Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ABDde Alkol yaşı. İyi peynir markası? Dannon yoğurt TR deki Danone mi?

Serkan9

Önerilen İletiler

Aynı tarzda bir başlık daha yazmıştım ama fazla cevap gelmedi. Protesto etmiyorum, efendice bir daha deniyorum. :)

Abd ye yeni geldim. Toledo, Ohio dayim. Yemekler konusunda problemim var.

Toledo da Turk bakkal bilen var mı? İyi marka peynir bilen var mı? Burda feta cheese denen bir peynir buldum ama tadı ve kokusu çok kötü. Peynir konusunda yardıma ihtiyacım var.

Yoğurt olarak sadece Dannon var. Acaba bu turkiye de olan Danone yogurt mu? Bir tane aldım yedim tadı fazla benzemiyor du. İyi bir marka yoğurt ürünleri ve bizim damak zevkimize uygun yoğurt nerden bulurum? Ayrıca Kefir denen ayran gibi bir şey var. Türkiyede hiç görmemiştim bunun hakkında bilgisi olan var mı?

Burda alkol yaşı 21 diyorlar. Ben 21 yaşından büyüğüm ama daha ehliyet almadım. Pasaportumla alkol satın alabilirmiyim? Yada barlara gidebilirmiyim? Başıma bir iş gelir mi?

Teşekkürler

Serkan

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aynı tarzda bir başlık daha yazmıştım ama fazla cevap gelmedi. Protesto etmiyorum, efendice bir daha deniyorum. :)

Abd ye yeni geldim. Toledo, Ohio dayim. Yemekler konusunda problemim var.

Toledo da Turk bakkal bilen var mı? İyi marka peynir bilen var mı? Burda feta cheese denen bir peynir buldum ama tadı ve kokusu çok kötü. Peynir konusunda yardıma ihtiyacım var.

Yoğurt olarak sadece Dannon var. Acaba bu turkiye de olan Danone yogurt mu? Bir tane aldım yedim tadı fazla benzemiyor du. İyi bir marka yoğurt ürünleri ve bizim damak zevkimize uygun yoğurt nerden bulurum? Ayrıca Kefir denen ayran gibi bir şey var. Türkiyede hiç görmemiştim bunun hakkında bilgisi olan var mı?

Burda alkol yaşı 21 diyorlar. Ben 21 yaşından büyüğüm ama daha ehliyet almadım. Pasaportumla alkol satın alabilirmiyim? Yada barlara gidebilirmiyim? Başıma bir iş gelir mi?

Teşekkürler

Serkan

Kefir Kafkasya içeceği birçok faydası var fakat çok ekşidir..Ben kesinlikle içemedim..

Birkaç gün içinde yiyecek markası konusunda seni bilgilendiririm.Oğlum NY ta ve birkaç gün işleri yoğun..EN azından marka olarak bilgin olur..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.