Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

GTA(Grand Thief Auto)-Vice city

Shatin

Önerilen İletiler

yaklaşık üç aydır cafemde bu oyunu oynatıyorum. 20 tane yeni bilgisayar aldık (patroncum cafeyi büyüttü) bi iki yeni oyun getirdik. (GTA, NFS underground, Call Of Duty) bunların içinde en çok oynanan oyun şuan GTA

çocuklar acayip oynuyor bu oyunu

ayrıca oyun için geliştirilen bi patch sayesinde oyun tamamıyla türkçeleşiyor (tabi yapan arkadaş espiri yapmayı da unutmamış örneğin replay için oynatalım uğucuğum gibi :) ) oyun çok hoş bişey.

gerçi şuan oyunu bitiren olmadı benim cafemde ama ısrarla bitirmeye çalışan arkadaşlar var

oyunu yakışıklı bi adamla götürüyorsunuz :) size verilen görevleri yapıyorsunuz yaptığınız her görev başına belirli miktarda para alıyorsunuz. bu paraları tabi har vurup harman savurmuyorsunuz gidiyorsuzun cafe bar otel matbahane gibi yerler alıyorsunuz en sonunda sanırım (bitirmediğim için bilmiyorum) koca şehri satın alıyorsunuz :)

herkese kolay gelsin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

internet cafeler hayatımıza girdiğinde half life quake counter star craft vb.oyunlar her yaştan kitlede gerçekten çok etkili oldu.ancak değişen zamanla beraber çok daha geniş haritalarda oynanabilen gta serileri özellikle çocukların ilgisini çekti.ama hiçbir oyunun etkisi nebula,knight online gibi olamadı.çocukların saatlerini hatta gününü ayırarak oynadığı bu oyun internet cafe sahipleri için güzel bişey ama malesef çocuklar için çok zararlı.hayırlısı olsun..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.