Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

30. Mart 1972 KIZILDEREYI UNUTMADIK

dünyahepimizin

Önerilen İletiler

Yanit verilirken,yanit verilen yorumun hangi ileti icin yapildigini okumak gerekir, bana yanit verebilmek icin neyin ne icin olduguna bakmadan yarisilmaktadir. Benim yorumum devlete karsi olanlar icindi.

Hala benim celiskide oldugum üzerinde kisir bir iddia var. Ben ne yazmisim:

"Bakmayin onlarin büyüyor demelerine,bu ülkede büyüyen tek bir sey varsa o da Türkiye Cumhuriyeti Devleti karsitlaridir,ve bu karsitlar kendilerine devrimci adini takarak islerini yürütmektedirler."

Yani büyüyen gercekten devrimciler degildir,büyüyenler devlet karsitlaridir,bu eger anlasilamadiysa ya anlasilmak istenmemistir.

Bana,slogan atiyorsun diyenler aslinda yazdiklari her kelime ile slogan kültürünü yansitmaktadirlar.

saygilarla

Keske kendi yorumunuzu biraz daha ilerisine kadar okuyaydiniz devaminda bu cig gibi büyüyen devlet karsilarinin devrimcilik adina calistiklarinida yazdiginizi okuyacaktiniz. Kendi yazinizi bile eksik buraya aktariyorsaniz bizler ne yapalimki. Diger taraftan su gercegi burada göz ardi etmeyelim, devrimciler devamli ülkemizdeki bozuk düzene ve sisteme karsi mücadele etmislerdir ve halada etmektedirler. Devrimciler devamli ezilenlerin yaninda olmuslardir ve azinliklarin haklarini onlarla beraber talet etmislerdir. Dolayisiyla devrimciler devamli devlet karsiti olarak lanse edilmistir. Sizin burada yaptiginiz sadece bir kelime oyunundan ibarettir.

Devrimciler büyüyorlar, bir Mahir öldürüldü ama arkasindan binlercesi geldi ve gelecekte. Buna sizin inanmaniz veya inanmamaniz hic te önemli degil. Devrimcilerin büyümesi Türkiye halki icin önemli, derin devlet savunuculari, azinliklara karsi düsmanlik yapanlar icin, demokrasi karsitlari icin tabiiki önemli olmayacak. Ve onlar herhalde büyüdüklerini inkar edecekler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 51
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Benim yazimi ben yazdigim icin ne yazdigimi gayet iyi biliyorum.

Devrimci olarak sadece Mustafa Kemal gelmistir bu ülkeye,onun disnda devrimci diye gecinenler hep baskalarinin taseronu olarak görev yaptilar.Mahir gitti binlercesi geldi derken sanirim taseronlardan bahsediyorsunuz.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.