Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Günün Sorusu..

arman

Önerilen İletiler

Bu topicte her gün sadece bir soru sorıcam.. İsteyen istediği gibi cevaplasın.. Buyrun ilk sorumuz ..

Kim, kimin gözünü siler bu dünyada kim bilir!..

Gitmek nedir ve kalmak hangisidir?..

Kalanlar mı teselli edilmelidir gidenin ardından,

Yoksa gidenmi? geride bıraktıkları için........???

Ayrılıklar gidene mi kalana mı daha zordur ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gitmek; yalnız oldugunu bilerek, bilmedigin yolu yürümeyi, yürüyemesen de o yolda ölmeyi istemektir

gitmek zordur.... -_-

kalmak zaten gitmenin içinde değilmi...giden yoksa kalan da olmayacak :(

gitmek lazim gelir bazen hayatta

bazen birilerinin hayatindan bazen bir sehirden

gitmek, ne unutturur ne yok eder

ozlemin ne oldugunu anlariz

gitmek sadece gidene degil

kalana da zor gelir bazen

ama insani umut yasatir

donmek yada kavusabilmek umudu.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kim, kimin gözünü siler bu dünyada kim bilir!..

Gitmek nedir ve kalmak hangisidir?..

Kalanlar mı teselli edilmelidir gidenin ardından,

Yoksa gidenmi? geride bıraktıkları için........???

Ayrılıklar gidene mi kalana mı daha zordur

kimse kimsenin gözyaşını silmez belki ama

vardır elbet açılan yaraları saracak birisi

gitmek göz yaşı , kalmak ise belki saadettir ?

giden göze almıştır zaten herşeyi hazırdır..

bu yüzden kalanlar teselli edilmelidir..

ayrılıklar da herzaman kalana zordur...... :(

like me :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hertürlü eleştiriye açığımdır..

ve kendi öz eleştirimi yapcak olursamda ;

herşeyi bildiğini zanneden, ama içinde kötülük bulunmayan , insanları incitmekten korkan , koyun psikolojisine karşı , herşey ön planda olmaya çalışan , liderlik içgüdüsü taşıyan biriyimdir... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eleştirilere ne kadar açıksınız..? Kendi öz eleştrinizi yapsanız hakkınızda neler söylerdiniz ?

Neler demem ki herhalde benim kadar kendini eleştiren biri daha yoktur.

İtiraflar

Toplumda bir kere çok zeki sanılırım aslında değilim saf aptalın tekiyim

çok güçlü sanarlar beni hiç alakası yok bir tökezlesem kendimi toparlamam çok zaman alır ve en acısı duygularım çabuk sömürülüyor bir ufak acındırma bana yetiyor da artıyor bile ne kadar kızgın olursam olayım hemen öfkem geçer çok merhametli olmak aslında iyi bişey değil arkadaşlar ama ne yapayım ben böyleyim tipik bir balık burcu işte.... :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben eleştiriye açığım herhaldee öyle olduğumu düşünüyorum desek daha doğru olur.

herkesi seven ve bu yüzden çok zor durumda kalan,çok aşık olan ama kendine bu konuda söz vermiş ve şimdi gayet mutlu,yalan söyleyen insanı hayatta affetmeyen ve bu şekilde çok arkadaş kaybetmiş biriyim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aslında kendimde çok fazla zayıf yönler bulurum. İnsanları hemen tanıyamam ve çabuk kaynaşamam. Bazen asla bir arkadaşım olamayacağını düşünürüm..(ne kadar yanılıyorum bilemem)

Yaptığım hareketlere çok dikkat ederim bu yüzden de bazen içtenliğimi kaybederim vs vs ...

Burası psikolog gibi oldu :rolleyes:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

elestirilere acigimdir kesinlikle alinmam ama mantiklilik cercevesinde kendi elestirim ise ne istedigini bilmeyen bilirim kendi karekterimi anlayamiyorum insanlari kendim gibi dusunup hep yanlis seyler yapiyomm ve guvenemiyom kimseye herkese yanimdakilere potansiyel suclu gozuyle baksam bile herseyi anlatiyomm bunada gicik oluyomm agir basli taklidi yapamiyomm cunku hep civil civilim

ve erkeklere gelincee asik olamiyorumm onlar genelde bana oluyoo ve biraktigimda hic uzulme olmuyooo

ve en igrenc yonum ise erkek arkadasim varken gozumun kaymasi beni deli ediyoo beni kendine adam gibi baglayan ve bana ask acisi cektirecek biri ciksin istiyomm ve gunumu goreyim diyomm

boleee

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok iyiniyetli olmak ıstemıyorummmmm,dışarıdan çok sert göründüğüm konusunda eleştırı yaparlar,iyice tanımadan ınsanlarla samımıyet kurmuyorum hep bır duvar örüyorum,galıba hatalıyım bu konuda

kımseye yardım etmıycem bencıl olacağım dıyorum,yine de yapamıyorum :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok iyiniyetli olmak ıstemıyorummmmm,dışarıdan çok sert göründüğüm konusunda eleştırı yaparlar,iyice tanımadan ınsanlarla samımıyet kurmuyorum hep bır duvar örüyorum,

ben bunlara katiliyorum bence bunlar iyi benim yapmak isteyip yapamadiklarimm biliyon muu

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Değişken bir yapınız mı var ? Bugün kü fikirleriniz ve ya tavırlarınız yarınlar da değişebilir mi ?

Biz istesekte istemesekte fikirlerimizde yapımızda zaman içinde değişmekte..Örneğin her istediğimin anında olmasını isteyen ben ve elde etmeye alışan ben hayatın içine girdikçe bunun o kadarda kolay olmadığını gördüm..Bu beni başlarda çok rahatsız etti ama öğrendimki hayat insanı değiştiriyor..Artık çok istediğim bir şey için avazım çıktığı kadar bağırıp çağırıp ağlamak yerine olması için elimden geleni yapıp olmadığı zaman sağlık olsun herşeyde olduğu gibi vardır bunda da bir hayır diyebiliyorum..Yani zaman bizi hem olgunlaştırıyor,hem de değiştiriyor...Hatta önceleri katı kurallar ve keskin sınırlarla çizdiğimiz bazı şeyleri hoş bile görebiliyoruz..Yani hayat bizi değiştiriyor..Umarım güzel yönde kazanımları bol bir şekilde güzel yönlerini görerek özümseyerek daha doğruya ve güzele ulaşırız..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hiçbişeyi önemli değil,dış görünüş falan bunlar hikaye,

içi güzel olsun masalları da yaş ilerledikçe karın falan doyurmuyor.

insan olsun yeter,

halden anlasın,

bi de benim için altın kural elleri son derece temiz ve bakımlı olsun.

eller çoook önemli :closedeyes:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.