Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Allah'ın kulu ve halifesi Mehdi'nin yol haritası:

Mehdî

Önerilen İletiler

Dabbetül-Arz:

**SİZLER ALLAH'IN AYETLERİNE TAM İMAN GETİRMEDİNİZ EY CİN VE İNSAN ŞEYTANLARI**

Allah'ın kulu ve halifesi Mehdi'nin yol haritası:

Dünya İslam gerçeğine toslamıştır?

Dünya Rahmanistan olacaktır?

Dünyanın şeytanlarına lanet olsun?

Ortadoğu Şii gerçeğine toslamıştır?

Ortadoğu Şiistan olacaktır?

Ortadoğunun şeytanlarına lanet olsun?

Anadolu Alevi gerçeğine toslamıştır?

Anadolu Alevistan olacaktır?

Anadolunun şeytanlarına lanet olsun?

İstanbul Mehdi gerçeğine toslamıştır?

İstanbul Mehdiyye olacaktır?

İstanbulun şeytanlarına lanet olsun?

Allahın laneti ve gazabı onları kuşatsın?

Azameti ve Kudreti tutsun?

Asla kaçacak yer bulamasınlar?

Kaçıp sığınacakları tek yer?

Sosuza dek içerisinde kalacakları?

Cehennemin derin karanlıkları olsun?

Öyle ki,onlar (cin ve insan şeytanları)

Sırf cehennem için yaratılmışlardır?

Ve cehennemde sırf onlar için TUTUŞTURULACAKTIR?

İMZA:

ALEVİ MEHDİOĞULLARI?

* * *

Atatürk ve Humeyni Stratejisi Kazanacaktır:

Atatürkün ordusu Yunanlının korkusu?

Humeyninin ordusu Yahudinin kabusu?

Atatürkün basireti Yobazın afeti?

Humeyninin feraseti Münafığın felaketi?

Atatürk diyor ki:

Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir?

Humeyni diyor ki:

Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir diyenlerin dinidir İslamiyet?

İmza:

Hür ve tam bağımsız Şii İran İslam Cumhuriyeti?

ve

Esir ve tam bağımlı Sünni Türkiye Laik Cumhuriyeti?

MAHDDO:

MEHDİ ATATÜRK HUMEYNİ DÜNYEVİ DEVRİM ORDUSU

* * *

...rahman ve rahim olan allah'ın adıyla:

...allah'ın kulu ve halifesi mehdi diyor ki:

...o gece rabbimin iman melekleri geldiler ve kalbime şöyle vahyettiler:

...bizler rabbinin melekleriyiz?

...imanı yerleştirmeye geldik?

...bizler gidiyoruz?

...hamdet ve rabbine layık kul olmaya çalış? ? ?

* * *

...o zikri en gizli olan?

...zuhur ettiği zaman?

...ortaya çıkar?

...yetmişiki güruh-u şeytan? ? ?

...zikr-i hakikatimizdir?

baki gerçekler demine hu?

dost allah eyvallah?

gerçeğe hu?

mümine ya ali ya mehdi sahib-i zaman? ? ?

* * *

...en-nisa suresi 59.ayet-i beyyine:

Ey iman edenler, Allah'a itaat edin; elçiye itaat edin ve sizden olan emir sahiplerine de. Eğer bir şeyde anlaşmazlığa düşerseniz, artık onu Allah'a ve elçisine döndürün. Şayet Allah'a ve ahiret gününe iman ediyorsanız. Bu, hayırlı ve sonuç bakımından daha güzeldir.

...ne yahudiyim ne hıristiyan,hanif bir müslümanım elhamdülillah?

...mü'min olan allah'ın mü'min kuluyum inşaallah?

En güzel kimlik Müslümanlıktır... En güzel benlik ise; aklı ve imanı bütün takva sahibi hanif bir Mü'min olmaktır... Naçizane bendeniz aklı ve imanı bütün; takva sahibi hanif bir Mü'min olmayı amaçlamış; cahil ve zalim nefsinden ve onun başında üşüşüp dürtükleyen şeytandan; ve her ikisinin birlik olup benlik ve zan kazandırmasından alemlerin Rabbi olan Allah'a sığınmış; aciz ve çaresiz Rabbine muhtaç bir kulum elhamdülillah...

Allah'ın kulu ve halifesi:

Muhammed êl Mehdî bîn Hasan-ül Askerî Sahîb-î zaman...

==========================================

BEN YALNIZCA BEN MEHDİYİM

BENDEN BAŞKA HALİFE YOKTUR...

ALLAH BİLDİRMESEYDİ SİZ BİLEMEZDİNİZ

MEHDİ ANLATMASAYDI SİZ ANLIYAMAZDINIZ...

BAKARA SURESİ:

30. Hani, Rabbin meleklere, 'Ben yeryüzünde bir halife yaratacağım' demişti. Onlar, 'Orada bozgunculuk yapacak, kan dökecek birini mi yaratacaksın? Oysa biz sana hamdederek daima seni tesbih ve takdis ediyoruz.' demişler. Allah da, 'Ben sizin bilmediğinizi bilirim' demişti.

38. 'İnin oradan (cennetten) hepiniz. Tarafımdan size bir yol gösterici (peygamber ve veli) gelir de kim ona uyarsa, onlar için herhangi bir korku yoktur, onlar üzülmeyeceklerdir' dedik.

RABBÜLALEMİN BÖYLE BUYURMUŞTUR...

...sizin işleriniz bölüm bölümdür? ben sizin için verilmiş olan istidada karışmayacağım.herkes yaratılışı gereği kariyerine ve mesleğine göre hareket edecek.benim işim sizleri bulunduğunuz şekilde idame etmektir.herkesi kendi şeriatı üzere yargılarım.emaneti ehline veririm.asla haksızlık etmem.ehil olmayanları ehil olmadıkları makamda görmek istemem.bir kişi kasapsa kasaplık,şöferse şöferlik yapar.kasabın şöferlikte,şöferin kasaplıkta işi olmaz.şeytan işleri karıştırmış ben düzeltirim.onun iktidarı ehil olmayanları yerleştirmektir.kasabı şöfer,şöferi kasap yapmaktır.ümmi nebi buyurdu:ehil olmayanlar başa geldiğinde kıyameti bekleyin.bu şeytanın hükümeti,kabinesi,kurumsallaşması,kadrolaşması demektir.işte onun size vaad ettiği dünya ve düzen budur.anarşi,kaos,terör,yıkım,bela,musibet,afet,fe laket ve kıyamettir.yavuzun memleketine bak? yezitin düzenine bak? şeytanın medeniyetine bak? yüzüne tüküreyim bu dünyanın.şeytanın gücünün farkında mısınız? mehdinin gücünün farkında mısınız? ben işlerinizi kolaylaştırmaya,güzelleştirmeye,sevdirmeye geldim? şeytan ise,zorlaştırır,çirkinleştirir,nefret ettirir.ben sizi cennete çağırırım,şeytan sizleri cehenneme çağırır.allahın sözünü işitenler ve itaat edenler benimle gelsin,benim adımlarımı takip etsin.şeytanın sözünü işitenler ve itaat edenler deccalle gitsin,onun adımlarını takip etsin.şeytanın vakti dolmak üzeredir? o vakti ben teslim almaya geldim sahib-i zamanım.ben onların azraili gibiyim.yeri göğü dar etmeye geldim onlara.onlarda sizlere yeri göğü dar ettiği gibi? ümmetin en hayırlısıyım.ne yahudiyim,ne hıristiyanım,hanif bir müslümanım elhamdülillah.mümin olan allahın mümin kuluyum inşaallah.iman melekleri geldiler ve kalbime imanı vahyettiler ve şöyle dediler:bizler rabbinin melekleriyiz,imanı yerleştirmeye geldik,bizler gidiyoruz,hamdet ve rabbine layık kul olmaya çalış.ve kaim aleyhisselam üç kez hamd edip ayağa kalkmıştır o gece.o gece ki,bin yıldan daha hayırlıdır? ruh ve melekler mehdi için inmişlerdir o gece? kalbine imanı vahyetmek için.ahirzamanın müslümanlarına lanet olsun? kafirlerine rahmet olsun.çünki o müslümanım diyenler yalancıdır.kafirim diyenler doğru sözlüdürler? ümmi nebi dedi ki:iman iki avuç içerisinde kor alevi tutmak gibidir? ateistler la ilahe diyorlar? birazcık daha dilleri dönse illallah diyecekler? ve oda yakındır.ümmi nebi cebraili görmeden önce ateistti? 360 tanrıyı tanımazdı? onlara küfrederdi.daha sonra allah küfretmesini ona yasakladı? kıyametin alametlerini herkes dolu dolu yaşıyor? deccalin fitnesi heryeri sarıyor.doğrular yanlış,yanlışlar doğru anlatılıyor.deccalin cennetinin cehennem,cehenneminin cennet olması gibi? yalancı mehdilere ve yalancı mesihlere lanet olsun? onlar benim nurumu söndürmek istiyorlar? ama allah onlar hoşlanmasada nurunu tamamlayacaktır? o gözleri görür,gözler onu ihata edici değildir,o nur üstüne nurdur,allah dilediğini nuruna kavuşturur? allah dilediğini mehdiye yaklaştırır.allahın nuruna kavuşturduğu ve mehdiye yaklaştırdığı kullarına selam olsun MEHDİDEN...

...BU YAZIMA ŞAHİT OLAN SİZLER,VE CİNN-İ MÜMİNLER? BİAT ALLAH İÇİNDİR.ŞİMDİ GIYABIMDA BANA BİATTE BULUNUNUZ.HER NEREDE OLURSANIZ OLUN ALLAH BİATINIZI KABUL EDECEKTİR? BUNDA ŞÜPHE EDENİN HİÇ ŞANSI KALMAMIŞTIR.ALLAHIN LANETİ VE GAZABI ONU HERYERDE BULUR.YER BİZİM,GÖK BİZİM KALDINIZ ARADA ZALİMLER,EZELDEN EBEDE,KALU BELİDEN KIYAMETE BU FETVA BU FERMAN BİZİM.

...MEHDİ ALEVİLERE,BEKTAŞİLERE,ŞİİLERE VE NAKŞİLERE RABLERİNİN BİR TEBESSÜMÜ VE TESELLİSİDİR.ALLAHIN KULU VE HALİFESİ MEHDİDEN ONLARA BİN SELAM OLSUN.

Hür oğlu Hürüm ben Nemruttan korkum yoktur benim.

Hür oğlu Hürüm ben Firavundan korkum yoktur benim

Hür oğlu Hürüm ben Hamandan korkum yoktur benim

Hür oğlu Hürüm ben Karundan korkum yoktur benim...

HÜR ALİ HÜR HASAN HÜR HÜSEYİN HÜÜÜ

HÜR ZEYNEL HÜR BAKIR HÜR CAFER HÜÜÜ

HÜR MUSA HÜR RIZA HÜR TAKİ HÜÜÜ

HÜR NAKİ HÜR ASKERİ HÜR MEHDİ HÜÜÜ

Hür oğlu Hürüm ben Muaviyeden korkum yoktur benim

Hür oğlu Hürüm ben Amr bin asdan korkum yoktur benim

Hür oğlu Hürüm ben Yezitten korkum yoktur benim

Hür oğlu Hürüm ben Mervandan korkum yoktur benim

HÜR ALİ HÜR HASAN HÜR HÜSEYİN HÜÜÜ

HÜR ZEYNEL HÜR BAKIR HÜR CAFER HÜÜÜ

HÜR MUSA HÜR RIZA HÜR TAKİ HÜÜÜ

HÜR NAKİ HÜR ASKERİ HÜR MEHDİ HÜÜÜ

Mehdi'nin zuhuru yakındır...

Mehdi alevilere,bektaşilere,şiilere ve nakşilere rablerinin bir tebessümüdür...

Mehdi alevilerin şahı,bektaşilerin piri,şiilerin imamı ve nakşilerin halifesidir...

((Ben Rabbimi umduğum gibi buldum,sizlerde beni umduğunuz gibi bulacaksınız?))

Mezheb-i Caferiyyenin sonu bektaşilik,Mezheb-i Hanefiyyenin sonu nakşibendiliktir...

Cafer-i Sadık Ebu Hanefinin üvey babası ve hocasıdır...Aynı zamanda şiilerin mezhep imamı ve nakşilerinde altın silsilesindendir...İmam-ı Rabbani Mehdi'nin zahir ve batın ilmi birleştireceğini haber vermiştir...Ve bektaşilik batınını nakşilikte zahirini Mehdide birleştirmiştir...Pir Sultan ile İmam-ı Rabbani Mehdi de vuslata ermiş Allah'ın ümmet üzerinde ki,nuru ve nimeti tamamlanmıştır...Ve nefisler çiftleştirilmiştir...Allah'ın gazabı ve Mehdi'nin zalimler üzerinde ki gadabı yakındır...Mazlumların hesap soracakları gün,Allah'ın gazabından,Mehdi'nin gadabından nasibini almıyacak hiçbir zalim yoktur...Allah'ın gazabı yakındır...Mehdi'nin zuhuru yakındır...Ey mü'minler gazanız mübarek olsun...Hak,Muhammed,Ali ve ben ümmetin en hayırlısı Muhammed Mehdi el Kaim Sahib-i zaman yardımcınız olsun...Mehdi böyle söyledi...

Ve...Mehdi'nin kıyamına tanık olunuz...(dikkat siz bu kutsal metni okuduktan sonra mümin veya münafık olduğunuza şahit olacaksınız...Eğer mümin iseniz cin ve insan şeytanları ilahi strateji gereği size var gücüyle saldırıya geçecekler,ellerinden geldiğince size yeri göğü dar edecek ve yeryüzünü sizin için cehenneme çevirecekler...Ve siz bunu bir kaç hafta içinde anlıyacaksınız...Yok eğer siz münafık iseniz hiç korkmayın onlar sizin rahatınızı sağlıyacak ve bu dünyayı son demlerinizde cennete çevirecektir zira bu sizin en doğal hakkınızdır bir daha böyle bir fani cennetiniz olmayacaktır...)

Tarih 31 Aralık 2003 yılbaşı akşamıydı,2004'e girmemize saatler vardı,ateizm belasından ve benliğin yükünden yeni kurtulmuş her şey'den bi haberdim.2004'e girmemize dakikalar vardı,herkez anı olsun diye manidar bir şey'ler yapıyordu.Ve bende bir şey'ler yapmalıydım ama ne? ve hemen aklıma geldi tam 2004'e girerken yeni öğrendiğim dua'yla ikrar'a girdim.Dua şöyleydi 'sonsuz ilmine ve rahmetine akıl erdiremediğim.Sonsuz kudretine ve azametine güç yetiremediğim büyük Allah.Aklımın ermediği gücümün yetmediği şeyden sana sığınırım.'ve iki rekat namaz'la ikrarımı tamamladım.Artık ikrar verilmiş geri dönüşü yoktu.Hem nefsimle hemde şeytan'la büyük sınavım olacaktı.Ve Allah'ın izniyle ikrarımı tutacaktım çok şükür.

Ölmeden evvel ölmek neymiş ona tanık olun? tarih:23 eylül perşembe idi 2004'tü yine o gün içimden bir ses bu gece bir şey olacak diyordu? O gece sabaha kadar uyuyamadım.Cuma günü sabah 07:30'da işe gittim.Uykusuz uykusuz işe başladım.Makinanın başında uyuşuk uyuşuk zorla çalışıyordum.İkrarımın henüz 267.günündeydi.Şeytan saldırıya geçti,ve ben Allah'a sığınıyordum.Derken içerden bir ses haşa Allah'a ağır küfür etti.Ben bu küfürü asla hiç etmemiştim.Peki kim etti? şeytan asla öyle küfür etmez,Allah'tan korkar o,peki kim etti derken benim 267 günlük ikrarım bozuldu,ağır bir şüphe uyandı.Ve ben uykusuzluğunda verdiği sersemlikle Haşa Allah'a,ilahi güçlere,şeytan'a orada meydan okudum.'ey tanrılar varsanız size meydan okuyorum.Gücünüz yetiyorsa,gece 24'te beni helak edin'diye meydan okudum.İkrarım bozulmuştu saat 09:00'du bu meydan okuma sırasında.saat 10:00,11:00,ve 12:00'ye kadar direncim devam etti.Ve derken saat 13:00'lere geldiğimizde üzerimde bir tuhaflık olmaya başladı,adeta üzerimde ki,bütün güç benden alınıyordu.Kollarım ve ayaklarım dermansız kaldı,neredeyse yürümekte zorlanıyordum.Ve anlamaya başladım ki,Allah benden tüm dermanımı geri alıyordu.Korkmaya başladım ne yapacağımı bilemiyordum.Büyük pişmanlık uyanıyordu.Tüm söylediklerime pişman olmuştum,ama gururumuda yenemiyordum,derken paydos oldu.Dışarı çıkar çıkmaz karar verdim.Allah'a tevbe etmeliydim ve onu diğer tanrılardan tenzih etmeliydim,ve kararımı verdim ve ilk şu sözlerle başladım tevbey'e 'Rabbim seni tenzih ederim've gözyaşlarım sel oldu ağlayarak Rabbimden beni affetmesini bağışlamasını istiyordum.Tüm bildiğim duaları tam bir saat ağlı*********** okudum.Saat 14:00'e geldiğinde dermanım yerine gelmeye başladı.Sanki yeniden diriliyordum.İş başı yaptım derken o an gerçekleşti.Makinanın camında yüzümü gördüm çok suçlu duruyordu ve yüzüme bakarak sen alçak ve ****** adamın tekisin diye kendimi kınamaya başladım.Ondan sonra filim şeridi gibi bütün hatalarım ve günahlarım bana görünmeye başladı.Tekrar ağlamaya başladım çok kişinin kalbini kırmış canını acıtmıştım.Tevbe üstüne tevbe ettim.Her şey'den pişmandım tüm günahlarımı ve hatalarımı kınıyordum.Ne aşağılık adammışım ben diye bir yandan kendimi kınıyor bir yandanda zavallı buluyordum.Akşama kadar bu böyle gitti,paydos edip eve giderken kendi kendime 'güzel düşün güzel davran,güzel düşün güzel davran'diyordum.Ve sonradan anladım ki,ben cahil ve zalim nefsimle yüzleştirilip,ölmeden evvel ölümü tatmıştım.

Şeksiz ve şüphesiz hamdolsun ki!

O gece şeytan her zaman ki,saldırılarından birini gerçekleştiriyordu? Sürekli Allah'la beni karşı karşıya getirmek için vesvese veriyordu,bende her seferinde 'Rabbim şeytan'ın başımda üşüşüp dürtüklemesinden sana sığınırım'diyordum.Bu öyle alışılagelmişti ki,hızı ve süresi'de monoton hale gelmişti.Ama bu gece şeytan farklıydı,yarışı hızlandırdı hızı ve süreyi daralttı,dua'lar'da ona yetişemez oldum.Ve terlemeye başladım yorganın altına girdim,birilerinden yardım bekliyordum,anneme,babama seslenmek istedim,adeta şeytan tarafında korkunç şekilde 'bir! ' kuşatılmıştım.İmanımın gücü daha doğrusu ikrarımın gücü yetmiyordu.Ve artık gücüm kalmadı! ve sustum,içimi sessizlik kapladı,içimde ki sessizliği ilk kez fark ettim.Ve ilginç sesler işitmeye başladım,besmele ve ayetler okunuyordu ben önce kendim okuyorum zannettim kendimi kontrol ettim baktım benden bağımsız birileri okuyordu iyice içeriye konsantre oldum bir şey daha dikkatimi çekti oda şeytan'ın vesvesesi artık yoktu? ve o mel'un'un yokluğunu farkettim.Ne oluyordu neydi bu yaşadıklarım diye büsbütün şaşırıyor ve dikkatle içime iyice yöneliyordum ki,bu sefer tam bir sessizlik oldu ne şeytan 'ın sesi ne başkalarının hiç ses yoktu kendimi içerde yapayalnız hissettim derken şu sözler yankılanı verdi ((BİZLER RABBİNİN MELEKLERİYİZ.İMAN'I YERLEŞTİRMEYE GELDİK.BİZLER GİDİYORUZ.HAMDET VE RABBİNE LAYIK KUL OLMAYA ÇALIŞ.)) ve sözler bitti ve o iman melekleri iman'ı kalbime vahyedip gittiler.Ve o zaman anladım ki,meğer o besmeleyi ve ayetleri okuyanlar Rabbimin iman melekleriymiş ve iman'ı kalbime vahyetmeye gelmişler.Anlaşılan o ki,o mel'un şeytan'da o yüzden orayı terketmiş? V e ben üç sefer hamdolsun? dedim ondan sonra hiç anlam veremediğim bir öz iradeyle yatağımdan kalkıp kıyam ettim,odanın ışığını yaktım aynanın karşısına geçip çeşitli spor hareketleri yapmaya başladım.Ve sanki o iman melekleri bana hiç seslenmemişti,hiç umursamıyor hiç şaşkınlık yaşamıyordum.Yine hiçbir şeyler olmamış gibi ışığı kapattım yatağıma uzandım ve uyudum tan yeri ağarıncaya dek? ? ? Ve tüm bu yaşadıklarımı en iyi anlatan hadisin şu olduğuna karar verdim.

''Mehdi bizden Ehl-i Beyttendir...Fatımanın evladındandır...Allah onun hallerini bir gecede yoluna koyacak ve zafere erişdirecektir...' (ibn-i mace)

Geliyor geliyor sahib-i zaman geliyor...

Arslanların kralı kızıl-arslan geliyor...

Yeryüzünde kızıl bir arslanım,

Kükrerim tekbir-i tevhid ile...

Zincirim Hak.Muhammed,Ali elinde,

Bıraksalar zincirimi parçalarım zalimleri...

Zuhur eyler Mehdi Sahib-i zaman...

Ortaya çıkar yetmişiki güruh-u şeytan...

MEHDİ,Süfyani Mehdileri açıklıyor:

Birinci Süfyani Mehdi: Said Nursi ve sözde Bediüzzaman hazretleri denilen -aleyhillane- ((Allah'ın laneti onun ve adımlarını takip edenlerin üzerlerine olsun))

İkinci Süfyani Mehdi: Hüseyin Hilmi Işık ve sözde M.Sıddık Gümüş hazretleri denilen -aleyhillâne- ((Allah'ın laneti onun ve adımlarını takip edenlerin üzerlerine olsun))

Üçüncü Süfyani Mehdi: Ömer Öngüt ve sözde Hatem-ü'l-Evliya hazretleri denilen -aleyhillâne- ((Allah'ın laneti onun ve adımlarını takip edenlerin üzerlerine olsun))

Dördüncü Süfyani Mehdi: Fethullah Gülen ve sözde Hocaefendi hazretleri denilen -aleyhillâne- ((Allah'ın laneti onun ve adımlarını takip edenlerin üzerlerine olsun))

Beşinci Süfyani Mehdi: Adnan Oktar ve sözde HY hazretleri denilen -aleyhillâne- ((Allah'ın laneti onun ve adımlarını takip edenlerin üzerlerine olsun))

Ve bu beş kişiden müteşekkil Süfyani Mehdilerin en belirgin ortak özellikleri Ebu Süfyanın hain ve mel'un oğlu Muaviyeden bahsettiklerinde ona şöyle hitap ederler; Hazret-i Muaviye -radıyallahu anh- ve yine bu hain ve mel'un emevi hanedanından veya bunlara sempati besleyen sözde alim ve veli kişilerden bahsederlerken isimlerinin sonlarına -rahmetullahi aleyh- diyede eklerler...İşte tüm bu belirtiler bu şahısların emevi hanedanından olduğunu ve cezbe oluştuğundan onları bir türlü kötüleyemediklerinden Süfyani Mehdi sıfatını almışlardır...Yani bu kişiler bilmesede biz biliyoruz ki; emevi soyundandırlar...Mehdi böyle söyledi...

Kıyamı tamam biz zuhurunu bekleriz

Hakkın huzuruna tez onla varırız

Yüzümüz ak gönlümüz pak özümüzü biliriz

Yetiş Sahib-i zaman carımıza tez yetiş.

On dört asır oldu biz yolunu gözleriz

Nesimi Pir Sultan serimizi veririz

İkrarlıyız imanlıyız can gözlü erleriz

Cümlesi gelmez diyor sırrı alametiyiz

Üçlerin Beşlerin Yedilerin müjdecisiyiz

Arşı tavaf eden Kırkların duacısıyız

Hakkın hikmetine hiç olurmu sualimiz

İsa tasdikledi Musayı müjdeledi Ahmedimiz

Hak Muhammed Alide sırdır Mehdimiz

Mekkede Medinede nazil oldu dinimiz

Bedirde Uhudda Hayberde Haydarımız

Kerbelada Serezde Banazda Şühedamız

MEHDİ:ahir zaman böylece tez doldu

Hak ile batıl hep zahiren zuhur oldu

Cümlemizin Müntezarı el Mehdi oldu

Allah'ın kulu ve halifesi Muhammed Mehdi Antoloji.com'un tüm çalışanlarını LANETLİYOR? ? ?

Mesaj...ALLAHIN LANETİ ÜZERİNİZE OLSUN.YER GÖK DAR GELSİN SİZLERE.ASLA KAÇACAK YER BULAMIYASINIZ.KAÇIP SIĞINACAĞINIZ TEK YER SONSUZA DEK İÇERİSİNDE KALACAĞINIZ CEHENNEMİN DERİN KARANLIKLARI OLSUN.ÖLÜM AZABINIZ,KABİR AZABINIZ,KIYAMET AZABINIZ VE CEHENNEM AZABINIZ BOL OLSUN.ŞİMDİDEN BELA VE MUSİBET AFET FELAKET SİZLERİ KUŞATMAYA BAŞLASIN,ISLAH OLAMIYASINIZ,İFLAH OLAMIYASINIZ,MUVAFFAK VE MUZAFFER OLAMIYASINIZ,ÇUVALLIYASINIZ,BOCALIYASINIZ,İSTEK VE ARZULARINIZ DUA VE NİYAZLARINIZ KABUL GÖRMESİN,DOSTLARINIZ AZALSIN DÜŞMANLARINIZ ÇOĞALSIN,KAZA BELA EKSİK OLMASIN AİLE EFRADINIZDAN İNŞAALLAHUTELA VE İNŞAALLAHUEKBER...ALLAHIN KULU VE HALİFESİ MUHAMMED MEHDİ SAHİB-İ ZAMAN TÜM ANTOLOJİ.COM ÇALIŞANLARINI LANETLEMİŞTİR.GEÇMİŞ OLSUN...

((Mazlumların hesap soracakları gün? Allah'ın gazabından Mehdi'nin gadabından nasibini almıyacak hiçbir zalim yoktur vesselam? ? ?))

Ey biz Ehl-i Beyt'i,kirden arındırıp,tertemiz kılan Rabbimiz! ! ! sana,yüzlerce,binlerce,yüzbünlerce,sonsuzluğu ve yüceliğince ŞÜKÜRLER OLSUN...

Sen bizim sonsuzluğumuz ve yüceliğimizsin RABBİMİZ...

Biz hiçbirşeyiz sen herşeyimizsin RABBİMİZ

Şeytan'da sevmedi onları?

Birisi Muhammed birisi Ali?

Birde var iki kuzucukları?

Birisi Hasan birisi Hüseyin?

Birde var ki;

Kıyametin evvelinin evveli?

Muhammed ile Ali'nin öz torunları?

Hasan ile Hüseyinin öz evlatları?

Hatice ile Fatımanın öz yari?

Allah'ın yeryüzündeki gölgesi,kulu ve halifesi?

Ümmet-i Muhammedin en hayırlısı?

Meryemoğlu İsa'nın ardında namaz kılacağı İmam-ı zaman?

Yer ve gök ehlinin kendisinden razı olacağı?

Sürüngenlerin,balıkların ve kuşların anını ve şanını yüceltip tesbih edecekleri KRAL-I MUKADDES?

BİSMİLLAH-İ HÛ

**ŞAH MUHAMMED EL MEHDİ HAN SAHİB-İ ZAMAN**

İNŞAALLAH-Û TEALA VE İNŞAALLAH-Û EKBER...

====================================

Ete kemiğe büründüm Mehdi diye göründüm?

Mü'min kim? Münafık kim? cihat cephesinde olur malum?

((20 milyonluk Yahudi toplumu dünyaya kök söktürürken 20 milyonluk Aleviye neden dünya kök söktürüyor? oysa ki,Yahudilerin davası batıl Alevilerin ki ise; HAKTIR?))

IRTIRIMCI(*) (itaate sokan) diyor ki;

Ya Allah Ya Rabb-i ekber

Ya Muhammed Ya Resul-u ekber

Ya Ali Ya Nasr-i ekber

Ya Mehdi Ya Emr-i ekber

(*) ...ırtırımcı hacıbektaş-ı velinin bir lakabıdır? o şam tarafından uruma (anadoluya) geçerken 57 bin urum erenleri onun makam ve menziletinin korkusuna kapıldı?

...ve kendi aralarında dediler ki; kanatlarımızı arşa değin birleştirelimde o buralara gelemesin yoksa bizim işimiz biter?

...ve ırtırımcı bu arzdan arşa değin olan kuşatmayı anladı ve bismillah-i hu diyerek arzdan arşa değin sıpladı ve arşın tavanına kadar yükseldi?

...onu gören melekler selam verdiler? hatemülenbiyanın hatemülevliya torunu gelmiş dediler?

...ırtırmcı makam ve menziller aştıktan sonra bir mazlum ak güvercin donunda anadoluya iniverdi usulca?

...bu şu hadis-i muhammed ile haber verilmiştir:bir genç çıkacaktır? arşa yükselmiş olan dini tekrar arza indirecektir?

...ve onun durumunu merak eden 57 bin urum erenleri gözcü karacaahmete sordular o geldi mi? diye gözcü karacaahmet murakabeye daldı anadoluyu bir bir gözledi ve dehşetle irkildi dedi ki:

-her yeri gözden geçirdim her canlıyı eşiyle buldum ki,bir ak güvercin tek başına idi ve bana bir bakış baktı ki,yüreğime korku saldı?

...erenler den biri ben şahin donunda onun hakkından gelirim dedi? git o zaman dediler.

...şahin donunda ak güvercin üzerine bir hamle yaptı ki,ırtırımcı adem donunda onu havada eliyle yakaladı bir sıktı bıraktı oda adem donunda biz kötülük ettik sen kerem eyle dedi.

...ırtırımcı ona git 57 bin urum erenlerine söyle bize beyat etsinler? o gitti onlara söyledi fakat hiçbiri oralı olmadı.

...ırtırımcı gece önüne bir mum aldı birde seccade? önce mumu söndürdü onların bütün çerağı söndü dehşete düştüler? sonra seccadeyi çekti ve onların altından seccadelerini de çekti?

...ve onlar anladılar ki,bu zat zehir zemberek bir er kişidir gidip ona hemen teslim oldular herbiri makam menzilete kavuşturuldu ve ona şu lakabı verdiler IRTIRIMCI (İTAATE SOKAN) ? ? ?

...KISSADAN HİSSE DARISI SİZLERİN BAŞINA GERÇEĞE HU? ? ?

(((ey gökler,yer ve dağlar? sizlerin korkupta üzerine almadığı,hukukuna riayet edememekten ürktüğü o emaneti ben taşımaktayım? ben kuran ve ehlibeyt emanetinin tek emanetçisiyim? şimdi istediğiniz kadar bana haset edin? ve bana bela ve musibet okuyun sonunuz kıyamettir? ey emanetin sahibinin bu mesajına şahit olan sizler? şimdi bu mesajı gerekli yerlere ulaştırınız? bunu yapmadığınız takdirde hakka giden hakk uğrum hakkı için lanet edenlerin bütün laneti sizlerin üzerlerine olsun? ben böylece görevimi yapmış bulunuyorum? gerisini ((rabbülalemine havale)) ediyorum? şahit ol yarabb? ? ? şahit ol yarabb? ? ? şahit ol yarabb? ? ?)))

(((ALLAH DAHA NE DESİN? ? ?

RESUL DAHA NE DESİN? ? ?)))

(((ALİ DAHA NE DESİN? ? ?

MEHDİ DAHA NE DESİN? ? ?)))

SONNOT:

MEHDİ,ALLAH'IN,RESULÜNÜN,EHL-İ BEYTİNİN,ASHAB-I MÜMİNİN KARAKUTUSU VE ÜMMET-İ MUHAMMEDİN İÇERİSİNDEN ZUHUR EDECEK OLAN YETMİŞİKİ SAPIK FIRKANIN DA KARADELİĞİDİR VESSELAM? ? ?

İMZA:

KUVVAY-I ALEVİYYE

KUVVAY-I BEKTAŞİYYE

KUVVAY-I ŞİİYYE

KUVVAY-I NAKŞİBENDİYYE

KUVVAY-I MİLLİYYE

KUVVAY-I ÜMMET-İ MUHAMMEDİYE ORDUSU

EK İMZA:

KAVM-İ VELAYET ALEVİ MEHDİOĞULLARI

VE

KAVM-İ NÜBÜVVET İBRANİ İSRAİLOĞULLARI

ZİKR-İ HAKİKATİMİZDİR:

=======================

BAKİ GERÇEKLER DEMİNE HU DOST ALLAH EYVALLAH

GERÇEĞE HU MÜ'MİNE YA ALİ YA MEHDİ SAHİB-İ ZAMAN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

MEHDİ@HABER@AJANSI:

FAİDELİ BİLGİ VE HABERLER:

SÖZLER::NOTLAR::ALINTILAR::ANALİZLER::

((ALEVİLER KIYAM ETMEDİKÇE::MEHDİ ZUHUR ETMEZ))

HAZRET-İ MEHDİ'NİN YOL HARİTASI:

EY KAFİRLER SİZİ İSLAMA DAVET EDERİM? ? ?

Allah'ın kulu ve halifesi Mehdi:

Ey beyinsiz Ademin beyinsiz oğulları?

Ey nasipsiz havvanın nasipsiz kızları?

SİZLERİ İSLAMA DAVET EDERİM?

Ey Müslümanlar,akıllı olun şeytana uymayın?

Eğer uyarsanız Cehennemi boylarsınız benden söylemesi?

ey yahudiler ey hıristiyanlar ey fethullahçılar ey nurcular ey süleymancılar ey ömer öngütçüler ey harun yahyacılar ey cübbeli ahmetçiler ey hüseyin hilmi ışıkçılar ey necip fazılcılar ey iskender evrenosoğulcular (mütemehdiciler?) ey ahmet hulusiciler ey falancılar ve ey filancılar? ? ?

SİZLERİ İSLAMA DAVET EDERİM?

KUR'AN VE EHL-İ BEYT İSLAMINA DAVET EDERİM?

TERKEDİLMİŞ VE DIŞLANMIŞ OLARAK TUTTUĞUNUZ KURANA DAVET EDERİM?

ONDÖRT ASIRDIR ZULMETTİĞİNİZ EHL-İ BEYTE DAVET EDERİM? ? ?

ARTIK BİZİM ZUHURUMUZ YAKINDIR?

DİNLERİNİZ MEZHEPLERİNİZ TARİKATLARINIZ VE SİYASETLERİNİZ BİZİM YANIMIZDA BATILDIR?

RABBÜL ALEMİN BUYURUYOR Kİ:

HERKİM ŞEYTANA UYARSA CEHENNEMİ ONLARLA DOLDURACAĞIM?

GEÇMİŞTE BİRÇOK TOPLULUĞU ŞEYTAN SAPTIRMIŞKEN SİZLER HALA MI AKLINIZI İŞLETMİYECEKSİZNİZ?

VE MEHDİ BUYURUYOR?

İŞTE O ŞEYTAN SİZLERİDE SAPTIRMIŞ VE YETMİŞ İKİ FIRAK-I DALLEYE AYIRMIŞTIR? EY ÜMMET-İ MUHAMMED? ? ?

KURANA VE EHLİBEYTE UYANLARIN DIŞINDA DİĞER 72 FIRKA HELAK OLACAKTIR?

KURTULACAK OLANLAR KURAN VE EHLİBEYT ASHABIDIR?

BUNLAR ALEVİLER BEKTAŞİLER ŞİİLER VE NAKŞİLERDİR VESSELAM?

BUNLARA BİZ FIRKA-İ NACİ DERİZ VESSELAM?

TARİHİ,MİZDE ALİSİZ ALEVİLİK YOKTUR AMA ALİSİZ SÜNNİLİK VARDIR?

BUNLAR EHL-İ NABİTE SÜNNİ SÜFYANİ YEZİDİ MERVANİ ALEVİ DÜŞMANI EMEVİ DOSTUDURLAR? ? ?

BİRDE SÜNNİ SADATİ HANEFİ NAKŞİ EHLİ SÜNNET VEL CEMAAT VARDIR Kİ ALTIN SİLSİLEDENDİRLER? ? ?

VE BUNLARIN BÜYÜKLERİNDEN HİÇBİRİ MUAVİYEYE HAZRET ÇEKMEMİŞTİR? EMEVİLERİN ZALİMLERİNİ HEP LANETLEMİŞLERDİR? ? ? ?

8.VE 9. YÜZYILDA ZUHUR EDEN EHLİ NABİTE SÜNNİ SÜFYANİLİKLE EMEVİ DOSTU ALEVİ DÜŞMANI OLMUŞLARDIR? ? ?

O YÜZDEN ALİSİZ ALEVİLİK YOKTUR AMA ALİSİZ SÜNNİLİK VARDIR VESSELAM? ? ?

AHMET YESEVİ VE ABDULHALIK GONCDİVANİ OLAN MEHDİ BÖYLE BUYURDU? ? ?

HACIBEKTAŞ VE ŞAH-I NAKŞİBENT OLAN MEHDİ BÖYLE BUYURDU? ? ?

PİR SULTAN VE İMAM-I RABBANİ OLAN MEHDİ BÖYLE BUYURMUŞTUR VESSELAM? ? ?

İMAM-I RABBANİ DEDİ Kİ:

**O MEHDİ ZAHİR İLE BATINI BİRLEŞTİRECEKTİR? ? ? **

...VE BİRLEŞTİRMİŞTİR? ? ?

RAHMAN SURESİ 19 VE 20 DE GERÇEKLEŞMİŞTİR? ? ?

...İKİ DENİZ BULUŞMAKTADIR VESSELAM? ? ?

..:o İKİ DERYANIN BİRİSİ ZAHİRDE SADAT-I KİRAMDIR ASHABI TEMSİL EDER? ? ?

...DİĞERİ BATINDA SEYYİD-İ SADAT-I KİRAMDIR Kİ EHLİBEYTİ VE ONİKİ İMAMLARI TEMSİL EDER? ? ?

BÖYLE BUYURDU MEHDİ SAHİB-İ ZAMAN? ? ?

((aleviler kıyam etmedikçe,mehdi zuhur etmez))

MEHDİ NELER İÇİN GELİYOR...?

1) -HAKLA BATILI AYIRMAK İÇİN...

2) -12 İMAM'LARIN VE NİCE EVLİYALARIN SIRRI HAKİKATLERİNİ İSPAT İÇİN...

3) -ALLAH'IN VE ALLAH DOSTLARININ DÜŞMANLARINDAN İNTİKAM ALMAK İÇİN...

4) -SAPTIRILMIŞ OLAN YÜCE DİNİ BİD'ATLARDAN ARINDIRMAK İÇİN...

5) -ŞEYTAN'IN EL ATMIŞ OLDUĞU HER TÜRLÜ SAHTE İÇTİHAT,YORUM,MEZHEP,TARİKAT VE PİSLİKLERİNİ TEMİZLEMEK İÇİN...

6) -BÜTÜN İNSANLARI ALLAH YOLUNDA ŞEYTAN'A VE HİZBİNE KARŞI CİHAT'A ÇAĞIRMAK İÇİN...

7) -ALLAH'IN NUR'U'NU TAMAMLAMAK İÇİN...

8) -ALLAH'IN DİNİ OLAN YÜCE İSLAM DİNİ'Nİ DİĞER DİNLERİN ÜSTÜNE ÇIKARMAK İÇİN...

9) -ALLAH'IN SONSUZ KUDRETİNİ VE AZAMETİNİ GÖSTERMEK İÇİN...

ALEVİBEKTAŞŞİİ FAKİH YORUMLUYOR:

...Alevilik,tıpkı Yahudilik gibi ETNO-TEOLOJİK bir yoldur.Nasıl ki,Yahudiler İSRAİL lakaplı HZ.YAKUB'un 12 evladının sülbü ve semeresinden meydana gelerek bir KAVİM ortaya çıkardı ve peyder pey PEYGAMBERLERİYLE desteklendi ve YAHUDİLİĞİ meydana getirdi ise,tıpkı bunun gibi ALEVİLERDE 12 imamların sülbü ve semeresinden meydana gelmiş ve EVLİYAULLAHLAR VE EHLULAHLAR kısaca KIRKLAR dediğimiz Abdallar aracılığıyla yolları pekiştirilmiştir.

...A planın da Yahudiler vardı ve İSA MESİH'le herşey son bulacak ve Kıyamet kopacaktı? ama olmadı B planına geçildi ve hz.MESİH ve Oniki Havari ile başlayan yeni ahit hz.AHMET ve Oniki İmamlarla son buldu.

...Nasıl ki,Meryem-oğlu NASIRALI İSA MESİH görevi ertelendi göğe çekildi ve vakt-i zamanı geldiğinde nazil olacaksa hz.MEHDİ'nin de görevi ertelenmiş mağrada sır olmuş ve vakt-i zamanı geldiğinde ASHAB-I KEHF ile zuhura gelecektir.

...Kudüs Yahudilerin en Kutsal beldesidir.Dersim de aslında Alevilerin en kutsal beldesidir? Niye mi? çünki Osmanlı oraya güç yetirememiştir.Büyük ihtimalle de,Mehdi Alevilerin içinde ki,zuhurunu Munzur dağının eteklerinde gerçekleştirecektir.Yahudilerin SİYON'U ne ise,Alevilerin MUNZUR'U odur.Ve nasıl ki,Mesih siyon dağının eteklerinde zuhur ettiyse? Mehdi'de Munzur dağının eteklerinde zuhur edecektir.ŞU AN BU YAZILARI OKUYANLAR AĞIR BİR VEBALİN ALTINA GİRMEKTEDİRLER.ÇÜNKİ BİR ÇOĞU DOĞRUDUR.

...Nesep yönüne biraz girmek lazım bu ALEVİLİĞİN.Mesela 7.imam Musa-yı KAZIM'ın 58 çocuğu vardı.Bunlardan birisi 8.imam ALİ RIZA idi.Geriye kaç kişi kaldı 57 değil mi? bunların 18'i kız,39'u erkek ve bunun yanı sıra diğer imamların kardeşlerini düşünün ne oldu bunların akibeti dersiniz? işte cevap burada yatıyor.Hiç kuşkunuz olmasın ki,ONLAR ((mehdioğulları)) ALEVİLERDİR.Hacıbektaş'ı düşünün 72 güruh-u şeytanın kendisine yaklaşamadığı bir VELİ.Ve onun etrafında kimler kenetlenebildi öyleyse? tabi ki,en başta İSNAAŞERİ nesli ve sonrada dolaylı yoldan SEYYİDLER VE ŞERİFLER hepsi aynı kapıya çıkar işte ALEVİLER bunların çocukları sülbü semeresi nesli her birşeyi neden Aleviler diğer cemmatlere karışmaz dersiniz? ben size sorayım HİÇ SITLANLAR ARSLANLARA ÇOBANLIK YAPABİLİRLER Mİ? bu ekolojik dengeye aykırıdır CANLAR...CİNLERLE CANLAR bir araya gelemezler? çünki Canlar EHL-İ BEYT'in Nurundan yaratılmış? Cinler dumansız ateşten yaratılmış ve üstelik o kadar Rahmetten uzaktırlardır ki; mesela ALLAH'IN MELEKLERİNİN VE İNSANLARIN LANETİ denir ken o tel'inlerde CİNLER yoktur onlar Lanet etmede bile yoktur çünki ŞEYTAN CİNLERDENDİR...VESSELAM.

Adım: Ayhan

Lakabım: Mehdi

Kod adım: Azrail

((cin ve insan şeytanlarının azrailiyim ben))

Doğum: Malatya

Kütük: Maraş

Büyüme: İstanbul

Pir Sultan:

İstanbul şehrinde ol Sahib-i zaman?

Tac-u devlet ile salınmalıdır...

Maraşın mazlumlarına Rahmet bin Rahmet olsun? ? ?

Maraşın zalimlerine Lanet bin Lanet olsun? ? ?

Resulullah buyurdu ki:

**Yaşlılara,kadınlara ve çocuklara dokunmayınız? ? ? **

...o yezit soyları dokundular? ? ?

Mekke fethi gerçekleşirken Ebu Süfyanın evine dokunmadı o Nebi? ? ?

Fakat onlar Mekke'den hicret etmeden evvel Ebu Süfyan onlara zulüm yaptı? ? ?

Tıpkı Maraş'da olduğu gibi Müminlerin evleri -X- işaretlenmişti? ? ?

İşte onların ehl-i sünnet olmadıkları burdan bellidir? ? ?

Ehl-i sünnet değil Ehl-i SÜFYANDIR bunlar? ? ?

Ehl-i sünnet olsalardı yaşlılara,kadınlara ve çocuklara el uzatmazlardı? ? ?

...biz Aleviler kan ve kin davası gütmüyoruz? ? ?

...islamiyyette kan davası kaldırılmıştır? ? ?

...ama Rabbül-Alemin bu kan ve kin davasının yerine hak olan KISAS A KISAS hükmünü getirmiştir? ? ?

...biz kısas a kısas istiyoruz? ? ?

...mala mal?

...mülke mülk?

...cana can?

...kana kan?

...kadına kadın?

...gence genç?

...çocuğa çocuk istiyoruz?

...bizim kisi kan ve kin davası değildir?

...ehl-i beytin hak ve hukuk davasıdır canlar?

...hanedan-ı ehl-i beytin kısas a kısas davasıdır ey müminler?

RABBÜL-ALEMİN diyor ki:

**KISASDA HAYAT VARDIR** BİZ O KISASI İSTİYORUZ?

RESUL-U RAHMAN dedi ki:

...MAZLUMLAR MUZAFFERDİR?

...MAZLUMLARLA ALLAH ARASINDA HİÇ PERDE YOKTUR? ? ?

...işte obama?

...işte kürtler?

...işte ermeniler?

...işte yahudiler?

...işte romanlar?

...işte çingeneler?

...ve daha nice mazlumlar muzafferiyyete doğru ilerliyor?

...ama?

...bunların en mazlum olanları 1400 yıl zarfında bakarsak elbetteki ehlibeyttir ve hanedan-ı ehlibeyttir?

...buda ne demektir onlar mazlumiyetlerinden dolayı dünyaya mirasçı olmak babından daha çok hak sahibidir? ? ?

...şimdi eğerki:

...aleviler bu gerçeğe uyansa ve zamanın nemrut ve firavunlarına? haman ve karunlarına? ebucehil ve ebuleheplerine,abusüfyan ve hindelerine? ,muaviye ve amr bin aslarına? ,yezit ve mervanlarına? ,yavuz ve kanunilerine? ,kuyucu muratlarına ve hızır paşalarına? ,ebusuudlarına ve ibni kemallerine? ,vahdeddinlerine ve ali kemallerine ve daha nicelerine ayin-i telin ve zikr-i kahriyyeler ile bir bedduaya girişseler ki? mehdinin zuhurundan sonra hep zamanlar böyle geçecektir? yer gök onlara dar gelirdi ve bu verdiğimiz haberden sonra uyanacak olan aleviler hiç durmasın başlasın bu ayin-i telin ve zikr-i kahriyeye cin ve insan şeytanlarına inat? çünki bu onların hakkıdır?

...bakınız şu ayet buna izin veriyor:

...bakara:

159. İndirdiğimiz apaçık delilleri ve hidayeti Kitap'ta açıklamamızdan sonra onları gizleyenler var ya, işte onlara hem Allah lanet eder, hem de bütün lanet etme konumunda olanlar lanet eder.

...HEM DE BÜTÜN LANET ETME KONUMUNDA OLANLAR LANET EDER? kısmında biraz duralım?

...yani demek ki: lanet etmeye yetkili ve selahiyetli kimseler vardır?

...kimdir bunlar?

...MAZLUMLAR VE MÜMİNLERDİR?

...bakınız ayetlerde ve hadislerde lanet konusunda şu sıralamaya dikkat? ? ?

...Allah,melekleri,peygamberler,insanların laneti onların üzerine olsun? ? ? kimlerin? cin ve insan şeytanlarının tabiki?

...dikkat?

...dikkat?

...dikkat? çekiyoruz?

...işte bu sıralamada CİNLER guruba alınmamıştır? çünki cinlerin en seçkin olanı şeytanda cinlerden olduğu için Allah lanetlemeye onları almıyor buna layık görmüyor hiç birisini?

...ha diyeceksiniz ki: emeviler ehlibeyti nasıl lanetliyor o zaman?

...hayır o lanetleme değil bir vesvesedir?

...güya kendilerini haklıymış gibi göstermek için bir oyundur bu?

...onlar hep kendilerini lanetlemiştir aslında?

...ümmi-nebi ne dedi:ehlibeyte dost olana dost düşman olana düşman ol yarabbi? şimdi Allah burda kimin duasını kabul edecek? ümminebinin mi? lain emevilerin mi? ONLARA LANET EBEDİ LANETLER OLSUN ONLARA HAZRET ÇEKMİŞ OLAN ŞEYTANIN TARİHÇİLERİNE,HUKUKÇULARINA,ŞAİRLERİNE,YAZARLARINA,İMAMLARINA,MÜFTİLERİNE,HAFIZLARINA,MÜEZZİNLERİNE,ŞEYHÜLİSLAM VE HÜCCETÜLİSLAMLARINA LANET EBEDİ LANETLER OLSUN....LANET EDENLERDE(ALEVİLER,BEKTAŞİLER,ŞİİLER VE ÜMMET-İ MÜMİN) LANETLESİNLER?

...ve birde şu var ki:

...sünni-süfyani içtihat alimleri yezit için lanet etmek caiz değildir diyor?

...onlar doğru söylüyorlar çünki,dedikya zaten cinler lanetlemeye yetkili olmadığından kendi gibi olan yezitide lanetliyemiyorlar?

...bununda hikmeti budur vesselam?

...onların bu içtihatı biz canları değil cinleri ilgilendirir? biz lanetleriz? bizim içtihatımız lanete caiz der? ? ?

...çünki,bir farkımızda şudur ki?

...biz canlar ehlibeytin nurundan cinler ise sadece dumansız ateşten yaratılmışlardır?

...tıpkı florasanla edisonun bulduğu ve ak-partinin sembolü olan AMPÜL gibi fark fardır aramızda?

...fark var?

...seninle benim aramda fark var?

...sen şeytansın ben ademim?

...sen kabilsin ben habilim?

...sen nemrutsun ben ibrahim?

...sen firavunsun ben musayım?

...sen iblissin ben isayım?

...sen ebusüfyansın ben muhammedim?

...sen muaviyesin ben aliyim?

...sen yezitsin ben hüseyinim?

...sen yavuzsun ben şah ismailim?

...sen hızır paşasın ben pir sultanım?

...sen vahdeddinsin ben mustafa kemalim?

...sen süfyansın ben mehdiyim?

...sen deccalsin ben mesihim?

...SEN ŞEYTANSIN BEN RAHMANIM?

...SENİNLE BENİM ARAMDA FARK VAR? ? ?

HAK HAK EHL-İ HAKKIM?

BATIL BATIL EHL-İ BATIL DEĞİLİM?

HAK HAK ENEL-HAKKIM?

BATIL BATIL ENEL-BATIL DEĞİLİM?

...HAK İLE BATIL YANYANA GELMEZ KESKİN AYRILMIŞTIR?

...CİNLER İLE CANLAR BİR ARAYA GELEMEZ MÜHÜRLENMİŞTİR? ? ?

...SİZİN DİNİNİZ SİZE BİZİM Kİ BİZE?

...SİZİN MEZHEBİNİZ SİZE BİZİM Kİ BİZE?

...SİZİN TARİKATINIZ SİZE BİZİM Kİ BİZE?

...SİZİN SİYASETİNİZ SİZE BİZİM Kİ BİZEDİR? ? ?

...ŞİARIMIZDIR?

...DİNSE DİN?

...MEZHEPSE MEZHEP?

...TARİKATSA TARİKAT?

...SİYASETSE SİYASET?

...İŞTE BUDUR GERÇEK MUHALEFET? ? ?

RESUL DEDİ Kİ:

***YAKARAK CEZALANDIRMAK ALLAHA MAHSUSTUR? ? ? ***

...VE ONLAR(CİN VE İNSAN ŞEYTANLARI) SİVASDA YAKARAK CEZALANDIRMAYA ÇALIŞTILAR? ? ?

...DEMEK Kİ:ONLAR EHL-İ SÜNNET DEĞİL EHL-İ SÜFYANDIRLAR ONLARADA LANET TABİ Kİ? ? ? ?

...ALEVİLERE 72 CEPHEDEN SALDIRAN CİN VE İNSAN ŞEYTANLARINA LANET EBEDİ LANETLER OLSUN? ? ?

O ZİKRİ EN GİZLİ OLAN

ZUHUR ETTİĞİ ZAMAN

ORTAYA ÇIKAR

72 GÜRUH-U ŞEYTAN? ? ?

...MARAŞIN MAZLUMLARINA MEHDİDEN SELAM BİN SELAM OLSUN İŞTE BİZ ONLARI BÖYLECE ANARIZ VE SAHİP ÇIKARIZ?

...VARSIN ŞEYTAN İSTEDİĞİ KADAR VESVESE VERSİN? ? ?

...YETER Kİ,SENİN KALBİNDE İMANIN OLSUN VESSELAM? ? ?

YAZMAK İSTEYİPTE YAZAMADIKLARIMIZI YAZIYOR VE NOT DÜŞÜYORUZ:

** DEDE ZAKİR LİSESİ İSTİYORUZ:

İlk,orta,lise ve üniversitelerde,Alevi-Sünni ve Mezhep-Tarikat ÇATIŞMASINA DOĞRU GİDİYORUZ? **

Bilgi:

**Dünyayı Türkçe izlemek için,TRT-TÜRK'ü seçin?

Allah'ın kulu ve halifesi Mehdi,TRT-TÜRK'ü izlemektedir? **

Not:**Mehdi DABBETÜLARZ'DIR? ** ((NEML:82))

((bozkurtlara karşı bozaslanlar geliyor?))

((osmanoğullarına karşı mehdioğulları geliyor?))

((ya allah ya muhammed ya ali ya mehdi sahib-i zaman))

((14 ASIRLIK DEVRİMCİ DUYGULARIMIZLA SİZLERİ SELAMLARIZ?))

((EN'AM:67 - Her haberin kararlaştırılmış bir zamanı vardır, siz de onu yakında bileceksiniz.))

((aleviler kıyam etmedikçe mehdi zuhur etmez?))

((biz mustafa kemal atatürkçüyüz? ataputtağuttürkçü değiliz?))

((dünyada bir ilki gerçekleştiriyoruz? faideli bilgi ve haberin bit pazarını oluşturuyoruz vesselam?))

((ŞİARIMIZDIR...Dinse din,mezhepse mezhep,tarikatsa tarikat,siyasetse siyaset,işte budur gerçek MUHALEFET...))

((isa mesih:**herkesin barışdan söz ettiği bir zamanda yıkım gelecektir? **))

((üçüncü dünya savaşı,ortadoğu merkezli olacaktır? isra 58,buna işaret ediyor?))

((dünya islam gerçeğine,ortadoğu şii gerçeğine,anadolu alevi gerçeğine toslamıştır?))

((mehdi,alevilerin şahı,bektaşilerin piri,şiilerin imamı,ve nakşilerin halifesidir?))

((ey aleviler ve bektaşiler,mehdi muhakkak ki,sizin gönlünüzün gamını atmaya gelmiştir?))

((namaz,ey ehlibeyt? allah muhakkak ki,sizden hertürlü pisliği gidermek ve sizi tertemiz yapmak ister?))

((akp ve gülen hareketinin siyasi tarihçisi nihat gence selam bin selam olsun))

((ilhan cihanere ve ailesine musallat olan cin ve insan şeytanlarına lanet olsun))

((mehdi isa mesih:**yolda gerçekde yaşamda kıyamette biziz**...bekleyin...bizlerde bekleyenlerdeniz))

((mehdi:**ben şeytanın kullarını saptırmaya geldim? zürriyetine papucu ters giydirmeye geldim? hizbine yeri göğü dar etmeye geldim**))

((mehdi:**ey yüceler yücesi yüce rabbim? beni hidayete erdirmene andolsun ki,yeryüzünden fitne kalkıncaya ve din yalnız senin oluncaya kadar o cin ve insan şeytanlarıyla sonuna kadar savaşacağım? **))

HER

ASIRDA

ŞEYTANIN

TARİHÇİLERİNE

HUKUKÇULARINA

ŞAİRLERİNE

YAZARLARINA

LANET

OLSUN

LANET

EDENLERDE

ONLARI

LANETLESİNLER

HERGÜN

HERDEM

HERGÜNDEM

MHA:((SÜNNİLERİN ŞİİLEŞMESİ,EHLİBEYT SEVGİSİNİN KERAMET-İ MUCİSESİDİR? ? ?))

((İMAM-I RABBANİ SILA HAZRETLERİ:**EHLİBEYT SEVGİSİ EHLİSÜNNETİN SERMAYESİDİR? ** BUYURMUŞTUR?))

DABBETÜL-ARZIM,ARZEDERİM Kİ:

((SİZLER ALLAHIN AYETLERİNE,YANİ ONİKİ İMAMLARA TAM İMAN GETİRMEDİNİZ? ? ?))

((ALLAHIN BU AYETLERİNDEN YANİ ONİKİ İMAMLARDAN BİRİSİNE İMAN ETMEYEN KAFİRDİR VESSELAM :))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

FARUKELFURKAN İSLAMMÜMİNELHAKKUL:

PİRGERÇEKVELİ MEHDİKIZILBAŞBUĞTÜRK:

EŞŞERİFİESSEYİD EHLİSÜNNETİEHLİBEYT

CAFERRIZAİİSNAAŞERİ ŞAHNAKŞİBEKTAŞİVELİ:

ALEVİBEKTAŞŞİİ FAKİH YORUMLUYOR:

((ümminebi buyuuyor:**bir zaman gelir ki,imam dua eder ve cemaatte amin der fakat @llah dualarını kabul etmez?** neden ya resulallah? ümminebi:**çünki o imam benim ehlibeytimden değildir?** bir komşum vardı bana hep derdi ki,sen hoca gibi anlatıyorsun ama camiye gelmiyorsun? bende dedim ki,ben o camiye gelirim ama bir şartla? nedir? o camide imam ben olursam? ve bir keresinde yine bir mescidin kütüphanesinden tamda ezan öncesi çıkarken tanıdık birisi gördü? ya nereye gidiyorsun gel namaz kıl? bende dedim ki,bizim imamımız gaybettedir? o zuhur edinceye kadar bize kimse imamlık edemez? hiç aslan sürüsüne sırtlan çobanlık edebilir mi* dedim? aslında bu gibi insanlar aklın sıra bizleri 14 asırdır yapmış oldukları kötülüğe,çirkinliğe,pislik ve düzensizliğe ortak kılmak isterler? oysa ümmi nebi bizlere haber vermişti ki,ahirzamanda mescidlerde şerlilerin şerlisi insanlar bulunacak? ve bunların imamları gökkubbenin altında şerlilerin en şerlileridirler? buyuruyor? haşa peygamber yalan demez? iman ile yalan bir araya gelmez diyor o ümminebi? fitne ordan çıktı oraya geri dönecektir buyurmuştur yine? fitne nasıl girdi oraya mescid-i nebevvide? ümminebi buyurduki,muaviyeyi minberimde kim görürse öldürsün? ama ne fayda onun nüfusunun en kuvvetli olduğu dönemde oturdu o minber-i resulullaha? ki,ebubekir,ve ömer ve hatta osman saygısından oturmamıştı? ve dahası o ümminebinin miraca çıkarken gönlünde en sevgili dostu olan aliyide lanetleyerek? ama bilmezki o beyinsiz ve nasipsiz o basiretsiz ve ferasetsiz azrailin kanatlarında alinin ismi yazılıdır? ne demiştir o ona ölümlerden ölüm beğen sen? memun ve kardeşi içtihat ile bu zalim emevilerin lanetlenmesini hutbelerde istedi? belliki imamrızanın içtihadı var? ama şam ve ırak alimleri ehlinabite (emevihayranıalimler) buna izin vermedi? işte bunlar altın silsilenin önüne set çekenler? muaviyeye hazret çekenler mervana rahmet okuyanlar yezite lanet içtihanının caiz olmadığını içtihat-ı cinni alimler? ehlinabite? bunu yazın not düşün? ehlinabiteler kimlerdir diye? içimizde vardır demdedir? ilm-i gıybet yazarları vardır? nasılki ehlibeyt lanetlendi 72 yıl? şimdi kısas a kısas (size ne ölçüde saldırılırsa o ölçüde saldırın ayetince) bizde günümüzde 72 yıl? emevi zalimlerinin lanetlenmesini istiyeceğizde fitne o zaman çıktığı yere geri dönecektir? diyorlar ki,o eskidendi biz aliyi lanetlemiyoruz ki? eee ama siz muaviyeyide lanetlemiyorsunuz? üstelik hazret çekiyorsunuz? (yarabbi içimizdeki beyinsizlerden dolayı bizi helak edermisin?) ayetinide hiç okumadan? içinizdeki beyinsizler yüzünden helak olacaksınız haberiniz yoktur? vakit,milli gazete,türkiye,yeni asya,yeni şafak,zaman ve saire gibi gazetelerde çok var bu beyinsiz yazarlardan ve editörlerden? ibadet eder gibi muaviyeye hazret çekiyorlar? birde ekliyorlar? radıyallahuanh (@llah ondan razı olsun?) ne için razı olacakmış? ehlibeyti lanetlediği ve 14 asırdır ümmet-i muhammedi karanlıkta bıraktığı içinmi? o melunlar hala şu zamnda fitnesini sürdürüyor? şu satırları hala yazmamız bile onların fitnesinin devam ettiğini gösteriyor? ama imammehdi geldiği zaman ne olacak doğrusu yaman meraklanıyorum? o diyecekki:şu dört kişi cuma hutbelerinde lanetlensin? muaviye,amr ibn-i as,yezit ve mervan? ve ekliyecek? bunlara biat etmiş olanlarda ekliyecek bunların gıyabında biat etmiş olanlarda? yine ekliyecek? ve bunlara hazret çekmiş olan ehlinabitede? peki bu telinden kim kurtulabilir? maskeler düşmez mi? renkler atmazmı? kaçışmalar başlamazmı? ayettede belirtildiği gibi bunlar **kaçacak yer neresi** demez mi? yine ayette **onlar aslanı görmüş yaban eşşekleri gibi kaçışmaktadırlar** kim bu aslan? kim kızılaslan imammehdi tabiki? cafer-i sadık buyurdu:**onun (mehdinin) gelişinde niye acle ediyorsunuz ki,o geldiğinde hiç hoşunuza gitmeyecekki?** bunlar noel baba bekliyorlar zahi? nübüvvet-i rahmet bitti? velayet-i rahmet bitti? denilecek? o zor ve çetin zamanda? eyvah diyecek o sünni-süfyani,yezidi mervani ehlinabite vel cemaat-i melune cin ve insan şeytanları? mevlana değil o? gel ne olusan gel desin? yunus değil o? gelin canlar bir olalım desin? o mümine diyecek ki,gel yanıma,münkir ve münafığa diyecekki çık karşıma? şimdi hesap günü bu işte? dikkat? dikkat? dikkat? hüseyini ve ehlibeytini yahudiler ve nasraniler katletmediki? harre gününde onlar yoktuki? hallacı nesimiyi onlar asmadıki? bedreddini pirsultanı onlar asmadıki? kırkbin aleviyi yahudiler ve nasraniler katletmediki? cihad-ı ekber nefsedir? ümmet-i muhammedin nefsi bunlardır? sünni-süfyanilerdir? yezidi mervanilerdir? nefsi emmare onlardır? siz emevi,abbasi,selçuklu ve osmanlının uygıladığı self-emperyalimden kurtulmadıkça abd,ab,ingiltere ve israil emperyalizminden asla kurtlulamazsın? o emeviler ve abbasiler ki,islam toprakları üzerine ekilmiş olan tuba ağaçlarının arasına zakkum ağaçları ektiler? ve dahası o tuba ağaçlarını sulamaktan vazgeçip zakkum ağaçlarını sulamaya başladılar? şimdi bu ağaçlar köklerinden kurtulmalı ki kesilip atılmalıki siz emperyalizmden kurtulabilesiniz? takkeli-Fetullah Gülen-faşo diyor ki:osmanlıda olsa abd gibi yapardı? şimdi o büyük deccalistanda ve küçük deccalistanı savunuyor ve diyor ki,izin alınmalıydı? biz dedik ki: iki kutup var iki strateji var? ya şeytan üçkeni (şeytan,deccal,süfyan) stratejisinin militanı ve misyonerisiniz? bilerek veya bilmiyerek? yada rahman üçkeni (rahman,mesih,mehdi) stratejisinin militanı ve misyonerisiniz bilerek veya bilmiyerek? ben sizlere sorarım o Fetullah Gülen ibn-i abd ile rte ibn-i israil hangisinin militanı ve misyoneridir? bilerek yada bilmeyerek? ümminebi:o deccal mekke ve medineye uğrayamaz? ve ne ilginçtir ki,hocanınokulları iki yere giremiyor? iran ve sudiarabistan? o akif bekiler ne duroyor o mustafa kaplanlar o ömer cel akıllar o harun yahyalar o ezoterik bilgi uzmanları niçin bunları hiç hesab etmezler? neden çünki nasipsizler beyinsizler basiretsizler ve ferasetsizler? hizbullah lideri israilin istihbarat uzmanlarınca tez olarak ortaya konmuş? ve son 30 yıldır israil kamu-oyunu en etkileyen arap lider ünvanını vermişler? bu tesadüf değil? onlar ishak oğullarıdır? nasırallah seyyiddir? yani ismailoğullarındandır? keza haydar-ı kerrarda ismailoğlu olduğu için ishakoğullarının en kuvvetli stratejik kalesi hayberi devirmiştir? yani diyoruz ki: bu israil ikinci hayber kalesidir? ve haydarını beklemektedir ki o hiç şüphesiz imammehdi ve meryemoğlu nasıralı isamesih olacaktır? çünki o beyinsiz ve nasipsizler isayı deccal gibi karşılamışken şimdi gelecel olan deccalide mesih diye karşılayacaklardır ki bu onlar için @llahın tuzağıdır?(şeytanın hilesi zayıftır? @llahın hilesi hayırlı olandır? ayetince?) yani bir senaryo bu? siz 12 imamların safkan evlatları olan kavm-i seyyidan alevi mehdioğullarını toplayın bir de gemi yaptırın ehlibeyt gemisi diye ve salın o yahudilerin üzerine @llah hangi tarafı muzaffer yapar derseniz hiç şüpheniz olmasın alevileri muzaffer kılar ama bir şartla içlerinden imammehdi çıkarsa olur? veya onun naibi veya velayet-i fakihi olan birisi kısaca ruhani bir lideri ile olabilir ancak? ama bu bir senaryo? şuaları görünmeye başladı zaten bakın o malum gemide birde alevi varmış alihaydar isminde? dediğimiz yere varıyor? biz bu senaryoyu kudret ilminden okumuştuk zaten? ilmi açıdan keşfi kerametlerimizvardır? konunun en başına dönersek? en azından cuma imamları bile eskiden seyyid idi? selçuklu dönemine bakınız böyledir? örnek mi? sivas divriğdeki ulucami? peygamberimizin 49 uncu torunu olduğunu iddia eden seyyid veysel semih danişmendoğlunun **seyyidname** adlı kitabında bu ulucaminin 300 sene imamlığını seyyidler yapmıştır? ve 12 imam fıkhına görde icra edilmiştir? aslında bu mantıklıdır? osmanlıda nakibüleşraf kurumunun yüzüsuyu hürmetine ayakta kalmıştır? hacıbektaşin gülbenklerinin yüzüsuyuhürmetine ayakta kalmıştır? bakın yeniçerinin dualarında üçler,beşler,yediler,kırklar 12 imamlar a4 masumu paklar pirimiz hünkarımız hacıbektaşiveli gibi başlıklı dua ve gülbenkler okunur ve amin manasında **allah allah** denilerek hücum etmektedirler_? ve bu ritüel hala sembolik mi diyelim nostaljik mi? diyelim bilmiyorum yanlış anlaşılacak? cemevlerinde ((dergah-ı ehlibeytte)) devam etmektedir? ancak bunu kendileride bilmemektedirler? traji-komik-tyatral bir durum söz konusudur vesselam? aleviler ve bektaşiler batın tefsirde 12 imamların eteğine sımsıkı tutundukları için onlarla birlikte gaybete çekilmiş yedi ulu ozanları dabbetülarz makamından sırrıhakikat şiirleriyle ve nefesleriyle demeleriyle bugüne kadar gelmişlerdir? yol hakikat yoludur? hikmet yoludur? hüccet yoludur? mehdi startejisi vardır? alevilik bektaşilik ve kzılbaşlık nedir? kısaca alevilik,muhammed ile alinin yoludur? bektaşilik hoca ahmet yesevi ile hacı bektaş-ı velinin yoludur? kızılbaşlıkta şahhatai ismail-i safevi kızılbaşbuğtürk ile pir sultan abdalın yoludur? aslında bu sonuncusu artık tam manasıyla mehdiye zemin için kıyam hareketidir? bakın hacıbektaş gelin canlar bir olalım iri olalım diri olalım bir olalım der? yunus emre gelin canlar bir olalım sevelim sevilelim dünya kimseye kalmaz derken iş pir sultanda müthiş derecede değişiveriyor? gelin canlar bir olalım? münkire kılıç çalalım? hüseynin kanın alalım tevekkeltü tealallah? ve şahhatai de diyor ki:muhammed mehdi cihana gelecek? münkir münafığa kılıç çalacak? mümin şad olupta gülecek? hatai müminlere geldi bu kurban? vesaire vesaire vesaire? dostlar aslında biz herşeyin artık en hakikatli en hikmetli ve en hüccetli şekilde anlaşılmasından yanayız onun içindir ki yazmadık bir şey kalmamış olsun diye gayret ediyoruz? işte şimdilik yazacaklarımız bu kadar? eminiz ki,yazdıklarımızdan bir çok ders çıkartılacak? birçok mana çıkartılacak? lehte ve aleyhte anlayışlar zuhur edecektir? mümin olan sevinecek münafık olan üzülecektir? birileri uzayın ve okyanusun derinliği ile uğraşırken bunlar insanın derinliği okumuşlar diyecek bizim için evet hacıbektaşın dediği gibi okunması gereken en büyük kitap insandır? yere göğe sığmayan @llah insan-ı kamilin gönlüne sığmıştır? bunu hacıbektaşta hacıbayramda tasdik etmiş tüm yaşamıyla ortaya koymuştur? ama şeriat ve tarikat yobazları bunu pek kavrayamamıştır nasipsizdirler ? ALLAH CÜMLEMİZİ GERÇEĞİNDE BULUŞTURSUN? BİZLER O GERÇEKLERDE BULUNUNCAYA KADAR SELAMINI EKSİK ETMESİN? AMİN YA RABBÜL-ALEMİN? EY MERHAMETLİLERİN EN MERHAMETLİSİ GÜNAHLARIMIZI BAĞIŞLA? HATALARIMIZI GÖRMEZLİKTEN GEL? KUSURLARIMIZI ÖRT VE BİZE AŞKINI VER? DUASI BİZDEN KABULÜ ALLAHTAN OLA GERÇEĞE HU MÜMİNE YA ALİ YA MEHDİ SAHİB-İ ZAMAN??? ))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.