Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kadınlar neden her konuda erkeleri suçlar?

Insomnia

Önerilen İletiler

kim kimi suçlar bilmiyorum ama şundan eminim ki 'orada olmayan kimse o suçludur'. bu bazen ölüler olur, bazen uzaklarda olanlar, bazen de ordan henüz ayrılanlar. ama ortada bir suç varsa ihale hep orda olmayana kalır. insanoğlunun özelliğidir bu. orda yoksa eğer insan babasına bile bırakabilir ihaleyi. bu da insaoğlunun kaypaklığıdır :(

çok sık başıma geliyo maalesef :(:angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kim kimi suçlar bilmiyorum ama şundan eminim ki 'orada olmayan kimse o suçludur'. bu bazen ölüler olur, bazen uzaklarda olanlar, bazen de ordan henüz ayrılanlar. ama ortada bir suç varsa ihale hep orda olmayana kalır. insanoğlunun özelliğidir bu. orda yoksa eğer insan babasına bile bırakabilir ihaleyi. bu da insaoğlunun kaypaklığıdır :(

çok sık başıma geliyo maalesef :(:angry:

ne alakasi var orda olmak yada olmamakkk ne yani suclar o onda olmuyanlarami atiliyoo :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Suçu önce kendimizde aramak yerine hemen karşı tarafa şuçu sıvamaya kalkarız .Çünkü insanlar kendi suçlarını kabullenmede problem yaşarlar psikolojik olarak suçluluk duygusunun ağır basması nedeniyle hemen arkadaşlarının yanında karşı tarafı suçlayarak kendini haklı çıkarma uğraşında olurlar :( yüzleşme ve hatayı kabüllenme onlar için en zor olandır . Keşke hatalarımızı kabullenip karşı taraftan özür dileyebilsek,herşey yoluna girebilir :clover::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İletişim eksikliği ve olaylara sadece kendi açısından bakan her insan karşı tarafı suçlar..

bir nevi rahatlama psikolojisi..

Eğer ki,tarafsız düşünmeyi bilse,düşünebilse;ve karşıdaki insanla oturup bunları paylaşsa kendınde de suç olduğunu görecektir..

İnsanların anlaşamamalarında ki en büyük etken iletişim eksıkliğidir.. :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İletişim eksikliği ve olaylara sadece kendi açısından bakan her insan karşı tarafı suçlar..

bir nevi rahatlama psikolojisi..

Eğer ki,tarafsız düşünmeyi bilse,düşünebilse;ve karşıdaki insanla oturup bunları paylaşsa kendınde de suç olduğunu görecektir..

İnsanların anlaşamamalarında ki en büyük etken iletişim eksıkliğidir.. :unsure:

Bir açıdan doğru ama tam olarak değil ! bunun yanında kibir ve gururu unutmamak gerek ,iletişim eksikliğinin en önemli nedenleri bunlar .

işte önce o özür dilesin mantığı,bayanların herzaman herşeyi erkeklerden beklemesi

erkeklerinde hırs yapması karşılıklı suçlamaları beraberinde getiriyor.............!!!!!!!!!!!!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne alakasi var orda olmak yada olmamakkk ne yani suclar o onda olmuyanlarami atiliyoo :P

bence bi bakımdan doğruu çünkü benim başımada böyle şeyler çok geliyo nedense..:(

gerçektende orada olmayıp kendini savunamadığın içinn bütün suç senin üstüne kalıyo:(

bilmiyorum benim düşncem böle :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben kadınların her konuda erkekleri suçladığı fikrine katılmıyorum.Maalesef bu topiği gereksiz buldum çünkü tamamen bir genelleme yapılmış..Topiği açan arkadaşımız somut örnekler verseydi belki daha akla yatkın olabilirdi..Bilmiyorum benim şahsi düşüncem bu..Kusuruma bakmayın lütfen..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

AAA ona ne şüphe :D

gerçekten doğru erkekse bizimm aramamıza gerek yokk kendii gelir zaten :D

bana hep ööle oluyo nedense :wub:

bana hep öle oluyo derken? yani birden fazla kez geldi doğru insan. doğru insan bir tanemidir yoksa birden fazlamıdır. ahanda size yeni tartışma konusu :D:lol:

buyrun...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bana hep öle oluyo derken? yani birden fazla kez geldi doğru insan. doğru insan bir tanemidir yoksa birden fazlamıdır. ahanda size yeni tartışma konusu :D:lol:

buyrun...

muahahaha :D

ya ben biraz şıpsewdi cinsinden olduğum için hayatımın değişik dönmelerinde doğru olduğuna inandığım insanlarla karşılaşıyorum yane :wub: napimm yapı meselesii

bence doğru insan bi tane diildirr :D

kişiden kişiye değişr aslında :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

doğru insan bir ömür paylaşabileceğin insandır diye düşünüyodum hep. ama artık biliyorum ki en azından benim bir ömür paylaşabileceğim insan yok yeryüzünde. artık doğru yanlış farketmiyo. insanlarla idare edecez bir ömür.

demek yapın öyle :D hiç güleceğim yoktu valla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.