Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Sevdiğiniz Sanatçılara Mesaj Gönderin

Taş Yürekli

Önerilen İletiler

buraya yazacağınız mesajları tüm sanatçılar okuyacak arkadaşlar ona göre onlara söylemek istediklerinizi söyleyin sevenlerinin görüşleri önemlidir onlar için.

musicyer04.jpg

ben ilk mesajımı Gülay aen sevdiğim sanatçı sensin gülay birincilik ödülümü sana veriyorum buyur :clover: cesaretin varmı aşka şarkını dinlerken sanki o ağlamaklı sesi ben çıkarttırıyormuşum gibi geliyor bana şefkat göstermek istiyorum sana ;) ama senin şefkate ihtiyacın yok dimi birsürü hayranların vardır bulunduğun yerde biz rizedeyik da celemiiruk :)

:clover::clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim mesajım EBRU GÜNDEŞ e..Ben yıllar yılı sana hayran yaşadım.

sesine,görünüşüne allahım bu nasıl bişeydi böyle?ilk dinlediğim andan sonra hep takip ettim seni,o zamanlar istediğim her zaman dinleyemiyordum o yüzden bu gün hangi kanalda acaba diye bakar bulur ve gecenin kaçı olursa olsun,gözümden uykuda aksa izlerdim seni...14 yıl öncesi başlamıştı bu hayranlık.kasetlerinin hepsini alır ve defalarca dinlerdim..

Sonra bi gün senin beyin kanaması geçirdiğini duydum,günlerce dua ettim iyileşmen için günlerce gözyaşı döktüm öleceksin diye ama şükür ki ölmedin..Ama artık ne kadar dinlesemde o eski tadı bulamıyorum.

kusuruma bakma ama artık ne sen nede şarkıların eskisi gibi deyiller.bu yüzden ben artık eski ebruyu,ben aşkı ölümsüz bilenlerdenim gibi şarkıları arıyorum.bulamayıncada amann deyip geçiyorum malesef ebru..

dilerim bigün eskisi gibi tatlı ve güzel şarkıların olurda bende dinlerim seni :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim mesajim emre altug ve gokhan kirdara ya o hayal eti yazmissiniz ya manyak bi sarki yaa hayran kaldim gercekten emreye gelince nefes nefese belki dudak dudaga yurek yurege yuregim dayanirsaaa

valla dayanmiyoo emre abicimm ama sen gel biz senle yazisiriz anlasirizz bak valla yolun buralara duserse parise filan beni ara senin tur rehberin olurum optumm seni kocamann ama ben emreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee diye bagirmamm ona gore

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

amandoktor_3.jpg

sevgili candan :clover:

bukadar samimi konuşuyorum çünkü sen sanki benim arkadaşımsın gibisin :lol:

sesin muhteşem.bütün albümlerin var hepsi imzalanmak için kalemini bekliyor.

sevgi va saygılarımla....

gamsız hayat herkese başka sunar garip oyunlarını...

gamsız hayat herkese başak kurar ***** tuzaklarını...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

natalia4dg.jpg

Zaten kendisi cok samimi arkadaşlarımdandır :D

Sesine, fiziğine bayıldığım çok güzel biri

Kendisine burdan sevgilerimi gönderiorum.. :clover:

En kısa zamanda görüşelim :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 14 yıl sonra...

Tuğkanla görüşmek bi kerede olsa görmek istiyorum o kadar seviyorum ve hayranımki ona ekran fotoğrafımda bile o var ve galerim onunla dolu allah inşallah dualarımı geri çevirmez🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻😊

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.