Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Semra hanımın oğlu ATA ölmüş?

hasan17

Önerilen İletiler

Valla ne kadar acımasız olduğu senin kendi takdirindir. Aslında benim kızgınlığım atayla semra pisliklerinden cok onların taraftarlarına... burda bircok kişi sayet beni hiç de inandırmayarak ben bu programları hiç izlemem diyor... peki inandım diyelim o zaman size bir bilgi vereyim semra (hanım yazmak atayı bayraga sarmaya benziyor) cogu hafta bu yarısmada haftanın kaynana bozuntusu secildi... işte bu insan musvedelerine 200-300 mesaj atan manyaklar var işte asıl sinirlendiğim nokta bu... hele bunlara atılan bir mesajın ne kadar para oldugunu dusunursek...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 83
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Misafir TheLastofMohicaN

yapamaz olaydı... elleri kırılaydı keske dortlu kulelerden atılaydı... her gecen gun semraya olan nefretim buyuyor nolacam ben boyle ya

izleme güzel kardeşim vede konuyuda burada kapatın gündelik yaşantınızdaki moronloğu burayada taşıyıp burada bizide moronlaştırmayın. ulan ne iş ya tv izlemiyoruz geliyoruz bizi burada da buluyor

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

izleme güzel kardeşim vede konuyuda burada kapatın gündelik yaşantınızdaki moronloğu burayada taşıyıp burada bizide moronlaştırmayın. ulan ne iş ya tv izlemiyoruz geliyoruz bizi burada da buluyor

Emredersin amirim..zaten burda ne yazılıp yazılmayacağını sen belirliyordun,unutmuşuz kusurumuza bakma... :alien:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ata denilen zavallının mezarı başında kişiliksiz babasının yaptığı şovu da gördük ya

Kendi babama olan sygım kat be kat arttı...( Adam mezarın başına Televizyoncularla anlaşmalı

olarak geliyor yaa ) :sick:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şehit tanımı yapmak zaruret oldu..

Şehit ikiş kıımdır arkadaşlar..

1- Asli Şehit

2- Hükmi şehit

Asli Şehit: Dinimize göre; Allah yolunda, sadece Allah için canının vermektir..

Hükmi Şehit: Hükmi şehit, çekilen acının büyüklüğünün çokluğu nisbetinde, ödülün de büyük olacağı sonucundan...

Gurbette ölen, boğularak ölen, yanarak ölen, doğum yaparken ölen.. vs..vs.. lere denir..

Bu ehlisünnet inancına göredir, itiraz edenlerin ianancına göre değildir..

Saygılar-Sevgiler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Amin..

Ben şehitliğin tanımını yaptım.

Atayı bir kategoriye koymadım..

Malüm ateş düştüğü yeri yakar..

Bizi yakmadığından o kadarda sere serpe veryansın etmememiz gerekir..

O medyatik oldu diye, bir çok badireler atlattı diye ve birde uyuşturucudan öldü diye acımasız olmamamız lazım. Ona karşı ve onun geride bıraktığı sevenlerine, ailesine karşı saygılı olmak lazım diye düşünüyorum..

Saygılar-Sevgiler..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

TABİKİ..BEN ACILANMALARINI KINAMIYORUM Kİ...ALLAH TAKSİRATINI AFFETSİN..ALLAH RAHMET EYLESİN..

BENİM KIZDIĞIM VE BENİM GİBİ ÇOĞU KİŞİNİN KIZDIĞI ÖLEN KİŞİ İLE ALAKALI DEĞİLDİR..

KIZILAN NOKTA SADECE ŞEHİTLİK MERTEBESİNİ O ELİM OLAYA YAKIŞTIRMAKTIR..

BU KADAR İŞTE..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.