Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Çok Önemli

judge980

Önerilen İletiler

Merhabalar arkadaşlar; ilk olarak siteyi çok beğendim bunu belirtmek isterim. Arkadaşlar partnerimle henüz seks yapmadığımız için giysilerimiz üstümüzde iken birşeyler yapmaktayız.Bu haldeyken ben geçen gün boşaldım ve üstüm biraz ıslandı haliyle; daha sonra partneriminde üstüne baktığımızda çok belirgin olmasada onda da ıslaklık vardı ama benimkinde ıslaklık belirli bir bölgede görülmesine karşın onda çok geniş bir bölgede görülmekteydi, yani ondaki biraz terede benziyordu.Benim sormak istediğim acaba bu durumda partnerimin hamile kalma şansı var mıdır?Bir diğer sorumda giysiler üstümüzdeyken boşalma olursa acaba gene hamile kalma şansı olur mu partnerimin?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Valla ne yapacam bir türlü bilemiyorum arkadaşım, çok yakın zaman içinde internet sitelerinde mail atılabilen bir doktora mesaj attım ama cevap daha gelmedi. Böyle birşey nasıl olabilir onada inanamıyorum bir türlü; yani sperm çok küçük birşey ama o kadar kıyafeti nasıl geçecek ve hedefine nasıl ulaşabilecek bilemiyorum. Ne yapacağımı bir türlü bilemiyorum; kafamı yiyeceğim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaa gerci bole birsey icin bu topik uygun degil ama yenisin ondandir bole birseyden dolayi bir bayanin hamile kalmasi imkansiz sana bunu butun ciddiyetle soluyomm ve bencee cocuk nasil olur biraz internette arastir ve olanaksiz oldugunu gorursun ha diyince olmuyoo millet aylarca ugrasiyoo valla kafana taktigina degmez byee

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaa gerci bole birsey icin bu topik uygun degil ama yenisin ondandir bole birseyden dolayi bir bayanin hamile kalmasi imkansiz sana bunu butun ciddiyetle soluyomm ve bencee cocuk nasil olur biraz internette arastir ve olanaksiz oldugunu gorursun ha diyince olmuyoo millet aylarca ugrasiyoo valla kafana taktigina degmez byee

sen kimden öğrendin bakem o lafları. demek millet aylarca uğraşıyo olmuyo haaa :D

"Hayal_et" kusuruma bakmayın; çaylaklığıma verin ama o kadar emdişelendimki ne yapacağımı şaşırdım. Sen şu anda içimi o kadar rahatlattınki valla allah ne muradın varsa versin. Bu arada en kısa zaman içinde bilgi eksikliğimi bi şekilde tamamlayacağım.

ya boşver judge hayal et mi bilcek doğru topiğin neresi olduğunu :D dikkat ettiysen sana ilk cevabı süper moderatör verdi. o bişey demediyse salla :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben buranın yabancısıyım tabiiki kurallar vardır ama haliyle daha bilmiyorum. Şu an sadece bir sorunum vardı onu bir şekilde paylaşarak yardım istedim her ne şekilde sürçi lisan ettiysem af ola. Sorunum konusunda herkes yaklaşık aynı cevabı verdi ama genede içimde ufakta olsa bir tedirginlik var. Kesin bilgiye nerden ulaşabilirim acaba arkadaşlar. Sakın yanlış anlamayın sizin söylediklerinize güveniyorum ama iyice emin olmak istiyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya boşver judge hayal et mi bilcek doğru topiğin neresi olduğunu :D dikkat ettiysen sana ilk cevabı süper moderatör verdi. o bişey demediyse salla :D

nasıl yani emre isteyen istediği yere istediğini yazamaz süper moderatör bey senide anlamıyorum şu cinselliğin felsefesi başlığı ne işe yarıyor yani oraya bakıp konuyu inceleyenler genelde erkekler olduğu için ve daha az ilgi göreceği için gelip gözümüze sokuluyor bu konular bu yazıları görmesini istemediğim arkadaşlar var herkes derdini ilgili başlıklara yazsın ki okumak isteyeni gider o başlıktada okur buraya bu başlığı açmak bir ayıp moderatör gördüğü halde ilgili topiğe taşımaması başka bir ayıp !

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

nasıl yani emre isteyen istediği yere istediğini yazamaz süper moderatör bey senide anlamıyorum şu cinselliğin felsefesi başlığı ne işe yarıyor yani oraya bakıp konuyu inceleyenler genelde erkekler olduğu için ve daha az ilgi göreceği için gelip gözümüze sokuluyor bu konular bu yazıları görmesini istemediğim arkadaşlar var herkes derdini ilgili başlıklara yazsın ki okumak isteyeni gider o başlıktada okur buraya bu başlığı açmak bir ayıp moderatör gördüğü halde ilgili topiğe taşımaması başka bir ayıp !

ben herkes istediği yere istediği konuyu açabilir demedim zaten taş. nereye hangi konu açılacağını da bilmem, ayrıca da ilgilenmem de zaten. bunun için moderatör arkadaşlar var zaten forumda. benim söylemek istediğim ilk cevabı moderatör vermiş ve konunun yanlış yere açıldığını söyleyecek kişi o. eğer o bişey demediyse demek ki doğru yere açmışsın demek istedim. benim de kişisel fikrim bu konu buraya olmamış. ama konunun muhattapı moderatörler ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

en az zararlisi diyorlar

kadinda ilk basta ufak tefek duzensizlikler oluyor. simdi yazardim buraya uzun uzun malum seviyesiz diye tepki alirim korkuyom artik :P

en iyis gogulda ara cok sey bulursun.

bu başlıkta bunlar konuşulduğuna göre kimbilir cinselliğin felsefesi bölümünde neler konuşuluyordur

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merhabalar arkadaşlar; ilk olarak siteyi çok beğendim bunu belirtmek isterim. Arkadaşlar partnerimle henüz seks yapmadığımız için giysilerimiz üstümüzde iken birşeyler yapmaktayız.Bu haldeyken ben geçen gün boşaldım ve üstüm biraz ıslandı haliyle; daha sonra partneriminde üstüne baktığımızda çok belirgin olmasada onda da ıslaklık vardı ama benimkinde ıslaklık belirli bir bölgede görülmesine karşın onda çok geniş bir bölgede görülmekteydi, yani ondaki biraz terede benziyordu.Benim sormak istediğim acaba bu durumda partnerimin hamile kalma şansı var mıdır?Bir diğer sorumda giysiler üstümüzdeyken boşalma olursa acaba gene hamile kalma şansı olur mu partnerimin?

hehehhe son zamanlarda okuduğum en geyik yazı bu kusura bakma, yazın bana spermleri sanki bilimkurgu-korku filmlerindeki gibi girecek zemin arayan baracuda balığı ağızlı korkunç yırtıcı yaratıklar olarak hayal etmeme neden oldu :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar partnerimle henüz seks yapmadığımız için giysilerimiz üstümüzde iken birşeyler yapmaktayız.

peki sexs yapmıyorsanız,o yaptığınız ne.. :D

yani ondaki biraz terede benziyordu.

terin sende olması lazım,yanlış giden birşeyler var judge :D

Bir diğer sorumda giysiler üstümüzdeyken boşalma olursa acaba gene hamile kalma şansı olur mu partnerimin?

giysilerin nerde olduğu önemli değil judge

önemli olan ................ nerde olduğu :D:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen kimden öğrendin bakem o lafları. demek millet aylarca uğraşıyo olmuyo haaa :D

ben bilirim okulda cinsellik derside varr

bu başlıkta bunlar konuşulduğuna göre kimbilir cinselliğin felsefesi bölümünde neler konuşuluyordur

valla tas girde bakk

hehehhe son zamanlarda okuduğum en geyik yazı bu kusura bakma, yazın bana spermleri sanki bilimkurgu-korku filmlerindeki gibi girecek zemin arayan baracuda balığı ağızlı korkunç yırtıcı yaratıklar olarak hayal etmeme neden oldu :lol:

hahaha hic gulecegim yok tu bu komikti isteeee senin avatar vampir filmiydi dimi manyak bir filmdii

valla arkadas ne demek yardimci olduysam ne mutluu olamayanlari bozsverr

ama birdahaki sefere topiklere dikkat et aramiizda pederlerde vardaa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla yukardakiler hepiniz cehennemliksiniz niye korkutuyosunuz cocuguu sen bana guvenn bir seyy olmaz yani spermler giysilerden gecicekk kizin icine girecekk otrdandaa yumurtayaaa ahh olme esegim olmeeee ama arkadaslar hakli madem yapicaktinizz insan hap filan alirr yani televizyonlar bas bas bagiriyoo olmuyoo bolee cahil kalmayinnn

bak cocugun ismiii kaza kurbani olabilirr :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sürtünerek boşalma olur ama uzun mastürbasyonla boşalmadan daha uzun bir sürede olur hamile kalma şansı hiç yok çünkü elbiseleriniz varmıs valla çok zor hamile kalma şansı cinsel temas olmamıs ama sürtünme olmus sizde üstünüze boşalmıssınız hiç sorun yapma hamile kalmaz ama kalırsada rekorlar kitabına girersin artık :D ayrıntılı bilgi için posta gazetesine yaz :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.