Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ÖMÜR DEDİĞİMİZ ŞEY?

güzelyaz

Önerilen İletiler

Şimdi ömrümün baharındayım ama mutlu olacağım günü bekliyorum.

Neydi mutluluk

Aşkım nerede?hani beni çok severdi,bensiz olmazdı

Meyer mutluluğumu sadece ona bağlamışım.

günler geçiyor

ARTIK baharda sona az kaldı hani o gençliğin kıymeti?

Bundan on yıl sonra keşke dememek için bugün ben ne yaptım?

KEŞKE DEMEMEK İÇİN SEN NE YAPTIN?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ömür Dediğimiz Şey Küsecek Kadar Çok mu??? -_-

Keşke dememek için ''keşkelerimi'' sandığa kilitledim ve okyanusun dibine attım... -_-

Hayatım da ne varsa keşkeler yüzünden kaybettim,keşke prensiplerim olmasaydı,keşke fedakarlıklarım olmasaydı,keşke bu kadar çok sevmeseydi bu deli gönül diye başlayan ve sonu gelmeyen keşekeler için hayatın güzelliğini sevmenin ne kadar özel ve bir o kadar değerli olduğunu,ömür denilen iki hecelik kelimenin görünenden daha da kısa olduğunu anladığım da bunların kıymetini bilip doyasıya yaşamak için keşkelerim yok artık...

Seviyorum,fedakarım ve prensiplerim her zaman beni ezip geçmiyor...

-_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

eğer bugün keşke yapmasaydım dediğimiz şeyleri yapmasaydık tecrübelerimiz olmazdı hayata dair

hata yapmakda insan olmanın gereğidir kimi zaman insan ilişkilerine harcadığımız emeği bile yazık olmuş

ziyan olmuş diye düşünür kendimizi buna inandırırız ama insanları sevmenin yolu ve ortak yaşamanın koşulu

hep vermek değilmidir zaten

yakın zamanda bir röpotaj okumuşdum orda diyor ki birisi eğer bir şeyi yapamıyorsanız o yapılamayandır

çokda zorlamayın

benim kendi yaşamımdan öğrendiğim hiçbir duygu sürekli değil ne mutluluk ne mutsuzluk ne acılar

uğruyorlar biraz konuk olup geçip gidiyorlar

özelliklede bayan arkadaşlara minicik bir tavsiye bende dahil kendimizi gerçekleştirmek yaşamda

imkan varsa okuyabilmek çalışabilmek kendimizi donatabilmek işte o zaman yitirdiklerimizin yıkıcı etkisini

kısmende olsa daha az acıyla atlatabiliriz

herşeye rağmen hayat güzeldir :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.