Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Aldatılan Kadınların Muhtelif Cevapları....

wherthus

Önerilen İletiler

Uluslararası ölçekte bir kadın araştırması yapan sosyolog, dünyanın çeşitli ülkelerinde kadınlara bir soru sormuş.

Kocanızı başka bir kadınla yakalarsanız ne yaparsınız???

Soruya ülkelere göre verilen yanıtlar ise söyle olmuş:

İsveçli : Neyimi beğenmediğini sorarım.

Rus : Evi terk ederim.

Fransız : Sesimi çıkarmam, sevgilime gider beni teselli etmesini isterim.

İtalyan : Kadını vururum.

İspanyol: Kocamı vururum.

Yunanlı : Her ikisini de vururum.

Türk : Benim kocam yapmaz! ( Idea Question Shocked )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

canugur :)

bi anlamda size katılıyorum, ama bi de 'çok sevdiğini gösterdiği halde aldatan, bittiğine dair sinyal göndermeyen' tipler de var :( hangi erkek jennifer Lopez e bakınca "ah şu kadın benim olsaydı" demez? ya da cameron diaz a ? hadi hadi söyleyin. peki bu aldatmaya girmez mi? sevgilisinden başka bi kızla çıkmak istemek.. gerçek olmayacağını bilse de yine de istemek bile aldatma sayılamaz mı? oysa seven bi kadının karşısına david beckham ı da, ricky martin i de getirseniz o yine de sevgilisini söler. ah ah. asıl aşık olan kadınlardır, erkekler aşkı bilmior die boşuna mı konuşuyorum :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya tamam haklısın ama madem kadınlar verilen sinyalleri algılayamıyor neden doğru düzgün söylemezler ki? :lol:

-güzelim bun iş yürümüyor,artık ilgimi çekmiyorsun filan gibi sözler daha net sinyaller değil mi?

bu arada spotlight üzülerek söylüyorum ki,birine körkütük aşık olsam da karşıma george clooney.i ya da brad pitt.i çıkarırlarsa affetmem walla... :P aşk meşk de bi yere kadar :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bi uluslararasi arastirmada da erkeklere sorsalardi kesek, aldatilma konusunda ne düsünüyorlarmis veya nasil tepki verirlermis...

aceba erkeklerde "benim ondan neyim eksik" die sacma sapan sorular soruyorlarmis mi kendilerine veya hic böyle bi durumu af ederlermis mi???

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Uluslararası bir şahsiyet olmasam da, erkek olduğum için cevap vermek istedim :)

Ben kendime şunu sormuştum "Neden farkedemedim?"

Belki bu aramızdaki güven fazlalığından kaynaklıydı, koşulsuz güvenirdim, aşıktım. Affetmedim-affetmem, ceketimi alıp çıktım bir daha da görmedim.

Uzun zaman öncesinden bir söz kalmış aklımda umarım yanlış aktarmam ;

"Herkes annesinin namuslu olduğuna inanır ama kızlar daha az inanır"

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ICINE YALAN, DOLAN, ALDATMA VE ENTIKANIN EN FAZLASI KARISMIS OLAN ALAN, ASK ALANIDIR.

E TABI, SONUCTA ARKASINDAN GELECEK ALDANMA VE ALDATMALAR DA KACINILMAZDIR.

ICINDE YASADIGIMIZ SISTEM, NE KADAR DÜRÜST OLMAMIZI BIZDEN ISTIYOR ORASI DA ANA KONULARDAN BIRI.

IKILI INSAN ILISKILERINE; ÖZELLIKLE CINSELLIGE NASIL BAKTIGIMIZ DA YINE CAN ALICI BIR KONU?

DEDIM YA ALDATMA KAVRAMINA INANMIYORUM.

BIRISI ALDANIYORSA, VE BU ISE ALDATILMA ADI VERDIYSE; ONUN SORUNUNU DERHAL CÖZMESI GEREK. BUNUN FILOZOFOSI BILE OLMAZ :D

SORUN, YA KENDINDE YA KARSISINDAKINDEDIR:

EV SAHIBINDE OLACAK DEGIL YA :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya ben ne kadar seversem, o ölçüde güvenemiyorum karşımdakine. daha doğrusu sahiplenmek istiyorum. başka bi kadın, arkadaş da oLsa kesinlikle olmamalı. bu tutumum adilce değil, biliyorum ama eminim çoğu kadın da benim gibidir.

aslında onu bu kadar sıktığımda aldatmayacağı varsa da aldatır die düşünüyorum ama elimde değil.. varsın aldatacaksa bunalttığım için aldatsın, benden daha güzelini bulduğu için değil..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya ben ne kadar seversem, o ölçüde güvenemiyorum karşımdakine. daha doğrusu sahiplenmek istiyorum. başka bi kadın, arkadaş da oLsa kesinlikle olmamalı. bu tutumum adilce değil, biliyorum ama eminim çoğu kadın da benim gibidir.

aslında onu bu kadar sıktığımda aldatmayacağı varsa da aldatır die düşünüyorum ama elimde değil.. varsın aldatacaksa bunalttığım için aldatsın, benden daha güzelini bulduğu için değil..

7420[/snapback]

teori ile hayat bambaşka. %100 katılmıyorum söylediklerinize ancak hayatın içinden bir ses olduğunuza inanıyorum. Öyle olmalı böyle olmalı demek, işin en kolay tarafı :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Selam herkese, ben konuya kendi acimdan el etmak istiorum....

Ben SIKILMAK istemedigim gibi, SIKMAM da, eger iki insan bir araya geliosa ve bir seyleri paylasmak istiosa, bu ne kontröl ne baski ne herhangi biseyden dolayi olmamali die düsünüyorum...

hic bir insan baskasini aldatamaz, cok sacma...

aldatan sahis kendine karsi dürüst davranmiordur, kendisine iskence yapiordur...

baktin olmuyo cek git kardesim, diger iliskiyi sürdürmenin alemi ne???

alla alla ?!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

hayatta her an her seye hazırlıklı olmalıyız çünkü hersey olabilir

ben buna ne olursa olsun hazırlıklı olayı yeğelerim tökezlememek için

ve hiç şasırmamış gibi yapar belli birsüre daha evde olurum sadece üstümü degişmek ve onun bana bakışlarındaki vicdan azabını görmekk için umursamaz davranır onu iyice çıldırım

sonra gereğini yaparım tabi ben aldatılırsam

ama aldatırsam onun gönlünü almaya calısırım

bir de cevre insanının duymayacagı sekilde aldatırım ki etrafa mahcub olmasın diye

ayrıcana yapılan araştırmacıların toplum yöre vede kitlelere göre bifiil gercek olabileceğinden hiç kuşkum yok

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...
Uluslararası ölçekte bir kadın araştırması yapan sosyolog, dünyanın çeşitli ülkelerinde kadınlara bir soru sormuş.

Kocanızı başka bir kadınla yakalarsanız ne yaparsınız???

Soruya ülkelere göre verilen yanıtlar ise söyle olmuş:

İsveçli : Neyimi beğenmediğini sorarım.

Rus : Evi terk ederim.

Fransız : Sesimi çıkarmam, sevgilime gider beni teselli etmesini isterim.

İtalyan : Kadını vururum.

İspanyol: Kocamı vururum.

Yunanlı : Her ikisini de vururum.

Türk : Benim kocam yapmaz! ( Idea Question Shocked )

Türk : Benim kocam yapmaz!

:D en güzel cevap bu olmus....

kocasina toz konudurmayip, kendisinide korumus oluyor bu sekilde... cok zeki bizim hatunlar, valla cokkk :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bi uluslararasi arastirmada da erkeklere sorsalardi kesek, aldatilma konusunda ne düsünüyorlarmis veya nasil tepki verirlermis...

aceba erkeklerde "benim ondan neyim eksik" die sacma sapan sorular soruyorlarmis mi kendilerine veya hic böyle bi durumu af ederlermis mi???

ben aldatıldığımda sormuştum. onda bende olmayan ne var diye. ısrarla ve inatla söylememişti. hatta aldattığını da kabul etmemişti.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

adam o kadını bulana kadar göbeği çatlamıştır.. nerden bulucak da aldatıcak

diye düşünmüş olmalı karısı.çok da mantıklı.

ama kadın kendine bakmazzsa ve zaten çirkinse adam başkasına bulamadığı için razı olmak zorunda kalmışsa ,

içine sinmemiştir.da ruslara gider yani.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

adam o kadını bulana kadar göbeği çatlamıştır.. nerden bulucak da aldatıcak

diye düşünmüş olmalı karısı.çok da mantıklı.

ama kadın kendine bakmazzsa ve zaten çirkinse adam başkasına bulamadığı için razı olmak zorunda kalmışsa ,

içine sinmemiştir.da ruslara gider yani.

ne alakası var şimdi

aldattıgı kadının dıgerınden cırkın olması mı lazım

hiç bir bileşkesi yk

karısı daha guzel olabılır ya da sevgılısı daha guzel

daha tatlı daha vahsı daha sessız

hersey olabılır

bız bır erkekle beraber olurken secıyormuyuz bunu ? hayır

şahsen tanıdıgm bı cok kadın secmıyor aldattıgı yenı adamını

adam olsun yeter dıyen cok -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eee?nasil?memnunmusun :) Ne guzel eger mutluysan :wub:

ıyı oldu walla kendı kendıme bekarlıktakı dertlerımden yapamaya calısıyorum ama cok ıı masalah

kendı evının yemegını yapmak evını toplamak fln cok ılgnc bırseymıs

aksam ne yemek yapıcam sıkıntısı fln bıle var :):blushing:

***** ımı sevıyom ask olmadan olmuyor söliim

bana yemek yaptırabılcek bı adam ya da pıslıgını toplatcak bırı yoktur yani

kimse kimsenın pisini kolay toplamaz ama ınsan ısteyerek yapıyor

okdr da dagınık bıle degıl bana cok yardımcı oluyor her konuda :sorcerer::clover: dilimi ısırayım

harttt :) maşallah

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.