Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Ah bir zengin olsam ............... yapardım!

Misafir Domuzbağı

Önerilen İletiler

sayardım..sayardım..sayardım..sayardım..şaşırırdım .. sonna tekrar sayardım.. sayardım..sayardım..sonra tekrar şaşırıdım..

buldum..para sayma makinası alırdım.. :)

yahu ne yapılır zenginlikte, paranın beni harcamaması için tedbirler alırdım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ahhh Ahhh bir zengin olsaydim tehh grip oldugumda selpak diye kullanirdim paralari... :yuvarlan:

diyelüm

Zenginlik basa bela

diye de avunalım...ah bi zengin olsam böle fakurlere para verirdim Allah rızasu eçin :lol::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

agustos geliyor ve onunla bir suru arkadasin yasgunleri geliyor zengin olsaydim kankami dunyanin en iyi ahci ogreten yere yollardim... dostumun istedigi sacma bir pahali olan saati alirdim... arkadasimada araba alirdim kazada arabasini parcaladi diye -_- ( gerci bu 3 kisi kabul etmezlerdi aldiklarimi ve boylece bunlari dovecek birini satin alirdim :D )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Önce ülkemi karış karış gezer sonra da Dünya'yı

Üst komşum gibi :D Geçen hafta Amerikadan geldi ayağının tozuyla yine geziye biryerlere gitti bugün...

Hiç kıskanmıyorum seni hiçççç diyorum görünce :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İlk iş tanınmamak için hemen bir güneş gözlüğü satın alırdım :P

Olsun tanıyoz biz seni :D Kurtuluş yok...

Bir parça ekmek alır yerdim, yok mu yardım eden Allah rızası için, Allah ne muradın varsa versin abijim, ablajım, hıck!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Olsun tanıyoz biz seni :D Kurtuluş yok...

Bir parça ekmek alır yerdim, yok mu yardım eden Allah rızası için, Allah ne muradın varsa versin abijim, ablajım, hıck!

Hayy Allahim adama piyango ciktida gozu doymuyor su dilenme isinden bir turlu vazgecmedi... Baska yerde dilen burada ben dileniyorum.. Hadi kardesim hadi.. :yuvarlan:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.