyla çok güzel bir film olan enemy at the gate i kapıdaki düşmanı izledim. birde ara sıra maçları izliyorum.

başta yapmam gereken birşeyi yani web de bakmayı şimdi yapıp gereksiz yere başınızı ağrıttığım için üzgünüm..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

O GENÇ ADAMIN ÖLÜMÜNDE, İNSANLARI İKİ GÜNDE ŞÖHRET YAPIP, RATİNG KAVGASI BİTTİKTEN SONRA ORTADA BIRAKAN MEDYANIN SUÇU VAR -BELKİ- TAMAM AMA; 24-25 YAŞINA GELMİŞ Bİ ADAMA HALA SÖZ HAKKI TANIMAYAN, ONUN KARARLARINA SAYGI GÖSTERMEYEN, SENİN KÜÇÜK DÜNYANI ANCAK BEN YÖNETİR VE YÖNLENDİRİRİM DİYEN ANNENİN HİÇ Mİ SUÇU YOK...MEDYA MI BU HALE GETİRDİ BU ADAMI ANNESİ Mİ...?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

<span style='color:red'>O GENÇ ADAMIN ÖLÜMÜNDE, İNSANLARI İKİ GÜNDE ŞÖHRET YAPIP, RATİNG KAVGASI BİTTİKTEN SONRA ORTADA BIRAKAN MEDYANIN SUÇU VAR -BELKİ- TAMAM AMA; 24-25 YAŞINA GELMİŞ Bİ ADAMA HALA SÖZ HAKKI TANIMAYAN, ONUN KARARLARINA SAYGI GÖSTERMEYEN, SENİN KÜÇÜK DÜNYANI ANCAK BEN YÖNETİR VE YÖNLENDİRİRİM DİYEN ANNENİN HİÇ Mİ SUÇU YOK...MEDYA MI BU HALE GETİRDİ BU ADAMI ANNESİ Mİ...?</span>

Annesiyle dedigin gibi 24-25 senedir beraberdi... Sonucta annesinin tepkilerine alısır bir insan zamanla... Ve ona gore davranır...

Bence, medyanın körüklemesi olmasa kesinlikle bu asamaya gelmezdi olaylar....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Atları da vururlar!

"İlk televizyon şehidimiz"i verdik.

"Şehit"tir; çünkü dağda nöbet tutan asker kadar ağır bir iş yaptı.

"Şöhret çağının Ata Türk'ü", kitleleri oyalamak misyonuyla ekranda doğdu.

Orada kısa ama renkli bir ömür sürdü.

Nöbette değilse de görevini hakkıyla yapmış olarak öldü.

Al bayrağa sarılarak gömüldü.

Bütün katiller gibi, onun cenazesine de geldi katili...

Kameralar eşliğinde toprağa verildi.

Tabutu başındaki "son gösteri"de "Merhumu nasıl bilirdiniz?" diye sorunca imam; hep bir ağızdan haykırdı "medyatik Ata"nın ahfadı:

"Şöhreti severdi, o yüzden cep kameralarımızla geldik. Ata'mızı son bir kez doyasıya görüntüledik."

* * *

"Gazilerimiz" yok mu?

Modern alışveriş merkezimizin orta yerinde 64 saattir uyumadan, oturmadan tek parmağıyla bir arabaya dokunan o kadını hatırlasanıza...

"Araba, en son yıkılanın olacak" demişlerdi.

O da oğlunun karnını doyurabilmek için ölümcül yarışa girmişti.

Canlı yayında harabe halinde çökünce "O paraya çok ihtiyacımız vardı" diye inlemişti.

Büyük ödülü alabilmek için çocuklarının karşısında şaklabanlık yapmaya çalışan fukara babayı düşünsenize...

Ya da taklit ettikleri popstarın kılığında gece yarısı bir yarış podyumunda dans etmeye çalışan makyajlı çocukları?..

Ata'dan daha mı az zavallılardı?

* * *

Şimdi utanmadan "milli anne"yi ya da meftun seyirciyi suçluyor televizyonun prensleri...

Kolay hedef!..

Üstelik sektörü ayakta tutan zihniyeti sorgulamaktan daha risksiz...

Reyting-reklam geliri-telefon hasılatı-albüm satışı diye açtığı kollarıyla seyirciyi kuşatan ahtapotun, son 5 yılda insanların çaresizliğinden ne kadar servet yaptığından söz etsek ya...

"Zavallı kurbanlar şimdi nerede?" diye araştırırken, onları kurban edenleri, bu saçmalığın mucitlerini, onlar gözyaşı döktükçe ekran başında el ovuşturup şükredenleri, sistemin gönüllü tetikçilerini, o küstah jüri üyelerini, tiyatro, müzik kariyerlerini bu bataklığa gömenleri hatırlatsak ya?

Ata'nın cenazesini onlar kaldırsa daha yakışık almaz mıydı?

* * *

O filmi hatırlıyor musunuz?

Kriz dönemiydi.

Açlığın, sefaletin kavurduğu Amerika'da dans yarışmaları düzenleniyordu.

Hiç oturmadan dans edebilen çiftlere ödül vaat ediliyordu.

Ayakta kalabilen son finalistlerden biri genç bir çiftti.

Yarışmanın organizatörü, yorgunluktan çökmek üzere olan gençleri çağırmış "Pistte evlenin, daha çok ilgi çekersiniz" demişti.

Genç kız "Ya kazanırsak" diye sorunca şu yanıtı almıştı:

"Bunca yıldır bu işin içindeyim, hiç kazananı görmedim."

Sefil halde yarışmayı terk ettiklerinde, delikanlı "Yardım et" diye inleyen genç kızın beynine sıkmıştı kurşunu...

Polis sorduğunda nedenini şöyle açıklamıştı:

"Atları vururlar değil mi?"

Dışarıda gösteri hâlâ sürüyordu.

* * *

Ata, keyif verici bir hapla vurdu yaralı bedenini...

Cenazesinin reytingi iyiydi.

Demek sürüyordu gösteri...

Rahat uyu Ata'm, sen ölsen de neferi olduğun gösteri toplumu ilelebet payidar kalacaktır.

Ardından ağlayan kitlelere, "Hele bir düşünelim bu rezilliğin kaymağını yiyenleri" dedirtebilirsen, yerin asıl o zaman şehadet mertebesi olacaktır

Can Dündar - Milliyet 22/09/2005

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

üzüldük ama elden gelen bişey yok .o ana kimde olsa iki güne ölür çocuk iyi dayandı...genç bir insanın yok oluşu hoş bir olay değil.hemde bir hiç uğruna....bide şehit olmuş nerde vatani görevini yaparken pusuya düşmüşte bölücü kurşunuyla şehit olmuş?barda içip alkol komasından ölen ne zamandır şehit sayılıyor yaa..adamı deli ederler ....neyse allahtan rahmet dilerim....taksiratı affola

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

can yücel 1926 dogumlu sair

Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel`e hakaretten yargılanan Yücel, 18

Nisan seçimlerinde ÖDP`nin İzmir 1. sıra milletvekili adayı oldu. Yücel, 12 Ağustos 1999'da ölmüstür..

ARKAMDAN KONUSMASINLAR DIYE

Her Donkisotun bir yeldegirmeni vardir

Benim ki Heybeli’de

Yari yariya yikik

Üstünde

Kirmizi üstüne beyaz beyaz harflerle

Kocaman

TÜRKIYE HALK BANKASI

Yazili

Vallahi billahi de

Bes kurus almadim o reklam için

Can yücel.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben konuya dair bi mesaj atayım... Semra'nın mezar basında yaptıkları bile buram buram sov kokuyor... Sen yaptıklarınla "Allah sana evlat acısı versin şeklinde bu kadar beddua alırsan Allah da sana evlat acısını verir

Yapma be katlivacib çok acımasızlık yapmışsın.Ne Ata'dan,ne de Semra hanım zihniyetindeki insanlardan hoşlanmam ama sonuçta o da bir anne ve senin Semra'nın hareketleri şov kokuyordu diye yazman sana da biraz sert bir itham olarak gelmiyor mu....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir TheLastofMohicaN

ilkönce bir yanlış anlaşılmayı yok edelim ben can dündar yazıcama can yücel yazmışım hata ikisini de severek okurum..

bu konuda da yazık sizeki bunları konusuyorsunuz mahhalle dedikoducuları bile sizden iyidir onların hiç değilse yapıcak işleri yok bunları konuşup zaman öldürürler. sizinde mi işiniz gücünüz yok?

bu ülkede aç insanlar var tinerci cocuklar var kapkaç var eğitim paralı bu vatan elimizin altından yavaş yavaş kayıyor siz yok gamze yok semra bunları izleyip konusun nasılsa yağınız kuru yapacak işiniz de yok devam edin bakalım.

bu ülkede bir zamanlar insanları moronlaştırmak için maçlar kullanılırdı milli maç zamanları yada galatasarayın avrupa maçlarını oynadığı gün mutlaka ya bişiler olurdu yada birşeylere zam yapılırdı

bu iletileri yazan adam yani ben bunu anladığım günden beri doğru dürüst tv. izlemez siz neden izliyorsunuz

tv izlediğiniz zaman bütün vaktinizi ailenize sevdiklerinize değilde bir ekrana veriyorsunuz halbuki elektiriklerin kesildiği günler ne güzeldir hatırlarısınız bunu hepiniz yaşamışsınızdır mum ışığı altında eski günler konuşulur yapılanlardan bahsedilir sanki ailenle uzun zamandır görüşmemişiz gibi bir kucaklaşma yaşarsın

moronlaşmayın birileri sizi bu proğramlarla moronlaştırıyor uyutuyor tv seyredeceğinize eşinizle dostunuzla okey falan oynayın eeylenin espiriler yapın daha mutlu olursunuz..

kolay gelsin..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu ülkede bir zamanlar insanları moronlaştırmak için maçlar kullanılırdı milli maç zamanları yada galatasarayın avrupa maçlarını oynadığı gün mutlaka ya bişiler olurdu yada birşeylere zam yapılırdı

bu iletileri yazan adam yani ben bunu anladığım günden beri doğru dürüst tv. izlemez siz neden izliyorsunuz

tv izlediğiniz zaman bütün vaktinizi ailenize sevdiklerinize değilde bir ekrana veriyorsunuz halbuki elektiriklerin kesildiği günler ne güzeldir hatırlarısınız bunu hepiniz yaşamışsınızdır mum ışığı altında eski günler konuşulur yapılanlardan bahsedilir sanki ailenle uzun zamandır görüşmemişiz gibi bir kucaklaşma yaşarsın

moronlaşmayın birileri sizi bu proğramlarla moronlaştırıyor uyutuyor tv seyredeceğinize eşinizle dostunuzla okey falan oynayın eeylenin espiriler yapın daha mutlu olursunuz..

kolay gelsin..

Bu yazdıklarının altına ben de imzamı basarım da bu konuları niye konuşmayacakmışız onu anlamadım.hem bu programlar,hem bu programların yarattığı ucuz şöhret peşin de koşturan zavallı insanlar bu ülkenin sorunları,bu çarpık sistem toplumsal yapıyı çürüten,temizlenmesi gereken tümörler değil mi...?

Eğer bir hastalık varsa ilk başta bu hastalığın teşhisini koymak ve ona göre çözüm yollarını üretmek daha doğru değil mi...?

Sen de eğer yanlış işleyen bir şey görüyorsan bunu konuş,çaresini yaz,sadece şikayetle veya bu konuları konuşmayın demekle nereye varabilirsin ki...?

Aksine bu konu konuşulur,tartışılır,tartışılan konu insanın içini bayarsa üstüne bir de geyik yapılır...

İstesende istemeseden de bu sorun karşın da duruyor,cevap vermek veya vermemekse sana kalmış ama insanları bu konu hakkında yorum yazıyor diye yargılamak sana kalmamış...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.