Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

haksız rekabet

Önerilen İletiler

medya bırakın bunu;

galatasaray parasızlığa rahmen şampiyonluk mücadelesi veriyor denilerek. mütiş bir manevi destek alıyor.

futbolcuları bir kahraman olarak görüyorlar.feneri hakem hatalarıyla puan aldığını,starları kötülüyor.

ne bu :

her şey bitmiş deil galatasaray lı futbolcular ne superman mi.euheuh

bırakın bunu real takılın.

değişin biraz.

ben daum hocalığını beğenmiyorum.ama takımımda herkes benim için bir kahraman.

aslında asıl kahraman da bunlar olmalı.

siz galatasaraylılar koltukaltlarınız kabardımı.çünkü siz fakir ama kahraman takım tafraftarısınız

biz zengin ama mutsuz gösteriliyoruz.

hiç öyle deil

yanılma,yanıtma.

aziz yıldırımımız var. sizin kiminiz var.

:angry:

galatasaray yöneticeleri-kendinize kasadan karr payı çıkartmayın.aklınızı kullanın.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

1948 yılında Dünya Kupası'na katıldığımızdan itibaren uzun bir süre 'Artık biz de dünya futbolunda sözü geçen bir milletiz' düşüncesi ön plana çıkmıştır.

Arkadaşım bi hatan var.1948 de dünya kupası olmadıki gidelim.fakat olsa gider şampiyon olurduk diorsan o başka.bir düzelteyim dedim.belki demek istediin başkadır ben yannış anlamışım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

medya bırakın bunu;

galatasaray parasızlığa rahmen şampiyonluk mücadelesi veriyor denilerek. mütiş bir manevi destek alıyor.

futbolcuları bir kahraman olarak görüyorlar.feneri hakem hatalarıyla puan aldığını,starları kötülüyor.

ne bu :

her şey bitmiş deil galatasaray lı futbolcular ne superman mi.euheuh

bırakın bunu real takılın.

değişin biraz.

ben daum hocalığını beğenmiyorum.ama takımımda herkes benim için bir kahraman.

aslında asıl kahraman da bunlar olmalı.

siz galatasaraylılar koltukaltlarınız kabardımı.çünkü siz fakir ama kahraman takım tafraftarısınız

biz zengin ama mutsuz gösteriliyoruz.

hiç öyle deil

yanılma,yanıtma.

aziz yıldırımımız var. sizin kiminiz var.

:angry:

galatasaray yöneticeleri-kendinize kasadan karr payı çıkartmayın.aklınızı kullanın.

Sizin azizenizin dışında kaçırdığınız vergilerle satın aldığınız hakemleriniz var :angry: ... Başka bir şeye gerek yok ki!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sizin azizenizin dışında kaçırdığınız vergilerle satın aldığınız hakemleriniz var :angry: ... Başka bir şeye gerek yok ki!

ya fenere de vergi kaçırıyor dedin ya pes!!

türkiyede uefa kriterlerine uygun tek kulüp fenerbahçedir

kriterler

gelir-gider dengesi (ki vergi de bu işin içine giriyor)

stad(çimler,kapasite vs.)

yönetim

fair-play

hani sen avrupayı örnek alarak konuşuyon ya...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya fenere de vergi kaçırıyor dedin ya pes!!

türkiyede uefa kriterlerine uygun tek kulüp fenerbahçedir

kriterler

gelir-gider dengesi (ki vergi de bu işin içine giriyor)

stad(çimler,kapasite vs.)

yönetim

fair-play

hani sen avrupayı örnek alarak konuşuyon ya...

Sana koyu fenerli olup da fenerin vergi kaçırdığını söyleyen;bunu inkar etmeyen bir tanıdığım var desem ne yapardın? :D:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Koskoca erkek lise-3 sınıfı öğrencisini eve mi alayım? :wub:

Sence doğru mu?

alaka nedir ya...

sen bunları geç eger gerçekten fenerbahçe vergi kaçırsaydı senden önce zaten bu açıklanırdı...

işiniz gücünüz meyve veren agacı taşlamak

bi kez daha gurur duydum fenerbahçemle...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sen nerede oturuyorsun bilemem ama benim oturduğum yerde ben bir erkekle evde kimse yokken eve girsem arkamdan çok da hayırlı konuşmazlar...

Umarım beni anlıyorsundur... :clover:

Ayrıca siyasi konulara girmek istemem ama hiçbir milletvekili çıkıp da ben vergi kaçırıyorum demiyor ama herkes bunu biliyor...(yanılıyorsam düzelt)

Anlayacağın kimse yoğurdum (ayranım) kara demez... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sen nerede oturuyorsun bilemem ama benim oturduğum yerde ben bir erkekle evde kimse yokken eve girsem arkamdan çok da hayırlı konuşmazlar...

Umarım beni anlıyorsundur... :clover:

Ayrıca siyasi konulara girmek istemem ama hiçbir milletvekili çıkıp da ben vergi kaçırıyorum demiyor ama herkes bunu biliyor...(yanılıyorsam düzelt)

Anlayacağın kimse yoğurdum (ayranım) kara demez... :clover:

off ya ev erkek falan ne alaka ya sen ne demek istiyorsun bunu ispatla dedim sadece ..

ya ona bakarsan mal varlıgı açıklama modası da ortaya cıktı.. bunlar sembolik şeyler belge kanıt gerekir..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Elbette iddalarda bulunmak için elde kanıt bulunması gerekir.

Demek istediğim şu ki bunu sana kanıtlamam için o kişiye bu yazıyı okutup yanıtlatmam gerekiyor.Göstermem için de eve çağırmalıyım.Bunu da yapamayacağımdan kanıtlamam imkansız kadar zor.

Ayrıca evet fb vergi kaçırıyor yazsa da eminim ki aklınızda ne malum bunları senin yazmadığın gibi bir soru soracaksınızdır.Bu nedenle de polemiğe girmenin pek alemi yok sanki? :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Elbette iddalarda bulunmak için elde kanıt bulunması gerekir.

Demek istediğim şu ki bunu sana kanıtlamam için o kişiye bu yazıyı okutup yanıtlatmam gerekiyor.Göstermem için de eve çağırmalıyım.Bunu da yapamayacağımdan kanıtlamam imkansız kadar zor.

Ayrıca evet fb vergi kaçırıyor yazsa da eminim ki aklınızda ne malum bunları senin yazmadığın gibi bir soru soracaksınızdır.Bu nedenle de polemiğe girmenin pek alemi yok sanki? :clover:

ama konuyu açan sensin :D

yane bu son cümleni benimsana yazmam gerekir :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.