Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Tanışalım... (inceden)

meliskoo

Önerilen İletiler

istanbul da yaşıyorum 32 yaşındayım özel bir şirkette yöneticiyim evli 2 çocuk babasıyım yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 417
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• 2 hafta sonra...

Merhaba, ben her sabah açan güneşin kalbini ısıttığı ve son bahar yapraklarıyla hüzünlenen, son derece duygusal, üç cinayet, yirmibir tecavüz ve onaltı gasp suçundan, Kartal F tipi cezaevinde yatan bir kader mahkumuyum.

Sevdiğim renkler sarı ve lacivert, sevdiğim sanatçılar, Müslüm Gürses ve İbrahim Erkaldır. Boş zamanlarımı kitap okuyarak değerlendiririm.

Benim gibi kalbi sevgiyle çırpan, duygusal, hayata farklı bakmasını bilen. renkli gözlü bayanlarla mektuplaşmak isterim.

Hepinizi saygıyla kucaklar, Sevgiyle pıçaklarım.

Aytınç Dardıvanoğlu

Kartal F-Tipi cezaevi, B-1/19 Yüksek Güvenlikli tecrit hücresi

İstanbul

:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 6 ay sonra...

1977 Ankara, Temmuz'un körü sıcak bir yaz günü. Ben de aranızdayım artık!

Çocuksu benzetmelerim içinde geçen yıllar, Tokat'ın Turhal ilçesi. Koltuklu at arabası (fayton), taşlı yağmur (dolu), karanlık gazoz (kola), dünya makinesi (dürbün) dolu günler.

Yaş 7, ilkokuldayım. ABC'yi öğrenmeden vücudumdaki dikişlerin 29 harfi geçtiği dönemler.

1988 ortaokuldayım, ilk aşkımı 5.sınıfta bırakmanın hüznü ile bıyıklarım terlemeye yüz tutmuş.

Sesimin değiştiği, mahçupluğu öğrendiğim, hormanal yıllar. Voleybola vermişim bünyeyi, Hürriyet Gazetesi spor sayfasına fotoğraf verecek kadar.

1991, fen lisesi sınav sonuç belgesi. Yolculuk Antalya'ya.

3 yıl sonrasında elde var yıldızlı bir sıfır. Voleybolu abartmışım, DSİ'de oynuyorum. Ama otobüs biletimde Ankara yazıyor.

Mithatpaşa'da dershane, Demirtepe'de yurt günlerim. Alman Kültür'deki şaraplar, Odtü bahar şenliklerinde yeniden aşık olmalar.

1995 ve İstanbul Üniversitesi kayıt kuyruğu. Kayboldum, ne büyük şehir lan burası... Alo baba, Avrupa yakası mı burası?

Voleybol tam gaz, 2.lig takımına seçilmişim. Kanatlarım olsa böyle uçamam. Derken, o talihsiz kaza.

1 yıl yürüyemedim. Odtü bahar şenliğindeki kız, hastane'de ayak ucumda anneme moral vermekte. Kırın abicim tüm kemiklerimi, acıdan korkan top olsun.

Okul bitti, Odtü'ye döndüm. Kız için değil, ingilizce öğreneceğim yahu. İçiniz fesat sizin.

2002 askerdeyim, kazadan kalma çürük raporum olmasına rağmen delikanlıyız. Çürük raporunu iade edip Adana'dayım.

Döndüğümde Odtü'lü kız başkasına aşık. La havle ve la kuvvet, yürü yavrucum iş hayatı kariyer beni bekler.

2004 sonları, tilkinin dönüp dolaşacağı yer, Antalya'dayım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.