Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

YAYAMAZZZZZZZZ

Radya

Önerilen İletiler

İyi ki doğdun yayamaz... Seni seviyoruz,nice mutlu yıllara arkadaşım..

:hug:

happybirthday1o.jpg

big-cake300.jpg

Bu pasta ancak keser bizi..:rolleyes::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Yayamaz'ım...

Bugün farkına vardım ki,kendi kendime o kadar kapılmışım ki sizi tamamen unutmuşum.Hayır,unutmadım aslında.Erteledim bu sıralar düşünmeye.

Sen,Sercan ve Angel...Burada tanıdığım,hayatımın en güzel yerinde üç insan.Ve sen;ilk göz ağrım,burada ki ilk can yoldaşım.Nasıl ertelemişim hal hatırını sormayı:(

Dün doğum günündü,facebooktan gördüm.Foruma gelemedim,nice senelere diyemedim.Erteledim yine,sadece merhaba ile süpriz diyecektim ki;öğrendim ki bu en güzel gününde lanet olası şu hastalıklarla uğraşıyormuşsun.Sesini duyamadım,ama hasta olduğunu söyleyenleri dinlerken sesini duymayı o kadar çok diledim ki.

Bugün inananlar için özel bir gün;ben de inanıyorum.İnandığım varlığa bu gece tüm yüreğim ile dua edeceğim;"Lütfen iyi olsun artık canım Yayamazım"...lütfen iyi ol.Seni çok seviyorum,yüreğine,ışığına hepimizin çok ihtiyacı var.Sensiz tükenir bu asi...

NİCE SENELERE GÜZEL ARKADAŞIM...NİCE NİCE NİCE SAĞLIKLI SENELERE!

Bu gece sadece bunu yazmak için tıkladım bu siteyi.Özür dilerim canım benim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

İyi ki doğdun yayamaz... Seni seviyoruz,nice mutlu yıllara arkadaşım..

:hug:

happybirthday1o.jpg

big-cake300.jpg

Bu pasta ancak keser bizi..:rolleyes::P

canımmm yüregi güzeliklerle sevgiyle dolu hatun sevgim,dostlugum hep seninle olsun sende kalsın......

8135753uu0.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:)

sevgili dostum Yayamaz, nice sağlıklı ve mutlu yıllara. iyi ki doğdun :clover:

senin dostunlugun harika birşey sağolasın........iyiki dogmuşum ve başınıza bela olmuşum ohhhhhhhhhhhhhh canıma deysin...teşekkür ederim sevgili rua komacan öptüm....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Yayamaz'ım...

Bugün farkına vardım ki,kendi kendime o kadar kapılmışım ki sizi tamamen unutmuşum.Hayır,unutmadım aslında.Erteledim bu sıralar düşünmeye.

Sen,Sercan ve Angel...Burada tanıdığım,hayatımın en güzel yerinde üç insan.Ve sen;ilk göz ağrım,burada ki ilk can yoldaşım.Nasıl ertelemişim hal hatırını sormayı:(

Dün doğum günündü,facebooktan gördüm.Foruma gelemedim,nice senelere diyemedim.Erteledim yine,sadece merhaba ile süpriz diyecektim ki;öğrendim ki bu en güzel gününde lanet olası şu hastalıklarla uğraşıyormuşsun.Sesini duyamadım,ama hasta olduğunu söyleyenleri dinlerken sesini duymayı o kadar çok diledim ki.

Bugün inananlar için özel bir gün;ben de inanıyorum.İnandığım varlığa bu gece tüm yüreğim ile dua edeceğim;"Lütfen iyi olsun artık canım Yayamazım"...lütfen iyi ol.Seni çok seviyorum,yüreğine,ışığına hepimizin çok ihtiyacı var.Sensiz tükenir bu asi...

NİCE SENELERE GÜZEL ARKADAŞIM...NİCE NİCE NİCE SAĞLIKLI SENELERE!

Bu gece sadece bunu yazmak için tıkladım bu siteyi.Özür dilerim canım benim.

Aman sakın ben olmasamda güsel yürekler herzamn olucaktır ve herkeze ışık olucaklardır onlara hepimizin ihityacı var bunu sakın unutma!!! evet o an görüşemedik ama sonra yad ettik:)olsun yaşam böyle arkadaş diyorsun dost diyorsun yüregini açıyorsun ama ben üzülmüyorum kaybeden ben degil karşımdakiler oluyor(tevazuda bulunamıyacagım dogrusu)...

teşekkür ederim yüregi güzel ama kafası karışık asim benim seeni seviyoruz ve komacan öpüyoruz.........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canımmm yüregi güzeliklerle sevgiyle dolu hatun sevgim,dostlugum hep seninle olsun sende kalsın......

8135753uu0.jpg

:)

Seni sefiyom...HOŞGELDİN...:wub::kiss:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yayamaz biraz geç oldu ama şehir dışından yeni döndüm. O tarihlerde buralarda değildim. Doğum günün kutlu olsun ve merak ediyordum nerde diye iyiki geldin hoşgeldin. :clover:

olsun genede anımsamasanda burada görerek yazmışsın :lol: sağolasın gelincik :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aslinda Sercan bana coktan hatirlatmisti dogum gününü ama bir türlü giremedim Foruma. Arzu ettigin bütün güzelliklere ulasman dilegiyle... Dogum günün kutlu olsun. Nice Yillara :flowers:

seni kaçak angel seni ist larda tatil yap bana ugramayın ..neyse birgün elbet yolun düşer senin :devil: teşekkür ederim herkezle birlikte olsun saglık huzur mutluluk.... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

seni kaçak angel seni ist larda tatil yap bana ugramayın ..neyse birgün elbet yolun düşer senin :devil: teşekkür ederim herkezle birlikte olsun saglık huzur mutluluk.... :clover:

:sweatingbullets: aslinda biz seni aramistik .... ama olsun kisa zamanda yine orda olabilirim gerci uzun kalmasamda ins. o zaman gele bilirim :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.