Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

KÜRDİSTAN KURULURSA CANINI FEDA EDERMİSİNİZ

chromakey

TÜRK EVLADI OLARAK SINIRIMIZDA KURULAN TERÖRİST KÜRDİSTAN İÇİN CANINIZI VERİRMİSİNİZ.  

47 üye oy verdi

1. 1. TÜRK EVLADI OLARAK SINIRIMIZDA KURULAN TERÖRİST KÜRDİSTAN İÇİN CANINIZI VERİRMİSİNİZ.

• EVET
      37
    • HAYIR
      34
    • UMRUMDA DEĞİL
      27

Önerilen İletiler

• Cevaplar 76
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

HER INSAN SEVDIGI BIR SEY ICIN CANINI VERMEYE HAZIRDIR AMA ZEDELENMEMIS GIBI BU YAZDIKLARIMI SENDEN IYI KIMSE ANLAYAMAZ

BENI ZEDELEMEDIYSE GOZUMU KIRPMADAN CANIMI AYAKLARININ ALTINA VERIRIM .............

bak ben kurt deyilim biri bana sorsa kurtmusun deyilmisin diye deyilim derim ama kürt olsam ve biri bana sorsa saklamazdim....

eger saklarsam ne kürdistanin nede yalan söyleyen insan icin ölürüm......

ben türküm yalan söylemedigim icin ölürüm vatanimin ugruna süphesiz..

ama bana bir insan söyle derse kürt oldugu halde yok ben turkum kurtlerle alakam yok o insaninda hic birsey icin ölmesine gerek yok.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Türkler bağımsızlık için yaşar gerekirsede ölür biz bu uğurda binlerce şehit verdik...gerekirse yine binlerce şehit verir Kürdistan kurulursa bizim bağımsızlığımızı ve güvenliğimizi tehtid edeceği kesin bu yüzden seve seve

VATAN-BAYRAK-EZAN-NAMUS

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kim niye ölüyor?yavaş olun artık sıcak savaşı maceralarını bırakın daha demokratik ve soğuk savaş denilen yollar var :excl:

hem kuzey ırakta kürdistan kurularsa bu bir savaş nedeni değil.savaş kararının alınması zordur.Kurulan devletin izlediği politikaya yapılan uygulamalar göz önüne alınacaktır.Ancak ozaman sıcak savaş söz konusudur.O zaman biz de görevimizi seve seve yaparız ama kimse savaşa meraklı olmasın.

Savaş olsun lafı kolay geliyor.ama bunun sonuçları nelerdir biraz düşünün.ortaya çıkacak ekonomik sıkıntıyı ,ayaklanma olayları ,iç karışıklıkları.savaş istenmesi gereken son şeydir bence.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kim niye ölüyor?yavaş olun artık sıcak savaşı maceralarını bırakın daha demokratik ve soğuk savaş denilen yollar var :excl:

hem kuzey ırakta kürdistan kurularsa bu bir savaş nedeni değil.savaş kararının alınması zordur.Kurulan devletin izlediği politikaya yapılan uygulamalar göz önüne alınacaktır.Ancak ozaman sıcak savaş söz konusudur.O zaman biz de görevimizi seve seve yaparız ama kimse savaşa meraklı olmasın.

Savaş olsun lafı kolay geliyor.ama bunun sonuçları nelerdir biraz düşünün.ortaya çıkacak ekonomik sıkıntıyı ,ayaklanma olayları ,iç karışıklıkları.savaş istenmesi gereken son şeydir bence.

8980[/snapback]

:clover: tebrik ediyorum arkadasim seni:

BU; SAVAS CIGIRTKANLIGINDAN BASKA BIR PARANOYA DEGILDIR.

Bu nedenle, böyle anketlere asla oy vemem, zira komik oluyor insan :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

8980[/snapback]

Haklısınız...

Bir kez daha gerilimi arttırmayın diyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

8980[/snapback]

Haklısınız...

Bir kez daha gerilimi arttırmayın diyorum...

8982[/snapback]

SIZ DE HAKLISINIZ :clover:

BU TÜR YAZILAR, GERILIMI ARTIRMAKTAN BASKA ISE YARMAZLAR.

TÜRKIYE NIN DOGUSUNDA OYNANANAN OYUNLARI NERDEYSE ALASKA ESKIMOLARI DAHI ÖGRENDI, BIZ HALA NEYIN PESINE KOSUYORUZ?? :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

8980[/snapback]

selam arkadasim ben baska bir konunun savasini veriyorum anlayan anlar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gerçekleri görmek lazım kuzey ırakta kurulacak bir kürdistan devleti teröre destek vereceği kesindir. terör olaylarını soğuk savaş olarak görmek ölen şehitlerimize hakarettir. kurulacak olan kürdistan teröre destek verecek bizde o ülkeye gireceğiz. savaşı kimse istemez ama son zamanlarda ölen şehitlerimiz için biraz içiniz sızlıyorsa kürdistantkan kurulduktan sonrada orayı yerle bir etmek için canımı seve seve veririm böyle bir ülke 1 sene bile ayakta kalamıyacaktır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

NE O GÜNAHLARIN ÇOK MU?ŞEHİT OLUP CENNETTE TAPUYU GARANTİLEME ARZUN MU VAR?SEN GÜNEYDOĞUYU KALKINDIRIRSAN EĞİTİM DÜZEYİNİ YÜKSELTİRSEN FABRİKALAR KURUP BÖLGE EKONOMİSİNİ GELİŞTİRİRSEN KÜRDİSTAN KURULURMU?TABİİ DİNİNİZ ÖYLE EMREDİYOR

9400[/snapback]

HAYDİ BUYRUN CENAZE NAMAZINA DİNİ NEDEN DURUP DURUPKEN KARIŞTIRDIN. YARASI OLAN GOCUNURSUN BENİM HEDEFİM KÜRDİSTANI YOK ETMEK. ONU SAVUNANIDA VATAN UĞRUNA ÖLDÜRÜRÜM. YOKYA ADAM BİZİM ASKERLERİMİZİ ÖLDÜRECEK BENDE DİYECEM Kİ BANANE BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YAŞASIN.... TERÖR KORKUSU YÜZÜNDEN ORAYA YATIRIM YAPILMIYOR SEN ŞUANDA IRAKA TATİL YAPMAYA YADA İŞ KURMAYA GİDERMİSİN AKIL VAR MANTIK VAR. ADAMLARIN AMACIDA BU . BAŞDA DİL DEDİLER KÜRTÇE ŞARKILAR SERBEST KURSLAR SERBEST TELEVİZYONLAR SERBEST OLDU. DOĞRUSUDA BÖYLE OLMALIYDI. SEN BUNUN ÜSTÜNE HALA BU VATANIN EVLADINI ÖLDÜRÜYORSAN TÜRK KÜRT FARK ETMEZ BU VATANIN EVLADIDA ONLARI ÖLDÜRECEKTİR. KÜRDİSTANI SAVUNUAN HER KÜRT HER TÜRK TERÖRİSTİR. BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YAŞASIN DİYEN İSE KORKAĞIN VEDE ONURSUZUN TEKİDİR.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hiç kimse bir savaş olmasını istemez.bunu gündeme getirmek de doğru değil.ama haddini aşan olursa haddini bildiren de olur.kimse merak etmesin.

9117[/snapback]

GALİBA ÖLEN ASKERLERİMİZ BAZILARININ HADDİNİ AŞTIĞINI YAKILAN BAYRIĞIMIZIN BAZILARIN HADDİNDEN FAZLA AŞTIĞINI YETERİNCE GÖSTERİYOR. SESSİZ KALMAK KORKAKLIKTIR. ATEŞİN DÜŞTÜĞÜ YERE BİR EL ATMAMAKTIR.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

soruyu anlamadim

kürdistan icin mi canimizi verecez

Türkiye icin mi

Kürdistan kurulmasin diye mi kurulsun diye mi

Kürdistan kurmaya kalkarlarsa o devlet kurulmasin diye canimi vatanim icin vermeden önce can alirim..ondan sonra sehit olurum

bu arada bireysel olarak kürt düsmani degilim

ama bir devlet olarak kürdistan düsmaniyim hele de bizim sinirlarimizdaysa PKK i amacina ulastirmayiz :angry2:

ayrica sayin canugur Kuzey irak a asker göndermeye niyetlendigimiz günler oldu..kürdistan meselesi cikarsa ordumuz asker gönderecektiur ve bu gayet sicak simsicak bir savas olacaktir ve bunun icin savasilir, beyaz bayrak sallanmaz..bunun dinimle alakasi yoktur bu benim Türklügümdür simdi dinime yine laf etme..yok senin dinin savassi diye..

karakurta da siddetle katiliyorum aynen öyledir

VATAN=NAMUS=CAN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

buraya umrumda değil yazan arkadaşın düşüncesine saygı duyuyorum.sadece 1 kişi umrumda değil diye oy vermiş.Bu nasıl Türklüktür sorarım.Sizce bize komşu olacak bir kürt devleti bize zarar vermeden durabilir mi!!!!!!!!!eger ki bu vatana gelebilecek en ufak bir tehlike sezilirse ve bize de canımızı vermek düşerse elbetteki atalarımızın yolundan gidecegiz.TÜRK evladına umrumda değil demek Türkiye Cumhuriyetine sırt cevirmek bize yakışmaz bu boyle biline.Bu konuda dilku ve karakurt kardeşlerime katılıyorum.Egerki benim gibi düşünüpte atladığım biri varsa emin olsun onada saygım ve sevgim sonsuzdur.Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

saçmalamayın lan...

kim niye ölüyomuş..... çanakkaledeki asrlanlarımızda aynen böyle duşünseydi biz hayatta olmaz ingilizlerin vatanı olurdu bura sizin aklınız çok karışmış

hücre bile kromozomlarını değiştirince ölüyor. insan özünü kaybedince nasıl yaşar... gelecek nesillere ne bırakacaz....

ben sizingibi düşünmüyorum ülkeme göz dikecek en ufak tehlikeyi yok etmeye hazırım

bu kaba kuvvetle olacak diye birşey yok ama ne gerekiyorsa yapılmalı

şimdiden siz böyle balarsanız yakında bunlar bize yaşam alanı bırakmayacak sizde geceleri rahat uyuyamayacaksınız hepimiz biliyorum pkk nın amacını bu bir pkk sorunu teror her yeri herkesi vurur gün gelir sizde çok görülürsünüz gözlerine

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ülke bütünlüğünü tehlikeye sokacak her durumda vatandaş olarak gereken fedakarlığı yapmaya hazırız çok şükür... Daha dün meydanlarda apo yanlısı eylemciler resmen iç savaş çıkarırcasına çatışmalara gösterilere girmişlerdir bir belediye otobüsünü ateşe vermişler bazı dükkanları yağmalamışlar ve bu eşkiya güruhu apo lehine sloganlarla çevrede oturan sakinlere akıllarınca gözdağı vermişlerdir. Eh böylesine gözü dönmüş bu topluluğun hakkından da sert önlemler gelir şahsen bu adamları ölü ya da diri yakalamak ve an ağır cezalarla ödüllendirmek gerek hani bunlarla bir savaşa girsem gözümü kırpmadan katlederdim bu teröristleri Allah askerimize ve polisimize zeval vermesin...

DİNSİZİN HAKKINDAN İMANSIZ GELİR

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ŞİMDİ NİYE HEMEN CANLAR FEDA OLUYORKİ.ZATEN VATAN OLARAK BİR BÜTÜN OLURSAK KÜRDİSTAN DİYE BİR KAVRAM OLAMAZ.BİZLER ATATÜRKÜN ÜLKEYİ EMANET ETTİĞİ TÜRK GENÇLERİYİZ KİMSEYE YURDUMUZU BIRAKMAYIZ.AKILLA MANTIKLA SAVAŞIRIZ KAN AKITARAK DEĞİL.

.....................

Bastığın yerlere "toprak!" diyerek geçme, tanı:

Düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı.

Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:

Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

........................

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.