Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Arama bölümünde arattığımda çıkmıyor

Misafir CYRANO

Önerilen İletiler

kusura bakma dostum ikidir, daha önce senin başlık açtığın filmlerle başlık açıyorum ama arama bölümünde arattığımda çıkmıyor. Yani yine "İskoçya'nın Sonra Kralı" yazdığımda çıkmıyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

kusura bakma dostum ikidir, daha önce senin başlık açtığın filmlerle başlık açıyorum ama arama bölümünde arattığımda çıkmıyor. Yani yine "İskoçya'nın Sonra Kralı" yazdığımda çıkmıyor.

Önemli değil smile.gif

Arama için ben şimdi senin yazdığını aradım ve sonuç şu:

55761183.jpg

gördüğün gibi en başta çıkıyor... ya en üsteeki aramayı dene yada yabancı sinema dizinindeki dizin altındaki aramayı dene... smile.gif dikkat edersen yanlış kelime sonrayı bile bulmuş :)

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Sevgili Cyrano,

Bu konuyu sinemadan ayırdım eğer benim görmediğim veya bilmediğim bir arama şekli var veya bir hata varsa onu bulmak gerekiyor...

Bana nasıl arama yaptığını ve karşına çıkan hataları veya diğer konuları tam olarak buraya aktarabilirmisin veya resimli olarak...

Teşekkürler...

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şöyle :

ekranm.jpg

Şu an itibari ile aradığımda ekrana gelen sonuçlar. Yani içerisindeki iletilerde yazdığım üç kelimeden herhangi birini içeren en yeni başlıkları sıralıyor sanırım. Demiştim ya yunanistan'la ilgili başlıklar çıkıyor diye gece. o iletimden sonra üç kelimeden birini içeren iki başlık daha açılmış bu da dahil. Şimdi onlar çıkmış ilk sonuçlar olarak.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

şöyle :

Şu an itibari ile aradığımda ekrana gelen sonuçlar. Yani içerisindeki iletilerde yazdığım üç kelimeden herhangi birini içeren en yeni başlıkları sıralıyor sanırım. Demiştim ya yunanistan'la ilgili başlıklar çıkıyor diye gece. o iletimden sonra üç kelimeden birini içeren iki başlık daha açılmış bu da dahil. Şimdi onlar çıkmış ilk sonuçlar olarak.

Ok sorun şurada....

Aradığın cümle grubu içinde 'son' üç harften oluşan bu kelime yüzünden çıkmıyor cümle ararken eğer cümle içinde en belirgin ve en uzun kelimeyi seçerseniz sanırım çıkma ihtimali çok yüksek olarak görünüyor... Eğer 'İskoçya'nın' ararsanız hemen çıkıyor...

Sanırım ondan kaynaklanıyor... :)

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ok sorun şurada....

Aradığın cümle grubu içinde 'son' üç harften oluşan bu kelime yüzünden çıkmıyor cümle ararken eğer cümle içinde en belirgin ve en uzun kelimeyi seçerseniz sanırım çıkma ihtimali çok yüksek olarak görünüyor... Eğer 'İskoçya'nın' ararsanız hemen çıkıyor...

Sanırım ondan kaynaklanıyor... :)

Saygılar

anladım dostum. üç harfli kelimeleri bulmak için bir yöntem var mı peki ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

anladım dostum. üç harfli kelimeleri bulmak için bir yöntem var mı peki ?

üzerinde çalışıyoruz bakalım bir sistem bulmamız gerek buna...

Yalnız bugün fark ettim Chatmaster yan bar'a Google'la başlık arama eklemiş bu çok yardımcı olabilir... :)

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.