Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

biz adam olmayız

muratx

Önerilen İletiler

Bir kaç gün önce yapılan dünya buz pateni şampiyonasından umarım haberiniz vardır. Umarım diyorum çünkü ben de kanalları gezerken TRT-3'te şans eseri rastladım. Şimdi ne var yani bunda diyebilirsiniz, çok şey var; bu şampiyonaya Denizli'den Alper UÇAR adında bir gencimizin katılıp hatırı sayılır bir derece aldığından kimin haberi var. Elbette büyük çoğunluğumuzun haberi yok; neden çünkü sağolsun medyamız paparazziden başka hiçbirşeyle ilgilenmiyor. Hadi medyayı anladık ama yapılan emek vergilerimizle ayakta duran devlet televizyonumuzun da üçüncü kanalında kendine yer bulabiliyor. Yorum sizin !

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir kaç gün önce yapılan dünya buz pateni şampiyonasından umarım haberiniz vardır. Umarım diyorum çünkü ben de kanalları gezerken TRT-3'te şans eseri rastladım. Şimdi ne var yani bunda diyebilirsiniz, çok şey var; bu şampiyonaya Denizli'den Alper UÇAR adında bir gencimizin katılıp hatırı sayılır bir derece aldığından kimin haberi var. Elbette büyük çoğunluğumuzun haberi yok; neden çünkü sağolsun medyamız paparazziden başka hiçbirşeyle ilgilenmiyor. Hadi medyayı anladık ama yapılan emek vergilerimizle ayakta duran devlet televizyonumuzun da üçüncü kanalında kendine yer bulabiliyor. Yorum sizin !

------------

çok iyi bir noktaya parmak basmışın çaylak.

bizi saçma sapan masallarla uyutuyorlar.

ne zaman uyanırız dersen,valla hiç bilmiyorum!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben de söyleyeyim,zeynep...soyadını hatırlayamıcam,hatırlayamıyorum cünkü madalya aldıgı görüntüler dışında medyada yerini hiç göremedim..

babamla izliyorduk,türk oldugunu bilmeden,en iyilerinden biriydi ve gümüş madalya alırken farketmilştik türk oldugunu...olay orda başladıgı gibi orda bitti zaten medya cercevesinde...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

açıkça söylemek gerekirse benimde haberim olmadı üzücü demek geliyor içimden ama TRT 3 bu yayınları verdiğini bilipte izlememekte biraz sorumsuzluğum :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

muratx kardeşim yaptığın gözlem biraz doğruluk payı olmasına rağmen tam doğru denemez çünkü sonuçta bu yarışmanın görüntüleri devletimizin resmi bir kanalında yayınlanmış değil mi? peki bu kanalı izlemeyi seçmek ya da paparazzi kanalını izlemeyi seçmek kimin tercihi tabiki bizim. ve sen eğer TRT-3 ü izlemeyi seçmişsen o yarışmayı görmüşsündür paparazzi izlemeyi seçmişsen paparazzi görüntülüreni görmüşsündür. Peki kim diyor ki bize paparazzi izleyin de haber kanalı izlemeyin belgesel kanalı izlemeyin. Bu bizim hoşumuza giden görüntüler ki onları izlemeyi seçiyoruz. Benim bugüne kadar görmediğim bilmediğim birçok kanal olduğunu farkettim evimize uydu anten almamızla beraber (bu yaklaşık 2 senedir oluyor) ve gördüm ki gerçekten sadece görüntüleriyle kişileriyle tarafsız haber gösteren kanalda var tarafsız spor gösteren kanalda magazin gösteren kanalda film gösteren kanalda var.

Seçim bizim

Paparazzi kanalı izlenme rekoru kırıyorsa izleyen biziz başkası değil

Yanılıyor muyum?

Saygılar,

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet Alper Ucar katıldıgı 2.Avrupa sampiyonasinda 36 ulkeden 32. olmus.ben arastırdım.Tugba Karademir ise 13.bitirmis.Tugba Kanada da ailesinin fedakarlıkları ıle calısıyormus.10 yıldır ordaymıs.yani devlet destegi sıfır gibi bisey.Medya ise daha yeni basladı.hani acık derece elde etti ya...simdi baslarlar destege..o zamana kadar ailesinin yaptıkları sporcunun yaptıklarını duyan yok tabii....Alper Ucar daha yeni Budapestede antremanlara baslamıs.5 yasından beri Ankara da olamayan buzda, yeterli olmayan antrenorlerle, sabah 5 aksam 10 gibi abuk sabuk saatlerde antreman yaparak oralara gidecek seviyeye gelmis.,gecen sene Avrupa Sampiyonasında bir antrenor bulup okulunu dondurup ailesinin tum imkanlarını zorlayıp oraya gitmis ve cok ilerlemis..yani adam 3 yıl daha calısabilse iyi sartlarda oda cok ileri derecelere gelecek belli.....ama ne pahasına ....devletin yardımı yok...okulu belli bir sure erteleyebilir...mezun olmak zorunda..ve Devlet sadece yarısmaya gonderiyor..cocuklar siz nerden para buluyosunuz dedigi yok...boyle cocuklar 20-25 yılda yetisir..biz gercekten adam olmayız....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Slm arkadaşlar murat sen bu konulara fazla düşme neden mi?çünkü zaten insanlara yanlış bilgi aktarıyorsun...Ayrıca bizim ülkemizde yapılan futbol ve basketbol en çnemliler bizim için...Biz bu başarıyı futbol ve basketbolda yakalıyamıyorsak buz pateninde nasıl yakalayalım ki?

Ayrıca biras da olsa futbolda iyiyiz ama bu bizim için asla yeterli olarak görülmemeli ...

daha ilerilere gitmeliyiz.Murat sen bence daha farklı konularla ilgilen :D

hepinize şimdilik hoşçakalın!!!Mesela...

1. Futbol
  2. Basketbol
  3. Araba yarışı
  4. film eklenti haberleri gibi

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.