Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Çok Önemli

judge980

Önerilen İletiler

Arkadaşlar bütün cevaplar için çok teşekkür ediyorum. İlk olarak partnerim regl oldu herhalde sorun ortadan kalkmış demektir. Ayrıca çok haklısınız bundan sonra gerçekten bu olayı hiçbir şekilde korunmadan yapmayacağım. Bu konuda çok cahil davranmışım çok haklısınız. Herkese herşey için çok teşekkürler. Sağlıcakla kalın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hehehhe son zamanlarda okuduğum en geyik yazı bu kusura bakma, yazın bana spermleri sanki bilimkurgu-korku filmlerindeki gibi girecek zemin arayan baracuda balığı ağızlı korkunç yırtıcı yaratıklar olarak hayal etmeme neden oldu :lol:

mükemmellllll.....2 saattir geziyorum forumlarda nihayet gülümseyebileceğim bir şeye rastladım.....Tebrikler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bütün cevaplar için çok teşekkür ediyorum. İlk olarak partnerim regl oldu herhalde sorun ortadan kalkmış demektir. Ayrıca çok haklısınız bundan sonra gerçekten bu olayı hiçbir şekilde korunmadan yapmayacağım. Bu konuda çok cahil davranmışım çok haklısınız. Herkese herşey için çok teşekkürler. Sağlıcakla kalın.

ohh aldinn alacagini saglicakla kalinn arkadaslar bu arkadas bizi kullandi simdide gidiyorr ben kustummm byeee :angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben hayatımda ilk defa böle bişey duydum...Valla kız hamile kalmışsa varya gunnes rekorlar kitabına hiç şüphesiz ilk sıradan girirsiniz...Böle bişey olurmu yahu elbiseden geçicekte iç çamaşırdan geçicekte valla sendede ne sperm varmış arkadaşım uzun menzilli böle bişe olmaz takmaya gerek yok kafana valla koptum gülmekten zor yazdım bu yazıyı allah iiliğini versin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merhabalar arkadaşlar; ilk olarak siteyi çok beğendim bunu belirtmek isterim. Arkadaşlar partnerimle henüz seks yapmadığımız için giysilerimiz üstümüzde iken birşeyler yapmaktayız.Bu haldeyken ben geçen gün boşaldım ve üstüm biraz ıslandı haliyle; daha sonra partneriminde üstüne baktığımızda çok belirgin olmasada onda da ıslaklık vardı ama benimkinde ıslaklık belirli bir bölgede görülmesine karşın onda çok geniş bir bölgede görülmekteydi, yani ondaki biraz terede benziyordu.Benim sormak istediğim acaba bu durumda partnerimin hamile kalma şansı var mıdır?Bir diğer sorumda giysiler üstümüzdeyken boşalma olursa acaba gene hamile kalma şansı olur mu partnerimin?

sen kesin dalga geçiyosun ama bizde ayak uyduralım bari :)

tencereye malzemeyi koymadan yemek olurmu yaa :lol:

pantalonlarda bir çoğalma olursa şaşırmaaaa :stuart:

bir bakmışsın aynı pantolandan 5-6 tane daha olur muşş... ohh ne güzell!!

akadaşın ne durumda acaba o ne sorular soruyodur şimdi :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar arkadaşlar; ilk olarak siteyi çok beğendim bunu belirtmek isterim. Arkadaşlar partnerimle henüz seks yapmadığımız için giysilerimiz üstümüzde iken birşeyler yapmaktayız.Bu haldeyken ben geçen gün boşaldım ve üstüm biraz ıslandı haliyle; daha sonra partneriminde üstüne baktığımızda çok belirgin olmasada onda da ıslaklık vardı ama benimkinde ıslaklık belirli bir bölgede görülmesine karşın onda çok geniş bir bölgede görülmekteydi, yani ondaki biraz terede benziyordu.Benim sormak istediğim acaba bu durumda partnerimin hamile kalma şansı var mıdır?Bir diğer sorumda giysiler üstümüzdeyken boşalma olursa acaba gene hamile kalma şansı olur mu partnerimin?

elbetteki böyle bir risk var ama ne oranda olduğunu bilmiyorum. bu tarz durumlar çok duydum ben korkutmak gibi olmasın :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:D ck komik olmus yaaa

millet 3-5 ay ugrasıyomus da olmuyomus da bunlar terlemıs de :D

tencereye yemek koymadan yemek pişmesss :)

kolay gelsinn...

yemek tenceresizde bişmesinde :P walla hamama giden bi kızın hamile kaldığı duymuştum bi zamanlar meğer erkeklerden sonra kadınlar giriyomuş sıcakta spermler yaşayabildiği için kız hamile kalmış :D ilginç ama imkansız değil

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yemek tenceresizde bişmesinde :P walla hamama giden bi kızın hamile kaldığı duymuştum bi zamanlar meğer erkeklerden sonra kadınlar giriyomuş sıcakta spermler yaşayabildiği için kız hamile kalmış :D ilginç ama imkansız değil

vay beeee tencere tavasız yemekte oluyomuş demek

heyt beee ama sen o hamam ın büyük bir kazan olduğunu farz et bakalım nasıl oluyoo...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.