Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Sevgili Günlük ...

GµęštGΐяL

Önerilen İletiler

Günaydın GünLük

Yine işyerindeyim, çalışıyor süsü veriyorum :P Sıkıcı birgün olmamasına rağmen bir gerginlik var üstümde fakat esen bu rüzgar biraz olsun ferahlamamı sağlıyor ^_^

Herşey çok rutinleşmeye başladı. Bazen sıkıntımın bundan kaynaklandığını düşünüyorum ki sanırım tek sorun bu. KAfana tokadan başka birşey takmıcan der hep annem ama büyüdükçe dertlerde büyüyormuş, bilmedim ... Daha çok ilgilenir oldum sorunlarla, daha çok takar oldum. Boşveremiyorum artık eskisi gibi.

Galiba ben büyüdüm ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 121
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

forumdaki ilk msjımı sana yazıorum sevgili günlük kıymetini bil :) son derece sıcak bi sabaha uyandım ve direk bunalmaya başladım :sweatingbullets: öğrenci hayatı yaşamak iyi güzel de ben bıktım sanırım artık.. yaz gelse okul bitse de gitsem bi taraflara be günlük. istanbulumu da çok özlüyorum zaten.. :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili günlük uzun zamandır foruma giremiyordum.. çok üzülüyodum.. günün 14 saati internette olmama rağmen giremiyordumm.. buda beni çok üzüyodu.. bugün işlerimin çounu bitirdim ve vakit buldum çok mutluyum günlük.. beni dinlediğin için teşekkür ederim günlü. saol günlük :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Günlük....

Seni Bugün Keşfettim .. Ama Iyi Bi$eye Benziyosun.)Bari Ufak notLarimi ALim...

Artık Eminim Ki , Gercekten Seviyorum...

Ve biliyorum Ki , Bu Sevgi Mutlu Ediyor Beni...

Ne Bilim Bi Anda Cocuk Gibi oLdum:)

13 Mayıs 2006.. bu tarihi Unutmuyorum:)Bide 24 Mayıs 2006 Tarihini:)

Neyse GunLuk..bugun yasadigim unutamicagim oLay Bi $akadir:)

BugunLuk Bu Kadar.. Yarin yeniden Goru$uruz:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Günlük.. yazıcak bişey bulamadım:)Ama sevmek cok güzel bi duygu ... bekLemeyi Sevmeyene bile seve seve beklettiriyor...

Kısaca Güzel Bi Duygu.. Canlı olsan kesin yaşa derdim ama:)...

Ve Tam bunLari Yazarken..bir haber aLdım..

Cevabimi aLdım...

Acaba $u Anda Benden MutLu bi Insan Varmıdır?

Yada Hangi Insan $u Ana Kadar Benim Kadar MutLu oLmu$tur?

cok mutluyum günlük...cok... 27 Mayıs 2006 .. Saat 03:42... hala inanamiyorum..ruyadamiyim diyordum..

Ama gercekmiş....

cok mutluyum be günlük.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Günlük.. yazıcak bişey bulamadım:)Ama sevmek cok güzel bi duygu ... bekLemeyi Sevmeyene bile seve seve beklettiriyor...

Kısaca Güzel Bi Duygu.. Canlı olsan kesin yaşa derdim ama:)...

Ve Tam bunLari Yazarken..bir haber aLdım..

Cevabimi aLdım...

Acaba $u Anda Benden MutLu bi Insan Varmıdır?

Yada Hangi Insan $u Ana Kadar Benim Kadar MutLu oLmu$tur?

cok mutluyum günlük...cok... 27 Mayıs 2006 .. Saat 03:42... hala inanamiyorum..ruyadamiyim diyordum..

Ama gercekmiş....

cok mutluyum be günlük.....

Ruya gibi yaşanan bir mutluluk içinde ki gerçekler ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba Günlük...

Yine Ben geLdim... biliyorum Bıkıyosun Benden Ama:)

Bugün Baya İyi Bi Firca Yedim GünLük...ama Gercekten Cok Iyi Bi Firca...

Haksızdım... Ama Nerden biLebiLirdim ki ? Bigun YaptikLarimin hesabı soruLacak?SoruLdu GünLük ... Oda KaLdiramicagim Bi SözLe....

BeLki Şakaydı Ama... Gerçekten Koydu Be GünLük..

Ama , iLk Defa Sevildigimi Kalbimde Hissettim....

Ben Bi Gün Bu Kadar SeviLcekmiydim Ya..?

Ama HakLiydi... ben onun yerinde olsam aynisini yapardim...

Neyse GunLuk.. ben Gidiyorum.....

Sanada konus konus..kara tahtaya döndün ama idare et:)

Günlük Bu Arada.....

Çok Seviyorum...Çook...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili günlük..bu gün bir abimizin mahkemeye tanık olarak çağrılıp da sanık sandalyesine oturtulduğunu dinledim, kendinden.Ayıp olmasın diye kendimi çok tuttum ama sonra gülmekten patladım..yanlışlık olmuş kendini aklıyana kadar baya uğraşmış..ne dünya dimi..kavanoz dipli. :D

günlük işinide iyi akıl etmişin.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sewgili günlük;

bende de sıkıntı yapamaya başlayan okuldan kurtuldum,

hayatımda büyük bir dönüm noktasına iki gün önce girdim.

şimdi iş arayıp hayata daha ciddiye almam lazım geliyor( ben! ciddiye almak :D neyse bozmayalım şimdi)

iş bulursam, bi engelden daha kurtulacam....( her akşam işten çıkınca günü kurtaracam:D ).

Günlük kaptırdık gidiyoz bakalım ne olacak .............

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

sevgili günlük şuanda iş yerindeyim çayımı yudumluyorum işlerde fazla yoğunluk yok bu gün her günkünden daha mutluyum çok güzel bir haber aldım buda benim artık hergün mutlu olacağımın göstergesi.Şimdi birazda yemek yemeliyim acıktım sonra görüşürüz günlük her zaman yazarım artık :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Günlüğüm;uzun zamandan beri beklediğim bi fırsat vardı.Dün onunla ilgili bi şey yakalamıştım ama değerlendiremedim.Kendime çok kızıyorum bazen,neyse geçti gitti artık unutmak tek çare

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selam günlük ben yarın yokum sana yazamayacağım kurstan arkadaşlarım ve hocamla pikniğe gideceğiz

çok eğleneceğimden eminim bu pikniğin hayatımı değiştireceğindende sana o yüzden şimdi yazıyorum pazartesi görüşürüz günlük ... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

günlük seni unuttum ya dün çok güzel bir zaman geçirdim çok rahat ve huzurluyum şuanda nemi yapıyorum dersen çayımı aldım ve müzik dinleyerek yudumluyorum yalından ben bilmem ve ferdiden hatıran yeter parçasını dinliyorum :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selam günlük nasılsın benim biraz ağrım var kolumda dün kursta kolumu incittim fazla bişey yokta bir kaç gün kursa gidemeyeceğim bu arada ferdi hayranıyım ferdi tayfurun sitesine üyeyim biraz resim aldım onları düzenliyorum ve topice ekleyeceğim msn pek girmiyorum daha doğrusu iki gündür hiç girmedim bazı arkadaşlarımı özledim bu gün girerim hadi günlük bu kadar yeterli yarın yine yazarım ben :D:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.