Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Allahın Seni Sevip Sevmediğini Nerden Anlarsın ?!?

Renaultferrari

Önerilen İletiler

Allahın seni sevip sevmediğini nerden anlarsın ?

Seni sevdiği işlerde kullanıyorsa.. Bilki Allah seni seviyor.. sevmediği işlerde kullanıyorsa.. dön

Bir defa iylik nedir ?

Hakkın istediği bir şeydir..

ilk önce kime.. en yakınından başlar..

iman nedir ? canının sıkılmaması demektir.. bedenin sıkılabilir ihtiyarlıyorsun

her an ölebilir.. büyük bir saadete saltanata kavuşabilirim imanı ile yaşayan bir insanın canı sıkılabilir mi ?

her an ölebilir.. nefsimden kurtulabilir... Oh nefesine kavşabilirim imanı ile yaşayan bir insanın canı sıkılabilir mi ?

uykuda iken nefsin.. neyin varsa gider.. ruhta alemi misale gider.. hayal alemi denilen muazam bir alem var oraya gider..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şüphe ve korkularını yendiysen..kendinden Emin olup Kendine her konuda AMİN diyebildiysen..Sen SEVGİliyle buluşmuşsun.. :) mübarek olsun.. :)

Allah diyor ki.. Benden korkmayanı.. ben bi-ihtiyar.. elinde olmadan

korkmak yada korkmamak elinde değil başkalarıyla korkutucam onu diyor

Allahtan korkmak demek.. İnsan haklarından korkmak demektir.. Allahtan korkmak demek.. beni insan yapmış

sevmiş kendisine muhattap tutmuş.. Allahtan korkmak demek Allah gaddar inletici biridir.. Hayır

Allah çok affedicidir.. Allah korkusu demek Rabbim.. beni sevmezse ben ne yaparım diyerekten

yapılan telaş demektir..

sevgilim beni sevmezse ben ne yaparım der üzerinde titrersin dimi

dipnot: mesajlarım.. kontrol edilmeden yayınlanmıyor.. geçikmeli olaraktan size cevap veriyorum..

bazende mesajım hemen yaynlanmadığından geçikmeli olacağından cevap vermek istemiyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ferrari.. :)

dayı kendinden korkar..bir olay karşısında göstereceği DAVRANIŞ BİÇİMİN,i kontrol edememekten korkar..dı..şimdi oldukça rahat kendine güvenen ve her konuda kendinden EMİN kendine AMİN diyebilecek hale geldi.. :D dünya yansa hasırı yok bu dünyada.. :D içerisinde zerre kadar korku olan SEVGİ sevgi değildir..dayı hiç korkusuzca SEVER Allahını..dayının Allahı dayıyı korkutmuyor..dayıya özel bir Allah yada dayının İLAHI..de.. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.