Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Semra hanımın oğlu ATA ölmüş?

hasan17

Önerilen İletiler

• Cevaplar 83
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

semra hanım kim forumdan birisimi ?

20491[/snapback]

:D

aman bi o eksikti burda

20495[/snapback]

kim o zaman burayı neden işgal ediyor?

20498[/snapback]

Hadi canım sende bilmiyomuşsun gibi davranma asla inanmam ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ALLAH RAHMET EYLESİN.........................

( medyaya büyük malzeme olur bu olay)

20427[/snapback]

HEMDE NASIL OLDU....

OLAN SADECE ÖLENE OLDU BAŞKA DEĞİL..

BALON KOPUĞU ŞÖHRET OLDULAR BİR ANDA SONDU HEPSİ.....

BUNALIMLAR,HASTANELER,EN SON DA ATANIN ÖLÜMÜ NE DİYELİM ALLAH RAHMEY EYLESİN.............

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yalnız artık karar verdim bu kadın ( semra hanım ) hakikaten ruh hastası ...

Cenaze görüntülerini izledim de hala show yapar havalarda kameraları görünce kendinden geçiyor hatun hele benim oğlum şehit öldü demesi yok mu yazık onca yıl oğullarını cephelerde kaybeden şehit analarına '' kadın senin oğlun nasıl şehit ölür ya damarda esrarla ölmek ne zamandan beri şahitliğe yeter olmuş eh Allah bizede böyle keyifli bir şehitlik versin o zaman ne ala memleket alkol komasından ölün şehit desinler esrar komasından ölün şehit desinler'' <_<

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Cenaze görüntülerini izledim de hala show yapar havalarda kameraları görünce kendinden geçiyor hatun hele benim oğlum şehit öldü demesi yok mu yazık onca yıl oğullarını cephelerde kaybeden şehit analarına '' kadın senin oğlun nasıl şehit ölür ya damarda esrarla ölmek ne zamandan beri şahitliğe yeter olmuş eh Allah bizede böyle keyifli bir şehitlik versin o zaman ne ala memleket alkol komasından ölün şehit desinler esrar komasından ölün şehit desinler'' <_<

20690[/snapback]

zaten şehit analarından baya bir tepki gelmiş,belki acısıyla sölemiştir,ne de olsa çok büyük bir kayıp kadın için ne biliyim.Allah rahmet eylesin..ama bu tür insanları artık görmek istemiyorum ben tv.de..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

20690[/snapback]

Dun bende izlerken show mu yapıyor yine dusundum ama bu kadar da olmaz yani... Oglu ölmüs, kadın show mu dusuncek... Bence olaydan oldukca etkilendigi icin sacma sapan konusup, kameralara onca seyi demis olabilir...

Sehit olma meselesine gelince... O da ayrı bir tartısma meselesi, ama neden bunu tartısalım ki, o sehit oldu diyince sehit olmus mu oluyor oglu... Onun demesiyle mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Haklısında ortak insanın siniri bozuluyor işte bunları görünce bu saçmalıkları duyunca hele cenazede yaşanan rezilliklere ne demeli ne kadar iti kopuğu serserisi varsa gelmişler bir de kavga çıkarmışlar ve bunlara prim veren özellikle ev hanımlarının bu ilgisini aklım almıyor...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Haklısında ortak insanın siniri bozuluyor işte bunları görünce bu saçmalıkları duyunca hele cenazede yaşanan rezilliklere ne demeli ne kadar iti kopuğu serserisi varsa gelmişler bir de kavga çıkarmışlar ve bunlara prim veren özellikle  ev hanımlarının bu ilgisini aklım almıyor...

20700[/snapback]

Ya o gelip rezillik cıkaranlarda sohret arayanlar iste... :) Herkes bir sekilde kendini ortaya cıkarmaya calısıyor... :D

Ya ben ev hanımlarını suclamıyorum.. Sonucta ne yapsın, evini temizliyor, yemegini yapıyor, oturuyor tv basına... Tv'de de sırf bunlar var... Baska secenegi yok yani... Sonucta izliyor, etkileniyor, sonra da birbirlerine giriyorlar, su haklıdır bu haklıdır diye...

Ama yazık... Hersey bunları ısrarla sabah-aksam yayınlayıp, bunlarla beyinleri mesgul eden medyadan baslıyor..... :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

armancım ben bu sayfalara da girdi bu konular diyenlere söylüüyorum yani başlık çok açık ,burası da özgür bir ortam istemiyorsan girme okuma yani.ev hanımlarına gelince walla seviyemiz gittikçe düşüyor gibi geliyor bana ,eskiden hiç yoktu böyle şeyler ,anadoludaki kadınların bağda bahçede işleri olur,belirli sorumlulukları olur zaten böyle şeylerle ilgilenmeye zamanları felan olmazdı ,tv.de çok düzeyliydi..şimdi herşeyin tam anlamıyla cılkı çıktı ,bu programlar engellenmeli diye düşünüyorum..

saygılar,sevgiler..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

armancım ben bu sayfalara da girdi bu konular diyenlere söylüüyorum yani başlık çok açık ,burası da özgür bir ortam istemiyorsan girme okuma yani.ev hanımlarına gelince walla seviyemiz gittikçe düşüyor gibi geliyor bana ,eskiden hiç yoktu böyle şeyler ,anadoludaki kadınların bağda bahçede işleri olur,belirli sorumlulukları olur zaten böyle şeylerle ilgilenmeye zamanları felan olmazdı ,tv.de çok düzeyliydi..şimdi herşeyin tam anlamıyla cılkı çıktı ,bu programlar engellenmeli diye düşünüyorum..

saygılar,sevgiler..

20709[/snapback]

çok kibarsın river, teşekkürler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

saygılar,sevgiler..

20709[/snapback]

çok kibarsın river, teşekkürler

20712[/snapback]

rica ederim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Millet yavaş olun az saçma sapan insanların konusu yüzünden birbirinizi kırmayın lütfen ...

Canım arkadaşım river ; Piraye hanım ukala bir niyetle yapmamıştır o yorumu ne olur üstüne alınma sen söylediğinde haklısın evet istemeyn bu konuyla ilgili konuşmasın ama işte piraye de konuya tepkisini bu şekilde dile getirmiş biz ise farklı şekillerde anlattık sonuçta ölen ölmüş kalan sağlar bizimdir değilmi ama ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.