Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

keşke onla olmasaydım :(

meliskoo

Önerilen İletiler

• Cevaplar 61
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

henüz o gazeteyi okumadım. trajlı gazeteleri tercih etmezseniz ya zurnacı bulur sizi ya davulcu :D

emre senın ısmıde ekledık ılana :D

şaka bır yana,gerçekten dürüst ınsana rastlayamadım :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Geldım geldım :)

Baska bı sıteye moderatör yaptılar onla ılgılenıyodum sonra onu da bıraktım bı an sizi de bıraktım

wallahı yenı sevgılı bulamadım ama baska sıteyle aldattım sizi :)

sonra onu da terkettım hala moderatörumdür herhalde kontrol bıle etmedım

cok sıkışınca kaçan bir ikizler burcuyum galba :blushing: bi daha kanıtlandı

bıde sedelınacım nasıl merak ettınıs ya acayıp mutlu hıssettım kendımı anlatamam :D

böle bı aidiyet duygusu buraya aıt oldugumu benı sevenlerın umursayanların oldugunu hıssetme

üüü :( cok duygulandım canım ben yaa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Geldım geldım :)

Baska bı sıteye moderatör yaptılar onla ılgılenıyodum sonra onu da bıraktım bı an sizi de bıraktım

wallahı yenı sevgılı bulamadım ama baska sıteyle aldattım sizi :)

sonra onu da terkettım hala moderatörumdür herhalde kontrol bıle etmedım

cok sıkışınca kaçan bir ikizler burcuyum galba :blushing: bi daha kanıtlandı

bıde sedelınacım nasıl merak ettınıs ya acayıp mutlu hıssettım kendımı anlatamam :D

böle bı aidiyet duygusu buraya aıt oldugumu benı sevenlerın umursayanların oldugunu hıssetme

üüü :( cok duygulandım canım ben yaa

huyumda var tanıdığım ınsanlara değer verır merak ederım,sonuçta burada dertlerımızı paylaştık.en yakın arkadaşım bıle benı buradakıler kadar dınlemedı :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...
Meliskoocum walla Emreye bu konuda hak vermemek ne mümkün :D

25 Yaş evlilik için geç kalınmış bir yaş değil..Neden bunu bu kadar dert ettiğini hiç anlamayacağım :unsure:...

İlla parmağımda kalın altın bir yüzük olsun diye listedeki adaylardan birini değerlendirmeye kalkarsan hele de yanlış bir aday seçersen üzülen yine sen olacakasın bunu da biliyorsun zaten değil mi? Doğum , Nikah ve Ölümün saati şaşmazmış...Hakkında kim hayırlısıysa ve kısmetinde kim varsa birgün seni mutlaka bulacaktır..Sabretmek,beklemek,inanmak ve isyan edip umudunu yitirmemektir sana düşen...

Ünv.de yaptığın yanlış bir seçimden dolayı umutsuzluğa kapılmaman lazım..Erkek milleti işte önce senin peşinden koşar elde edince de bu defa ters yöne koşar.. :devil::lol:

Daha çok erken bu kadar üzme kendini..Aramızda 1 yaş oynuyor ama bak ben hiç tasa etmiyorum :unsure::lol:

Kesinlikle Emre binide bir biride bir..Hepsi bir... -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Üni boyunca o çocukla çıktım sonra bir anda adam kredi çektı zengın oldu bana tekmeyı koydu sansımı denedim koştum peşınden cok acılar cektım neyseki bıraz unuttum bı sene gectı hala bana karşı duyarsız bılıyorum aılesı de ıstemıyor ben de artık onu ıstemıyorum o kesın

ama üni bıttı 5 yıl cıktım son sınıfta bile duzgunbırını bulmus olsaydım sımdı sağ elımde kalınca bı altın yüzük olurdu elimde gururla taşırdım :(

bılıyorum cok gec degıl hayırlı kısmet kısmet dıye cıldırdım var bır cok talibim şimdi liste yapıyorum ama denkleşmiyor

listeden bu işte deyıp birini çıkaramıyorum.

Su an hayırlı bı kısmet beklıyorum 25imin eşiğinde ve gün gectıkce zatenn - evlilik istemeyen bi kız olmadığım için- iyce üzülüyorum

kötü olcagına hayırsız olcagına gec ollması ıyı ok ama...

peşımden 1 sene ful kostu almadıgı hedıye yapmadıgı jest yoktu tavladı sonra yıne mutlu ettı sonra bırden vazgectı hadi o kader kısmet sebebını bosverdım dönmesını de ıstemıyorum da beklemıyorum da ..

ama şu an listedeki en olumlu adayı mı alıp degerlendıreyım :ermm:

ben parmagımda yüzük kalbımde bı ask ıstıyorum :crying:

hersey okadar kolay degil ama kaderine güven birgün beyaz atli prensin gelcek ve hayatinta sadece o olcak sadece sabret ve kaderine güven. ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.