Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

...::: KaRaKoL:::...

Taş Yürekli

Önerilen İletiler

• Cevaplar 1,4b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

yaw ne varmış benim avatarımda ? hayat abiciiiiimmm...bu hale getirdi :wacko::wacko::wacko::stuart::lol:

"saçımın lülesiiii,

eteğimin pilesiiii...fıstık kibiyimm..hey yavyumm beeee" :P

kıs git..süpürge saçlı , çita bacaklı seni..fıstıkın tık-ınıda at..hehuhehuheu.. :lol:

--güzelsin..güzelsin hadi alama.. :lol: bisim karakolda çirkin olamaz zaten.. :shifty: aga döver valla..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bana "fıs" dedinnnn :o ağlama duvarı nerde zırlıcamda :(galbimi binlerce parçaya böldüüüüünnnn :(:P

aaa :unsure: olurmu hiç ölee günüm ışığım geceleri kaybolanım.. :( sensiz karakol kafiyesiz şiire benzer bidenem.. :online2long:

-- http://www.youtube.com/watch?v=4zZ8dTvonIY :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canım hoşgeldin,seni görmek ne güzel :)

mutlu huzurlu yeni yıllarrrrrr :):clover:

seni görmekte çok güzel canım :hug: hoşbuldum..inşallah hepimizin mutlu ve huzurlu nice yılları geçer :clover: ahh ah çocukluğum geldi aklıma herşey bi başka güzel gelirdi o zamanlar,helede sobada kestane pişirmek karlı bi yılbaşı akşamında tadına doyamazdım :crying: birde nerde ebru gündeş çıkacakta dinliycem diye geç saatlere kadar tv seyrederdim :grin: ne ona öyle hayranlığım kaldı nede karlı yılbaşı geceleri... :closedeyes::crying: ahh ah ağanız yaşlanıyor galiba efkar bastı sabah sabah :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

aga nerde..gün nerde..ışık nerde..neden karanlıklardayım..bura nere ben kimim..banada bi az çorbo verseniz..helva sizin olsun..bu arada en güzel benim..ahhkk kafama dosya düştü..pardon ben ofisteymişim..şizoid bi müşterimin elektriğini kesmişler ..bana anlatmakta..acılar içinde kalmış beyinciğimle birlikteyim..ona mum verdim..

kokoreç koko kokoooo..kokoreçç koko kokoooo aynen de cızırtılı radyomda bu çalmakta..masamda yarım kalmış şiirim..ah şu ne alsa doymaz zihnim..

kurtçuklarımız noluurrr..miss worl dün en güselii sensin...figgaro sensin diyee haykırııın..en ihtiyaçlı çuk ihtiyacım buu..valla.. :unsure:

--sonna sizi söz.."tabutta roveşata" adlı filme götürücem.. :rolleyes:ayy allam akıl familyam..kaçırma fıstıklarımı gün..sonnacıma kalırsın darda pilesiz eteklerinle..işte ölee

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:lol: aBBBiimm noldu sana ya?nolurr kendine gel..sen benden vahimsinnn..yawwww..tüh.. :(:lol:

Bu arada Diğer Başlıklara sesleniyorum S.O.S.... :unsure: YAW KORKUYOM SİZDEN..İMdaaaaTTt kurtarın beniii :lol:

kimden korkuyon kıss sen :angry: kan içip şerbet içtim diyecen cicim -_-<_< aile içinde hepsi olur yeterki kayıp olmasın :grin: mazallah sana bişey olursa ben nederim,kim falıma bakar benim...fal demişken bi kahve yapın ağanıza bakim :laughing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

figgaro.. :angry:

tamam gızıım..annamıştım zaten..bana beni aptal olduğumu mu hissettirmeye çalışıyon..attırırım sana takla taklamakan da..işte öledir.. :chris:

-- :online2long:

nottur; yeni gelenlerimiz..hoşgelmiştir..

allam, bak gün şu an şu çalmaktadır teyp te.."dipteyim sondayım depresyondayım..yalvarırım gelde kurtar..beni tanımla cümleler içinde kullan..yepyeni anlamlara sarr.." :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Figo (pardon figgaro :P ) bu ne şiddet? ne celal? relaxxx :P

walla kelin melhemi olsa ...ama yinede madem yardım istemişsin tut elimi dipten çekeyim seni...

yıllardır bende bir anlam arıyorum, vardır herşeyin bir anlamı, ya da vardır herşeyde bir hayır...ya figo sabah sabah felsefe yapamıyom ya.. :) bir ara kendime geldiğimde çızıhtırırım bişiler :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

düşünüyorum...anlamlar bulmaya çalışıyorum....herşey öle içiçe geçmişki..iyiden kötüyü,güzelden çirkini ayırtedemiyorum.ya hem sonra illa bulmamız mı gerekiyor?anlamsız da yaşanmıyor mu sanki? :) tamam çok anlamsız oluyo herşey ama olsun..sonuçta ölede yaşanıyo :)

herşey var hayatımızda ...her renk..acının her tonu..mutluluğun her çeşidi...şansa kadere inanmak mı gerekir, yoksa ne bileyim bizler mi istiyoruz bunları yaşamayı? :)

abicimm tabikii bana bunları sormadın.ölesine konuşuyom işte.insan bu rutubetli, loş ve oldukça ıssız koridorlarda üstelik çokta yalnız kalınca böle zırvalıyo işte..

biliyomusun ben artıkın firar etmeyi düşünüyorum...belki dönerim belki dönmem dönmezsem şayet hücremi sana bırakıyom...duvarlardaki çızıhtırıklarım sana emanet..mesela "deli kızın derdi var"bunun gibi duvar çızıhtırıkları işte..Güzelyaz ağama da hiç kullanmadığım tarağımı makyaşş malzemelerimi ,(en önemlisi galbimin bi parçasını) bırakıyomm.. :) hadi eyvalla dostum... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.