Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

SANAL ORTAMDA ÇİRKİN OYLAMA... (İnternet forum sayfasında 'Sıra hangi türban düşmanında' sorusuna yanıt aradılar...

DİPNOT

Önerilen İletiler

.

Şeriatçı kafalar, internet forum sayfasında 'Sıra hangi türban düşmanında' sorusuna yanıt aradılar...

Sanal ortamda çirkin oylama...

www.network54.com adresinden ulaşılabilen sitede "Türban düşmanlarından biri gebertildi şimdi sıradaki kim olsun?" oylaması yapılıyor. Atatürkçüleri ve türbana karşı olanların katlini vacip ilan eden forumda Türkan Saylan, Erdoğan Teziç, Cumhurbaşkanı Sezer, Yaşar Büyükanıt'ı hedef gösteriyorlar.

Internette ''Türban düşmanlarından biri gebertildi şimdi sıradaki kim olsun?'' oylaması yapılıyor. Forum sayfasına yazı gönderenler kendilerince kâfir ilan ettikleri, katli vacip ilan ettikleri Atatürkçüleri hedef gösteriyorlar. Oylamayı düzenleyen odaklar küfürlü ifadelerin de yer aldığı sitede kitlelere şu sözlerle sesleniyorlar: ''Bu kâfirler müslümanlara senelerce kan kusturdu. Artık yetti, bardak taştı, bundan sonra susmak yok. Aslında hedef 4 tanesini birden gebertmekti ama olmadı, neyse sağlık olsun. Ey ümmeti İslam şimdi bir konuyu oylamaya açmak istiyoruz. Bundan sonra türban düşmanlarından hangisinin hesabını görüp defterini dürelim. Burada vereceğiniz cevaplar bize ışık tutacak. Cevaplarınızı bekliyoruz.''

www.network54.com

adresinden ulaşılabilen sitede, ''Türban düşmanlarından biri gebertildi şimdi sıradaki kim olsun?'' oylamasına gönderilen yanıtlardan bazıları özetle şöyle:

* Susa susa bugünlere geldik, kadınlarımızın başını açtılar sustuk, kıçını açarlarsa bu kafayla gidersek yine susacağız. Bize provokatör diyenler asıl provokatördür.

* Ben bu oylamaya katılıyorum. Bence bundan sonraki isim türbanlıları başını kıçını açmaları için Atatürkçü kâfir ikna odalarının baş mimarı Türkan Saylan olmalı. Biz de oylamaya katılalım da çorbada bizim de tuzumuz bulunsun, belki bu kurşunu biz sıkmadık ama bunu sıkanları alkışlıyoruz.

* Bence şimdi de Erdoğan Teziç haklansın. Uyguladığı türban yasağı ile on binlerce müslüman kızın eğitim hakkını elinden aldı. Ben birinci sırayı Erdoğan Teziç'e veriyorum.

* Sırada türbanı yasaklayan anayasa mahkemesi başkanı ve üyeleri gebertilmeli. Sonra kâfir Cumhurbaşkanı Sezer . Sonra Yahudi mason Yaşar Büyükanıt , peşinden de mason uşağı Hilmi Özkök artı YÖK Başkanı Erdoğan Teziç kâfiri.

* Bu köpekler gebertilsin ki korksunlar müslümanlardan. Ses çıkarmazsan, onları gebertmezseniz tabii ki keyiflerine göre dine yasak getirirler bu ülke müslümanına. Bilsinler müslümanların korkak koyun olmadığını. Bugün onları öldürmeye yeltenmezsen yarın türbanı evlerde bile yasak eder bu şerefsizler.

* Bence öncelikle Kemal Alemdaroğlu , bu pislik Atatürkçü türban düşmanı temizlensin.

* Müslümanları kamusal alandan tecrit etmiş, her türlü barikatı yapmış, yapmadığı ne kaldı ki çekiniyorsun. Sen korkacağına türban ve müslümanlar aleyhinde bir karar verirsem acaba ne zaman gebertilirim diye bırak onlar korksun. Sizin hayatınız korkak tavuklar, tavşanlar gibi ürke ürke mi geçecek? Hz. Hüseyin'den ders almıyor musunuz? Zilletle yaşamaktansa şerefle, şehadetle ölmek yeğdir.

.

kaynak: 24/05/2006-Cumhuriyet

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili dipnot herkes bu işi yapanların hangi zihniyet sahibi oldugunu biliyor adam ordudaymıs zaten...

Parayla yaptırılan tamamen çıkar çevrelerinin işi...Ama sen kalkmıs hala ipe sapa gelmez saçma sapan konuları buluyor , yayınlıyor sözde islami kesime! çamur atmak ve çatışma çıkarmak istiyorsuun..

Zaten bu işi yapanların islamla alakası olmadıkları çoktan açıklandı....Senin hala haberin yoksa...

İstersen bir haberleri tekrardan bi izle hıh ne dersin?

Sevgilerle...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl giriyoruz bu foruma? Bulamadım...

Adres veriyorum...

http://www.network54.com/Forum/277459/

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Dipnot adres vermek yerine cevap verirsen sevinirim...

Sevgili dipnot herkes bu işi yapanların hangi zihniyet sahibi oldugunu biliyor adam ordudaymıs zaten...

Parayla yaptırılan tamamen çıkar çevrelerinin işi...Ama sen kalkmıs hala ipe sapa gelmez saçma sapan konuları buluyor , yayınlıyor sözde islami kesime! çamur atmak ve çatışma çıkarmak istiyorsuun..

Zaten bu işi yapanların islamla alakası olmadıkları çoktan açıklandı....Senin hala haberin yoksa...

Sevgilerle...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Dipnot adres vermek yerine cevap verirsen sevinirim...

Bahsetteğiniz konunun konumuz ile ilgisi yok ve Lütfen Topic'teki başlık ile ilgili olarak düşünceleriniz varsa belirtin...

Sevgi ve saygılarımla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

.

Şeriatçı kafalar, internet forum sayfasında 'Sıra hangi türban düşmanında' sorusuna yanıt aradılar...

www.network54.com adresinden ulaşılabilen sitede "Türban düşmanlarından biri gebertildi şimdi sıradaki kim olsun?" oylaması yapılıyor. Atatürkçüleri ve türbana karşı olanların katlini vacip ilan eden forumda Türkan Saylan, Erdoğan Teziç, Cumhurbaşkanı Sezer, Yaşar Büyükanıt'ı hedef gösteriyorlar

Sevgilerle...

Bahsetteğiniz konunun konumuz ile ilgisi yok ve Lütfen Topic'teki başlık ile ilgili olarak düşünceleriniz varsa belirtin...

Sevgi ve saygılarımla...

Bunun o kunuyla alakası yok ise hangi konuyla alakası var acaba??

Sıra kimde deniyor dikkatinizi çekerim!

Siz yayınladıgınız yazının içerigini bilmeden mi yayınlıyorsunuz?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bunun o kunuyla alakası yok ise hangi konuyla alakası var acaba??

Sıra kimde deniyor dikkatinizi çekerim!

Siz yayınladıgınız yazının içerigini bilmeden mi yayınlıyorsunuz?

Sevgili arkadaşım...

Anket yapılıyor ve türban karşıtı olanların öncelikliği konusunda...

Siz bunu doğru buluyormusunuz... Bulmuyormusunuz..

Buluyorsanız neden?...

Bulmuyorsanız neden?...

Dost sevgiler...

.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili DIPNOT;

Neden her konununda islamı öne sürüyorsun? Bilgilerinden emin misin? Kesinliğinden?

Bence doğru bildiklerin yanlış. Din konusu hassaslıktır. pat küt sürekli ortaya sürülmez ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili arkadaşım...

Anket yapılıyor ve türban karşıtı olanların öncelikliği konusunda...

Siz bunu doğru buluyormusunuz... Bulmuyormusunuz..

Buluyorsanız neden?...

Bulmuyorsanız neden?...

Dost sevgiler...

.

Sevgili Dipnot

Bunu dogru buluyormusunuz , bulmuyormusunuz demek bile bana göre fazlasıyla abes...

Sorun böyle saçma sapan bir anketin yapılması bence!

Böyle insanlık ve İslam dısı bir olayı desteklercesine anket yapanların ve utanmadan oylayanların vay haline diyorum sadece!!!

Ama illaki bir cevap istiyorsanız tabi ki dogru değil...Hangi akıl ve vicdan sahibi dogru diyebilir ki?

Sevgilerle...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili DIPNOT;

Neden her konununda islamı öne sürüyorsun? Bilgilerinden emin misin? Kesinliğinden?

Bence doğru bildiklerin yanlış. Din konusu hassaslıktır. pat küt sürekli ortaya sürülmez ;)

Allah akıl vermiş değilmi sevgili GµęštGΐяL...

Eğer inancın dahi olsa araştırmaz, sorgulamaz ve mantığının süzgecinden geçirmeden inanıyor ve inandırmaya çalışıyorsanız bana göre dine hizmet etmeyı bırakın ona zarar veriyorsunuzdur...

Lütfen ama lütfen bizleri yanlış anlamayın ve önyargı ile hiç bakmayın...

Tekrar söylüyurum 21. yüzyıl akıl ve bilgi çağına imza atmakta ve bizler bunun gerisinde kalamayız...

Bu inancların kazanımı...

Bu insanların kazanımı...

Bu toplumun kazanımı...

Bu Ülkenin kazanımı...

Ve bu tüm Dünyanın kazanımı olur...

Artık dar ve basmakalıp düşünemeyiz...

Artık tektüze düşünemeyiz...

Ve artık Kısır döngüyle düşünemeyiz...

Açık...

Şeffaf

Yalın...

Anlamlı...

Anlaşılabilen...

Ve gerçekçi olmalı...

Biz buna hazırız... Ya hazır olmayanlar...

Dost sevgiler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sizi yanlış anlamak mı? Sevgili dipnot sizleri çok iyi anlıyoruz emin olabilirsiniz...

Sana katılıyorum inancımızı sorgulamalı, öğrenmeliyiz, akıl yürütmeliyiz...

Ezberlenmiş ve sorgudan uzak bir inanca sahip olmamalıyız...

İnancımızı şekillendirirken önümüze sunulan kaynakları önyargıdan uzak okumalıyız...

Milletlerin ve kişilerin yaşam tarzlarına bakarak inancımızı şekillendirmemeliyiz değil mi? Aksi halde her fırsatta zikrettiğimiz demokrasi ve özgürlük kavramına uygun hareket etmiş olmayız!

İnançlarımıza ne kadar saygılıysak başkalarının inançlarınada o derece saygılı olmak zorundayız değil mi? Zira 21. yüzyıla giriyoruz, çağdaş ve medeni olmak zorundayız...

YALANCI olmamalıyız! her zaman doğrulardan yana olmalıyız, insanları saplantılarımız çerçevesinde kendimize taraf tutturmak için sürekli yalan söylememeliyiz...

Adaletli olmalıyız, işimize geleni görüp işimize geleni görmeme tutumu içine girmemeliyiz, Haklıya hakkını hakkıyla verebilmeliyiz böylece hem eşitliği hemde adaleti sağlamış oluruz. Bir taşla iki kuş... " Bizim inancımız böyle der, haklıya hakkını hakkıyla... "

Tarafsız tutum, Saygı, Adalet-Eşitlik, Doğruluk-Dürüstlük gibi kavramları bulunduğumuz yüzyılda "sanal alemde bile" görmekte zorlanıyoruz. Yaşadığımız çağ bu değerleri bize veremiyorsa şekilci bir ilerlemenin insanlığa hiçbir yararı olmaz değil mi? Bkz. AVRUPA, ABD, RUSYA...

İlerlemek sadece uzaya çıkmakla ölçülmese gerek...

Bizim inancımız bize uzaya çıkın derken birbirinizin üzerine basmayın diyede sıkı sıkı tembih eder... Bize verdiği bir sürü değer var bunun için...

Ya inancımızdan uzaklaşırsak elimizde uzaya çıkmamızdan başka kalacak ne var?

Uzaya çıkmış olmamızın, çocukları ve kadınları keyfen öldürmekten başka bize sağladığı ne ola ki?

Bizden güçsüz olanı kanı tükenene kadar emmekten başka ne gibi bir getirisi olacak o uzay yolculuğunun?

İtiraz yok efendim Bkz. AVRUPA,ABD, RUSYA...

Aynı sizler gibi onlarda, inançtan ve yaratıcıdan son derece uzak kendilerini gelişmişliğe ve ilerlemeye adamış zavallı topluluklar...

Sonuç: Afganistan, Irak, Filistin, Bosna, Çeçenistan, Cezayir, Afrika, Türkmenistan...

Dünya ilerleme yolunda zalim oldu diye bizlerde olamayız bunu sakın beklemeyin bizden...

Bizim işimiz, inancımızı doğru sorgulamak, doğru anlamak ve doğru uygulamak, uzaya çıkarken ayağımızın altına başkasını almamak...

Avrupa medeniliği anlayışına sahip insanlar geri kalmış başka bir ülkeyi aydınlatmak için ülkeyi terk etseler daha faydalı olacaklardır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Orduyla olan bağlantıları, önceden yaptıkları karanlık ve kirli işler..

Bunlar size birşey ima etmiyor galiba.

Hala kalkmış türban için adam öldürdüğünü söylüyorsunuz.

Bu kadar çabuk dolduruşa gelmeyin, kendi fikirlerinizle konuşun medyanın sözleriyle değil.

Emeller bir bir ortaya çıkıyor...

Ne yazıkkı birçok kurumda olduğu gibi sizin hesas hedefiniz ordu...

Laikliği kirletmeye çalışıyorsunuz beceremiyorsunuz...

Atatürk'e laf söylemeye ve sinsi bir duruş sergileyerek takkiye yapıyorsunuz ama gücünüz yetmiyor / yetmeyecekte...

Demorrasiden cesaret bulup ulemayı getirmek istediniz ama fos çıktı... (demokrasiyi sevmezsiniz üstelik(...

Ama orduya çamur atmak...

Orada biraz düşünceksiniz...

Bölünmezliğimizin, Cumhuriyetimizin ve geleceğimizin teminatı gözbebeği ordumuza çamur atmanızı asla izin vermiyeceğiz...

Bunu bilin...

Dost sevgilerle...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ordunuz mu?

Bir yandan vatanseverlik deyip insanları vatanhainliği ile suçlayacaksınız,

geride kaldık deyip uygarlığa koşacaksınız,

Başkalarını yolsuzluk ve adaletsizlikle suçlayıp ülkeden ihraç etmeye çalışacaksınız

Her pis taşın altından çıkan, her olaya karışan ve yaptığı bütün kirli işlerin üstünü örtüp bir güzel seyreden ordu mensuplarını, "orduyu değil ordu mensuplarını" Cumhuriyet bekçisi diyerek koruma altına alacaksınız?

Yok böyle riyakarlık...

Susurluk olayınıda şemdinli olayınada askerin karıştığını bilmiyormuş gibi konuşuyorsun sevgili dipnot!

Susurluk ve şemdinli olaylarında ülkenin nasıl bir durum içinde olduğunu hatırlıyormusun?

Bu haleti ruhiyeye insanları sevkeden kişileremi siz cumhuriyet bekçisi diyorsunuz?

Bırakın artık partizancılığı...

Ülke için güzel işler yapmak isteyen adam sağı solu tanımaz nerde haksızlık ve sömürü var üstüne gider.

Ülkenin tekerine kim çomak sokuyorsa onun yakasına yapışır!

Ahmet efendiye olmaz deyip mehmet efendiye hay hay demez!!!

Bu oyunlarla Türkiye Cumhuriyetini kişiler arası çatışma platformu haline getiremeyeceksiniz!!!

Atatürkü, din sömüren yobazlar gibi sömürerek iş yapma devri bitmiştir!!!

Hepinize geçmiş olsun!!! :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Orduya laf atmak mı?

Ne hoşsunuz....

Ordudan kimlerle irtibat halindeymiş, ordunun içindekiler kalkıp buna nasıl yardım etmişler..

Haber izlemez misiniz?

Hani şu 7.45, 8.00 civarında başlayan gündemdeki konuları anlatan bir program türü..

Laikliğe laf eden yok ama siz de şunu anlayın irticayla ilgili hiçbirşey olmuyor ama koltuk sevdalıları, satın aldıkları birtakım medyayla işbirliği içinde türlü türlü saçmalık ve paranoyalarla insanların (şekil A) beyinlerini bulandırıyor.

Hani AKP'nin işiydi bu?

Gerçekler ortaya çıktıkça ses seda çıkmaz oldu kimseden pustu herkes!

Ama biter mi?

Laiklik, şeriat bunlar ne güne duruyor.

Isıt ısıt koy önüne benim halkım yer!

Cumhurbaşkanlığı seçimleride yaklaşmışken tüm kozlarını oynuyorlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ordunuz mu?

Bir yandan vatanseverlik deyip insanları vatanhainliği ile suçlayacaksınız,

geride kaldık deyip uygarlığa koşacaksınız,

Başkalarını yolsuzluk ve adaletsizlikle suçlayıp ülkeden ihraç etmeye çalışacaksınız

Her pis taşın altından çıkan, her olaya karışan ve yaptığı bütün kirli işlerin üstünü örtüp bir güzel seyreden ordu mensuplarını, "orduyu değil ordu mensuplarını" Cumhuriyet bekçisi diyerek koruma altına alacaksınız?

Yok böyle riyakarlık...

Susurluk olayınıda şemdinli olayınada askerin karıştığını bilmiyormuş gibi konuşuyorsun sevgili dipnot!

Susurluk ve şemdinli olaylarında ülkenin nasıl bir durum içinde olduğunu hatırlıyormusun?

Bu haleti ruhiyeye insanları sevkeden kişileremi siz cumhuriyet bekçisi diyorsunuz?

Bırakın artık partizancılığı...

Ülke için güzel işler yapmak isteyen adam sağı solu tanımaz nerde haksızlık ve sömürü var üstüne gider.

Ülkenin tekerine kim çomak sokuyorsa onun yakasına yapışır!

Ahmet efendiye olmaz deyip mehmet efendiye hay hay demez!!!

Bu oyunlarla Türkiye Cumhuriyetini kişiler arası çatışma platformu haline getiremeyeceksiniz!!!

Atatürkü, din sömüren yobazlar gibi sömürerek iş yapma devri bitmiştir!!!

Hepinize geçmiş olsun!!! :D

Siz orduya laf edip onu yıpratmaya çalışacağınıza halktan birine "ananı al da git" deme cesaretinde bulunan başbakanımızı niçin eleştirmiyorsunuz?

Sorarım size unakıtan ne yaptı?

Kuşgribi çıktı "hastalıklı tavukları ve yumurtaları topladık dediler" ve tavukları itlaf ettiler.

İyi güzel de nedense önce yumurtalar yok oldu,sonradan bir de baktık ki ne görelim? Unakıtan Likit yumurtaları çıkmış! Çok ilginç valla...

Sonra danıştaya yapılan saldırı sonrasında Sayın laik ve Atatürkçü ve aynı zamanda hukukçu Cumhurbaşkanımız Sezer cenaze törenindeydi ancak biricik başbakanımız ortalıkta yok ve kaç saat sonra yazılı açıklamayla ancak kınayabildi ve rahatsızlığı gerekçe gösterildi! Acaba niye gelemedi? Gerçekten mi rahatsız yoksa oraya gitmekten korktuğundan,diğer akpliler gibi bir tepkiyle karşılaşacağından korktuğundan mı?

Gelen AKP liler yuhlandı,acep niye?

Bu soruların HEPSİNE MANTIKLI BİRER cevabınız varsa tebrik ederim...

Yoksa sizin için ne yapabilirim?!

Ayrıca yazdığın yazılar için teşekkür eder yürekten saygı ve sevgilerimim belirtmeyi borç bilirim... :flowers::clover:

Yanlızca küçük bir sorunum var siteye girdiğim halde bu anketi bulamıyorum :( ama yazıların ayrıntılarını okudukça bilgisayarın monitörünü kırmak geliyor içimden... :angry2:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

AKP sütten çıkmış ak kaşık değil elbet.

-Ananı da al git dediği provakatör her dönem hükümeti için aynı şovunu tekrarlamıştır.

Aynı filmi hatırlayanlar olduğu gibi hatırlamak istemeyenler de bulunacaktır haliyle..

Olayın ertesi günü başbakanımızdan özür diliyorum terbiyesizlik yaptım öyle davranmamam gerekirdi diyerek siz gibi düşünenlere kapak olacak açıklamasını yapmıştır zaten.

-Eğer erdoğan'ın yerinde ben olsam ben de gitmezdim cenazeye.

Ne için gitsin?

Hiç yere kendisini suçlayan halkın içine, devlet adamlarınnı arasına mı?

Miileti galeyana getiren açıklamaların odağındaki kişilerin yanına mı?

-Unakıtan-yumurta mevzuunda;

Her yerde illaki çürükler çıkacaktır bu şahıs neden o kafileden olmasın?

..................

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İlk defa -sizler bizler diyorsunuz ya hani-sizlerden birinin akpli biri için onlardanda çürükler çıkar dediğini duydum.Sizi bu anlamda tebrik etmem gerekiyor.

Erdoğan arkadaşımın dediği gbi Baykalı bende sevmem.Çünkü amacı sadece bir yere baş olmaktı oldu ama yapması gerekenleri asla yapmadı.yapmıyor ve yapacağına da ihtimal veremiyorum.

Bu konuya ben değişik bir açıdan cevap vermek istiyorum.Diyelim ki bu olayın arkasında dinci geçinen sahtekarlar yok ki ben buna inanıyorum bunu diğer başlıklarda yazdım ama gene eklemek istiyorum:

Bir kere bu ülkede her gelen hükümet abd nin çıkarlarını korumak zorundadır.Cüneyt Zapsu denilen zat abd ye gitit ve başbakan için yalvardı bu adamı delikten atmayın kullanın diye.Nasıl ki fettullah gülenin abd deki faaliyetlerine izin verilmiyorsa artık abd ninde Türkiyedeki dinci kesimle artık işi bitmiştir.Onlar yaptıkları uşaklığa yansınlar .Bu cinayetin 19 Mayıstan bir gün öncesine denk getirilmeside bana göre bunun bir sonucudur.Şimdi abd kendine kullanacak başka hainler buldu KÜRTLER onlarla da işi bittiğinde hiç şüpheleri olmasınki bir kağıt mendil gibi buruşturulup bir kenara atılacaklar.İşte o zaman ne yapacaklar çok merak ediyorum.

Bunun tek sorumlusu hükümet değil Atatürk ten sonra ülkeyi onurlu ve bağımsız bir konumdan uşak konumuna getiren politikacilar olup hepsi eşit oranda suçludur.Buna halkımızın cehaletide eklenince durum dahada ağırlaşmıştır.Bu konuda örnek vermek gerekirse Ecevit hükümeti döneminde biliyorsunuz yaşı 35-40 ın üzerinde olanlar hatırlar tüp kuyrukları yağ kuyrukları oluşmuştu.Ozaman kimse abd nin isteklerini yapmadı diye onurumuz için mücadele edildiğini bunların o yüzden yaratılan suni sorunlar olduğunu düşünmedi.Aynen şu anki türban sorunu gibi.

Ama bunda hükümetin sizce hiç mi suçu yok?

İmam ağzından çıkardığı lafları söylerken bunları aynı zamanda kulağıda duymazsa cemaatin bunları yapmasıda normaldir.

Laikliğin elden gideceğini söylüyorlar halk isterse kaldırılır yahu diyen bir meclis başkanı

Laikliği savunupta haremlik selamlık uygulamalar için "benim hanım kardeşim istediği yerde oturur"diyen bir başbakan

İşine geldimi bağımsız yargı işine gelmedi mi ermeniler için karar veren hakimi tenzili rütbeyle sürdürmek (avrupa ve abd öyle istiyor ya)

Ramazan da oruç yiyenleri döven zihniyetlere ses çıkarmamak ,kendi partilerinin sahip olduğu belediyelerdeki yemekhanelerdeki tadilatı ramazana denk getirmek (HERKES İNANMAK VE ORUÇ TUTMAK ZORUNDA YA)

Bilmem kaç trilyonu iç eden sevgili hocalarına hapis yatırmamak için halkın gözünün içine baka baka binbir türlü oyun yapan

Bir gecede alınan bir kararla kendine kıyak emeklilik getiren,kendi çocuklarının açtığı ticari firmalara o konu ile ilgili vergi indirimleri getirmek

vs vs vs vs

Ortamı sürekli gererek hakkında komplo kurduğunu idda ettiğin adamlara o zaman fırsat vermeyeceklerdi.Bence bu konuda KABAHATİN BÜYÜĞÜ BAŞBAKANA VE ONUN HÜKÜMETİNE AİTTİR.U nutmadan şunu eklemek istiyorum.Başbakan acılı aileye başsağlığına gidiyorve Atatürk resmini görünce Atatürk üzerinden siyaset yapmayın diye aileye çıkışıyor.O zaman sana demezler mi efendi efendi türban üzerinden siyaset yapıp ve bu konuda kılınızı kıpırdatmayan sizler-öyle ya meclisteki çoğunluk %24 oyla sizde-günün birinde ülkeyi bu hale düşüreceğinizi hiç düşünmediniz mi ?yoksa amacınız bu yolla ülkeyi zayıflatıp içteki ayrılıkçı kürtlerle bir olup ülkemizi daha kolay parçalamak mıydı?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

AKP sütten çıkmış ak kaşık değil elbet.

-Ananı da al git dediği provakatör her dönem hükümeti için aynı şovunu tekrarlamıştır.

Aynı filmi hatırlayanlar olduğu gibi hatırlamak istemeyenler de bulunacaktır haliyle..

Olayın ertesi günü başbakanımızdan özür diliyorum terbiyesizlik yaptım öyle davranmamam gerekirdi diyerek siz gibi düşünenlere kapak olacak açıklamasını yapmıştır zaten.

-Eğer erdoğan'ın yerinde ben olsam ben de gitmezdim cenazeye.

Ne için gitsin?

Hiç yere kendisini suçlayan halkın içine, devlet adamlarınnı arasına mı?

Miileti galeyana getiren açıklamaların odağındaki kişilerin yanına mı?

-Unakıtan-yumurta mevzuunda;

Her yerde illaki çürükler çıkacaktır bu şahıs neden o kafileden olmasın?

..................

Her dönemde bu adamın aynı şeyi yapmış olduğunu biliyorum. ör:çiller.

Ancak her olayı ör:danıştay rezalet ve kara lekesi provakasyon olarak nitelendirmek saçmalığın ötesine geçemez! :angry:

Ayrıca niçin hiç yere olsun ki?

Halktan büyük tepki gelmese olayın peşine mi düşeceklerdi sanki!

Hem neden ********* ve utanç verici olayların çoğunluğu erdoğanın döneminde oldu,neden uzun süredir bu denli alevli olarak yaşanmamış olan terör çatışmaları ve verdiğimiz şehit sayısı birden arttı?! :(

Neden erdoğan döneminde özelleşmelerde tam gaz denildi de topraklarımız,en önemli şirketlerimiz birbir satılıyor?

Neden birden abd emperyalizmine olan karşıtlık birden erdoğan yönetiminde arttı?

Her dönemin çürüklerine gelince ileride görürüz bu hükümet bir gitsin (umarım halkımız daha mantıklı seçim yapacaktır) o zaman bize din iman diyenlerin ne işler çevirdiğini göreceğiz (iş işten geçtikten sonra!).

Buna da en basit örnek erbakan ve ne tesadüf ki erbakanın sağ kolu da erdoğandı!

Bunların hepsi çok büyük tesadüf,hem de art arda geldiler;ne büyük tesadüf ama!

YORUM YOK!!!

Ayrıca ben de bir atatürkçüyüm ama baykaldan nefret ederim...

Çünkü adam Ata'mızın mirasını çarçur ediyor... (örneğin yaptırdığı müthiş lüks parti binası...)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Provakasyon saymayacaksak ne sayalım bu olayı?

AKP mi azmettirdi diyelim neden peki?

Prestijini kaybetmesi için mi?

Önümüzdeki cumhurbaşkanlığı seçimlerinden avucunu yalayıp çıkması için mi?

Gelem hükümet seçimleri için mi?

AKP nin tırnak kadar karı olama bu durumdan hala anlamıyor musunuz?

Şimdiye kadar başörtü yasağı yok muydu da adamın aklı şimdi; cumhurbaşkanlığı seçimleri yaklaşınca başına geldi.

Danıştay üyelerini öldürmesi için gazeteyi mi bekledi yoksa?

Avukat olan bu şahıs senden benden iyi biliyor birçok şeyi..

İntihar eden emekli subayın mektubunu dinlediysen haberlerde, görürsün ki, bu kişi bile!; onun provokasyon amaçlı yaptığı eylemleriyle!!!!!!!!!, hiçbir alakam bulunmamasına rağmen ben de olayın içine sokuldum vs.. yazıyor.

Ama ortada bir taş var bu taşla olabildiğince kuş vurmak isteyen bir takım kesim profosyenel yazarlara taş çıkartacak kadar güzel yazmışlar bunu da bir güzel halkıma yutturmuştur..

Hazmedemeyebilirsiniz uyarmak isterim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sözkonusu siteye girip bu zihniyetin reytingini arttırmanın bir anlamı yok. Bırakalım kendi örümcek ağlarında debelenip dursunlar.... Bunlardan her zaman var maalesef....Yeni olan sesleri daha fazla çıkmaya başladı..... Her türlü aşırılığa karşı olmak lazım... Yani ne din yobazı ne fen yobazı olmamalı insan....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Orduya laf atmak mı?

Ne hoşsunuz....

Ordudan kimlerle irtibat halindeymiş, ordunun içindekiler kalkıp buna nasıl yardım etmişler..

Haber izlemez misiniz?

Hani şu 7.45, 8.00 civarında başlayan gündemdeki konuları anlatan bir program türü..

Laikliğe laf eden yok ama siz de şunu anlayın irticayla ilgili hiçbirşey olmuyor ama koltuk sevdalıları, satın aldıkları birtakım medyayla işbirliği içinde türlü türlü saçmalık ve paranoyalarla insanların (şekil A) beyinlerini bulandırıyor.

Hani AKP'nin işiydi bu?

Gerçekler ortaya çıktıkça ses seda çıkmaz oldu kimseden pustu herkes!

Ama biter mi?

Laiklik, şeriat bunlar ne güne duruyor.

Isıt ısıt koy önüne benim halkım yer!

Cumhurbaşkanlığı seçimleride yaklaşmışken tüm kozlarını oynuyorlar.

Basında çıkan herşeye nasıl da kanıyoruz... Bu haberler hükümet tarafından bizzat basına(özellikle dinci basına vakit,yenşafak vb...) sızdırılmıştır... Amaç Türk Ordusuna zarar vermektir... Bu katil İstanbul'da bir tarikata gitmekte ve bu tarikatta Fettulah Gülen'in eski bi öğrencisi tarafından yönetilmekte dolaylıda olsa bu katil bir Fettullah Gülen yanlısı... Ve bu tarikattan gelen artık harekete geçmeliyiz emriyle bu şerefsizce cinayet işleniyor... Bu olayda Şemdinli olayı gibi orduya mal edilmek isteniyor... Bırakalım artık bu katile yeni bi robot resim çizmeyi herşey ortada bu cinayet dinci bir cinayettir ve laikliğe,demokratik Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı işlenmiş bir cinayettir!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu *********** anketide şiddetle kınıyorum!!! Laik Türkiye Cumhuriyeti'nde laiklik karşıtı,zamanında kimi gazetelerin yaptığı gibi hedef gösterici! böle bir anket nası yapılabilir... Ankete katılanları ve bu anketi hazırlayanları tekrar kınıyorum!!! Atatürk'ün bize emanet ettiği bu laik Cumhuriyet'i yıkamaya kimsenin güzü yetmez boşuna uğraşmasınlar!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.