Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

...::: KaRaKoL:::...

Taş Yürekli

Önerilen İletiler

• Cevaplar 1,4b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Karakol kuşları toplanın iftar sofrası hazırlıyorum.Güzelyazım (bir ağayı bu kadar sevebileceğimi tahmin edemezdim :) )sana ne yapayım söle...Jön sen acılı adana kap getir,Figgaroo sakın tirumu (ay neydi ya o?)tirini ni...:) ondan getirme sende kerebiç kapp, bende sise ne yapayım söleyinnn..hadi toparlanın az kaldııı..... :wub: (oy oy oy canlarım benimmm ) :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Karakol kuşları toplanın iftar sofrası hazırlıyorum.Güzelyazım (bir ağayı bu kadar sevebileceğimi tahmin edemezdim :) )sana ne yapayım söle...Jön sen acılı adana kap getir,Figgaroo sakın tirumu (ay neydi ya o?)tirini ni...:) ondan getirme sende kerebiç kapp, bende sise ne yapayım söleyinnn..hadi toparlanın az kaldııı..... :wub: (oy oy oy canlarım benimmm ) :)

ahhh canımm benim bende seni seviyom :wub: şimdide nasıl şımardım bi bilsenizz B) biemez kii bilemez kiiii :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

iyi bayramlar..kaderdaşlarım..ve karakol görevlileri :)

yine geldim karakola ve acıktım..agam artık buraya bir lokanta açmanın zamanı geldi..bir bar ve nargile kafe falan..hatta hücrelere serviste yapalım..valla bak..agam dünyadaki diğer hapishanelere örnek olur..en moderen bizimki olur.. -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

mahkumlar sıraya geçin bugün el öpme günüdür

elinizi öpecem (50YTL den aşağı harçlık kabul edilmemektedir)

biz sizin elinizi öpelim komiserim <_< malumunuz daha karlı görünüyor :rolleyes:

ticarethane mi burasıı müfettiş bozma keyfimi kafeymiş lokantaymış -_- burda hizmetler sadecene ağayaa <_<:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
ahh agam ahh :blushing: ..naçiz bedenimizi şu köhne koğuşlarında çürüttün..şimdide duygularımızı sömürürsün..ve yinede..ve hepp..ve biçare gidemiyoz cumhuriyetinden..keşke bu kadar şirin bi ağa olmasaydın.. :( ...... :)

hihihi :devil: yaa ben kimseyi çürütmedim amaaa :getlost::grin: azıcık ezdim o kadar :grin: tamam siz tam ikamete geçin ben uslu bi ağa olcam :ermm:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ahh canımmm :wub: kıss koğuşta kimse kalmadı ki ağalık edem :huh: saltanatım çöktüde ben işte anlamamış gibi yapıyom çaktırma emi :closedeyes::crying:

Sevgili Güzelyazım senin saltanatın bizim gönlümüzde...Tamam saltanatlık çökmüsse demokrasiyi uygulayalım :) Güzelyazı Koğuşun agası, paşası,firsstt leydisi olarak aday gösteriyorummmm :) sandıklara gidilsinn ,zaten alıştıkta zırt vırt sandığa gitmeye ...

Bir grup gönüllü mahkum adına

ışıksızgün :) [

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Güzelyazım senin saltanatın bizim gönlümüzde...Tamam saltanatlık çökmüsse demokrasiyi uygulayalım :) Güzelyazı Koğuşun agası, paşası,firsstt leydisi olarak aday gösteriyorummmm :) sandıklara gidilsinn ,zaten alıştıkta zırt vırt sandığa gitmeye ...

Bir grup gönüllü mahkum adına

ışıksızgün :) [

ayyy nasıl şımardım nasıl şımardım :wub: bakalım sandıktan çıkabilecekmiyim :unsure::closedeyes: ne ışıksız günü kıss günışığı işte :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ayyy nasıl şımardım nasıl şımardım :wub: bakalım sandıktan çıkabilecekmiyim :unsure::closedeyes: ne ışıksız günü kıss günışığı işte :hug:

ne demek sandıktan çıkabilecek miyim??? SiLaHlAr konuşur walla ,boşunamı düştük biz karakola :ph34r::chris::devil::P:kiss:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben mahkumluktan ıstıfa edeyorum -_- cunku askere gıdıyorum :lol:

ama tanıdıklarım var askerıyede benı bıuraya aldırırlar umarım karakolda nobet tutarım ne guzel :D senı koruyacam agam :P

Sevgili JÖN' cüğüm askere mi gidiyorsun ?...canım ya...ALLAH korusun seni ve diğer tüm askerlerimizi...sevgiyle kal...hayırlısıyla git , gel inşallah....seni seviyoruzz ....(ya walla duygulandım... :( )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben mahkumluktan ıstıfa edeyorum -_- cunku askere gıdıyorum :lol:

ama tanıdıklarım var askerıyede benı bıuraya aldırırlar umarım karakolda nobet tutarım ne guzel :D senı koruyacam agam :P

tühhhh :crying: gitti bitanesi :getlost::grin: jön şimdi sırasımıydı bee askere gitmenin.daha karpuz kescedik :getlost::laughing:

hayırlısıyla git gel inşallah jön,her zaman bekleriz koğuşa belki kahveyide istetmeden ikram ederiz he :flowers:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.