Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Aşağıdaki Ya Sev Ya Sevr isimli yazıları yazan kişi olarak!

Ya Sev Ya Sevr

Önerilen İletiler

Bu bölümde Ya Sev Ya Sevrtakma adı ile yazan kişi olarak yazılarıma karşı verilen cevaplarda beni sol görüşlü, komünist veya sosyalist biri olarak baz alıp cevaplar vermektedirler. Ben bu tanımları benimsemiyorum çünkü bu ideolojileri savunmuyorum.

Ancak dünyayı bir kanser gibi saran emperyalizm ve küresel kraliyetçilere karşı en çok sesini duyuran ve bu konularda söylemde bulunanların onlardan oldukları düşüncesini toplumda bir alışkanlık haline getirme başarısını göstermiş olan sosyalizmin savunmasını yapan kişilerede saygım sonsuzdur

Ben ne sağ ne de sol şeklinde kendini tanımlamayan bu ülkede siyaset yapıp bu ülkeye ve bu ülkenin halkına hizmet etmeyi hedef edin miş olan (HYP) Halkın Yükselişi Partisi'nin genç bir üyesiyim.

Bizi tanımak isteyen nasıl bir görüşte olduğumuzu görmek isteyenler partimizin sitesinden parti programını okuyabilirler. Eğer derseniz ki hangi parti programına sadık kalıyor. Biz sadık kalacağız, eylemlerimiz hiç bir zaman bu programa ters olmayacktır. Bunu da kuruluşumuzdan bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz eylemleri takip edenler bilirler.

Saygılarımla, Ya Sev Ya Sevr

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bu bölümde Ya Sev Ya Sevrtakma adı ile yazan kişi olarak yazılarıma karşı verilen cevaplarda beni sol görüşlü, komünist veya sosyalist biri olarak baz alıp cevaplar vermektedirler. Ben bu tanımları benimsemiyorum çünkü bu ideolojileri savunmuyorum.

Ancak dünyayı bir kanser gibi saran emperyalizm ve küresel kraliyetçilere karşı en çok sesini duyuran ve bu konularda söylemde bulunanların onlardan oldukları düşüncesini toplumda bir alışkanlık haline getirme başarısını göstermiş olan sosyalizmin savunmasını yapan kişilerede saygım sonsuzdur

Ben ne sağ ne de sol şeklinde kendini tanımlamayan bu ülkede siyaset yapıp bu ülkeye ve bu ülkenin halkına hizmet etmeyi hedef edin miş olan (HYP) Halkın Yükselişi Partisi'nin genç bir üyesiyim.

Bizi tanımak isteyen nasıl bir görüşte olduğumuzu görmek isteyenler partimizin sitesinden parti programını okuyabilirler. Eğer derseniz ki hangi parti programına sadık kalıyor. Biz sadık kalacağız, eylemlerimiz hiç bir zaman bu programa ters olmayacktır. Bunu da kuruluşumuzdan bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz eylemleri takip edenler bilirler.

Sevgili dostum,

Bizim yüregimiz Türkiye ve Türk insanina sevgiyle doludur öyle olmamiz gerekmektedir diye düsünüyor ve diyorum ki bizleri sagci ve solcu diye kamplara bölüstürenler,genclerimizi birbirlerine kirdiranlar onlari idam edenler asla böyle bir sevgiyi tadamamislardir.Sagimizda bizimdir Solumuzda bizimdir,Türkiye CUMHURIYETININ bagimsizligi icin kim mücadele veriyorsa Türk insaninin mutlulugu icin kim gecesini gündüzüne katiyorsa Atatürk'e kim beton Mustafa diye hakaret etmiyorsa Türkiyeyi kim pazarlamiyorsa bizler onunla beraberiz,bundan kimsenin kuskusu olmasin.genclerimizi televolelerle,futbolla,araba yarislariyla ne idügü belirsiz programlarla ülkemizin sorunlarindan kimler uzaklastirmaya calisirlarsa calissinlar suna inaniyorum ki o gencler sirasi geldiginde kendilerine Atatürk'ün verdigi görevi yerine getirmekten asla geri adim atmayacaklardir.

saygilarimla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bu yüce milleti sağcı, solcu diye bölmek çok yanlış ve de zararlıdır. Hele hele alevi, sünni, kürt ve Türk diye bölmek ise Türk milletine en büyük ihanettir.

Komünizm çöküp Sovyetler dağılmadan önce Dünya iki kutuplu iki emperyalist gücün hakimiyet mücadelesi ve yayılma süreci yaşanmakta idi.

Afganistan'da Sovyetleri davet edip ülkelerini işgal ettirenler, nasıl emperyalizm karşıtı oluyor doğrusu anlamakta güçlük çekiyorum. Bunlar emperyalizme uşaklık ve maşalık yapmışlardır. Kısacası bunun dünyada yaşanmış pek çok örneği vardır.

"Ne Amerika ne Rusya ne Çin Her Şey Türkiye için" diyenlere ise faşist dediler. tabi bu da anlaşılır bir şey değildi.

Dilimize, dinimize, milliyetimize ve bizi biz yapan tüm değerlerimize sahip çıkanlar şu cu bucu bu değerlere savaş açanlar ise ne olur? ne olacak Kültür Emperyalizminin en büyük maşası ve tetikçisi olurlar.

Başbuğumuz Atatürk en büyük Türk Milliyetçisidir. Her Türlü Emperyalizmin en büyük düşmanıda Türk Milliyetçiliğidir.

Emperyalizmin yıllar süren emeği sonucunda oluşan ön yargılar silinmedikçe, doğruları görmek ve saygı göstermek vede hakkını vermek demekki pek mümkün görünmüyor.

Başbuğ Atatürk Diyorki;

Biz Milliyetperver ve Doğrudan doğruya Türk Milliyetçisiyiz.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sağcı-solcu-dinci-ateist- hatta rum,yahudi,ermeni dönmesi bile olsa,bir insan bu vatan için bir nebze olsun yararlı bir iş yapıyorsa,onu her zaman takdir etmek gerektiğini düşünüyorum.Atatürk'ün sözünü unutmayalım 'Ne mutlu Türküm diyene!' Sanırım bu söz demek istediğim şeyin özünü en kısa ve en muazzam şekilde anlatıyor.Ben şahsen seni o dediğin şekilde algılayanları da, hala birilerinin gazıyla,sözde vatanperverlik gösterisi yapan ******* olarak görüyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sağcı-solcu-dinci-ateist- hatta rum,yahudi,ermeni dönmesi bile olsa,bir insan bu vatan için bir nebze olsun yararlı bir iş yapıyorsa,onu her zaman takdir etmek gerektiğini düşünüyorum.Atatürk'ün sözünü unutmayalım 'Ne mutlu Türküm diyene!' Sanırım bu söz demek istediğim şeyin özünü en kısa ve en muazzam şekilde anlatıyor.Ben şahsen seni o dediğin şekilde algılayanları da, hala birilerinin gazıyla,sözde vatanperverlik gösterisi yapan ******* olarak görüyorum.

Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Halkına hizmet eden herkese bende saygılıyım ve onları destekliyorum. Ancak onları uyutanlar hakkındaki yıldızlarla gösterilen sözünün onları uyutanlara olduğunu belirtmeli ve her tümör gibi gözüken yeri kesip atmak yerine gerçek tümörlerin ne olduğunu kandırılan hücrelere anlatmalısın!

Saygılarımla,

Ya Sev Ya Sevr

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Ya Sev Ya Sevr

Sagci, solcu değil,

dinci, laikçi değil

Bölücü değil, oynanan oyunu gören bir anti-emperyalist

Alevi sunni kamplaşmasının karşısında,

Tüm kamplaşmaların karşısında...

O özetle ne sağ ne sol "Huzura giden orta yol" diyor!

HYP diyor. Bir deneyip görecek Türk ulusu bu seçimde siyasete dürüstlük ve nezaket nasıl hakim olacak 202 kadın milletvekili adayı çıkaran, yönetim birimleri %47'den oluşan bu halkın demokratik kurtuluş savaşı oluşumunda! Selamlar...

motor_otodan_iyi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.