Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

BENİ UNUTMA....

suheda

Önerilen İletiler

Sadece bu sabah için içimden ağlamak geldiği halde,yüzünü gördüğümde gülümseyeceğim.

Sadece bu sabah için giymek istediğinin seçimini sana bırakacağım ve gülümseyerek ne kadar yakıştığını söyleyeceğim.Sadece bu sabah çamaşırları yıkamaktan vaz geçip seninle parkta oynamaya geleceğim ve bu sabah bulaşıkları lavaboda bırakıp,bulmacanın nasıl çözüldüğünü bana öğretmeni isteyeceğim.Öğleden sonra telefonun fişini çekip bilgisayarı kapatacağım ve arka bahçede oturup seninle köpükten balonlar uçuracağım.Bu öğlenden sonra dondurma arabası için çığlıklar attığında sana hiç kızmayacağım ve gelirse bir tane alacağım.Bu öğleden sonra büyüdüğünde ne olacağın hakkında hiç canımı sıkmayacağım.Ya da seni ilgilendiren konularda ikinci bir düşünce üretmeyeceğim.Bu öğleden sonra kurabiye yaparken bana yardım etmene izin vereceğim ve tepende dikilip düzeltmeye çalışmayacağım.Bu öğlenden sonra hamburgerciye gidip iki çocuk mönüsü alacağız ki iki tane oyuncağın olsun.

Bu gece seni kollarımda tutacağım ve nasıl doğduğun,seni ne çok sevdiğimi anlatacağım.Bu gece küvette suları sıçratmana izin vereceğim ve hiç kızmayacağım.Bu gece geç saate kadar oturmana ve balkondan yıldızları saymana izin vereceğim.Bu gece yanına uzanıp en sevdiğim tv dizisini bir kenara bırakacağım.Bu gece sen dua ederken parmaklarımı saçlarında dolaştırıp bana en büyük armağanı verdiği için ALLAH'a teşekkür edeceğim.

Kayıp çocuklarını arayan anne babaları düşüneceğim.Yatak odaları yerine çocuklarının mezarlarını ziyaret edenleri ve hastane odalarında donuk bakışlarla daha fazla içlerinde tutamadıkları çığlıklarıyla hasta çocuklarını seyreden anne babaları düşüneceğim.Ve bu gece yanağına iyi geceler öpücüğü kondurduğumda seni biraz daha sıkı ve biraz daha uzun tutacağım kollarımda.....ALLAH'a senin için teşekkür edip bize yalnızca bir gün vermesi için yakaracağım."

Just Remember Me

Çocuğu olmayanlara,olupta hasta olanlara;

Olupta ölenlere,olupta kötü davrananlara;

Olupta ona bir şeyler almak istediği halde parasızlıktan alamayanlara ve vicdan ve iman sahibi tüm okurlara bu yazıyı hediye ediyorum.

Zaman gazetesi eki Ailem dergisinden alınmıştır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

YAPMADIGIN SEYLER

Anımsıyormusun yeni arabanı odunc alıp carptıgım gunu

Oldurecegini sanmıstım beni,oldurmedin oysa

Anımsıyormusun seni zorla sahile götürdügüm

Yagmurun yagacagını soyledigin ve yagmurun yagadıgı günü

"Söylemistim sana" demeni beklemistim,demedin oysa

Anımsıyormusun kıskandırmak icin seni

Baska oglanlarla oynastıgım ve senin kıskandıgın günü

Terkedecegini sanmıstım beni,terketmedin oysa

Anımsıyormusun dansın resmi giysili oldugunu

Soylemeyi unuttugum ve senin kot pantolonla geldigin günü

Azarlayacagını sanmıstım beni,azarlamadın oysa

Anımsıyormusun cilekli pasta düsürüp,arabanın paspasını kirlettigim günü

Tokatlayacagını sanmıstım beni,tokatlamadın oysa

Evet yapmadıgın cok sey vardı ama

Dayandın bana,korudun beni ve sevdin beni

Cok sey vardı benimde senin icin yapmak istedigim

Vietnamdan döndügünde,dönmedin oysa...

Alıntıdır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.