Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

FENERBAHÇEM

...ozcan...

Önerilen İletiler

FENERBAHÇEM BENiiiiiiiiiM... BİRİCİK SEVGİLİİİİİİİİİİM... SÖYLE SENDEN BAŞKAAAAAAAAAA... KİMİM VAR BENİİİİİİİİİİM... SENİNLE AĞLARIIIIIIIIIIM... SENİNLE GÜLERİİİİİİİİİİM... SÖYLE SENDEN BAŞKAAAAAAAAAA... KİMİM VAR BENİİİİİİİİİİİİM

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...
  • 1 ay sonra...

Siz aglamaya devam edin. Aglamaniz bizi asla üzmez.

Her yil agliyorsunuz, alistik nasil olsa halinize. Ama ara sira iki dakikada olsa biraz seviniyorsunuz. Ehhh bu kadar sevinmede olsun demi ama.

Genede bol sanslar diliyorum size ve diger tüm takimlara.

Dimi ama, yalnız bu sene biz bir türlü gülemiyoruz, sayın dominik, ne olacak bizim halimiz? Ben Kartal a şans diliyorum, ne de olsa eskiden kardeş takımdı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dimi ama, yalnız bu sene biz bir türlü gülemiyoruz, sayın dominik, ne olacak bizim halimiz? Ben Kartal a şans diliyorum, ne de olsa eskiden kardeş takımdı.

Bu oyuncular ile bizim gülmemiz biraz zor gibi gözüküyor. Dün dahi maci zor bela 1:0 alabildik, birazda sansimiz yanimizdaydi. Adamlarin en az 2 topu direkten döndü.

Ben prensip olarak Türkiye liginde FB'ye karsi oynayan her takimi desteklerim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben prensip olarak Türkiye liginde FB'ye karsi oynayan her takimi desteklerim.

Demek ki asgari müştereklerde birleşilebiliyormuş. Maç 2-1 e gelmişken FB nin maçı alması için tek bir şey kalmıştı malesef o oldu, penaltı+kırmızı kart ve sonuç 2-4; geçmiş olsun diyelim eski kardeş takıma.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Demek ki asgari müştereklerde birleşilebiliyormuş. Maç 2-1 e gelmişken FB nin maçı alması için tek bir şey kalmıştı malesef o oldu, penaltı+kırmızı kart ve sonuç 2-4; geçmiş olsun diyelim eski kardeş takıma.

Sizinle cok konularda asgari müstereklerimizin oldugu kanisindaim. Biraz kendinizi devletin etkisinden kurtarmaniz gerekli. Devlet degil halk daha önemlidir cünki, devlet halktan degil halk devletten daha degerlidir. Ama malesef bizlere yillarca devtetin her seye hakim oldugunu, elestirlilemeyecegini,.... ögrettiler. Neyse konuyu dagitmayalim.

Baslik üzerine diyecegsadece sizingörüslerinize tamamen katildigim.

Saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Penalti karari dogru bir karar,fakat Ferrari'nin Lugano'ya yapmis oldugu hareket öncesi asil Lugano Ferrari'ye faul yapmis fakat hakem ya bunu farketmemis ya da faulü vermemistir.Orta hakem görmese bile yan hakemin görmesi gereken bir faul sonrasi Ferrari bu faule karsi hic profesyonelce olmayan bir karsilik verince olan Besiktas'a olmustur.Burada hakemi suclamak istemiyorum fakat,Lugano'ya sari kart göstermesi gerekirken bu faulü es gecmistir.

Ben bütün bu maclari izlerken,dünyanin parasi verilerek alinan o yabanci oyuncularin sahada neler yapamadiklarini gördügümde üzülüyorum.Dogru konusmak gerekirse Alex aldigi paranin hakkini fazlasiyla verebilen vermeye calisan bir oyuncudur,digerleri benim paramla bes para etmez.Besiktas Fatih Tekke'yi satin aldi,Schusterle arasi acilinca Schuster Fatihi oynatmayarak aslinda Besiktas'a kötülük yapmistir.Oyuncu ve calistirici arasinda abi kardes anlaminda bir konum olmasi ve calistiricinin daha anlayisli olmasi gerekir.Ayni durumda Trabzonspor'da ki Engin var.Fakat Senol Engin'e kizmiyor onu kazanmaya calisiyor bu cok önemli bir faktördür.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Penalti karari dogru bir karar,fakat Ferrari'nin Lugano'ya yapmis oldugu hareket öncesi asil Lugano Ferrari'ye faul yapmis

Biraz da spor tartışalım değil mi, politik konular çok stres veriyor ama sporun da ondan aşağı kalır yanı yok sanıyorum, şike, siyaset bulaşması, transferler...

Konumuza dönersek, Lugano her zaman yaptığı gibi yine yapacağını yaptı ve yine haklı duruma geçti; bu adamda şeytan tüyü mü var ne? Lugano nun faul yaptığını kabul ediyorsanız bu penaltı yok demektir, hakem faulü çalsa Ferrari belki de vurmayacak, kart ta almayacak. Hadi faul çalındı, Ferrari yine vurdu diyelim; BJK faul kullanır Ferrari de kırmızı kartı alır. 80. dk da G.Gönül kırmızı kart görmeliydi, bu maçı etkilemese bile haftaya maç var, onu etkiliyor.

A.Sami Yen deki protesto sonrası bir şey söylemiştim, maçlar başlasın o zaman göreceğiz yaptırımları diye. İkinci yarı başladı ve Trabzon, Bursa, Kayseri gibi yukarıda olan takımlar üst üste puan kayıpları yaşarken ne hikmetse FB dolu dizgin gidiyor. TS Başkanı, FB şampiyon yapacaklar demek istemiyorum ama diyerek eleştirdi, bundan da sanki bir şeyler dönüyor gibi bir sonuç çıkıyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Biraz da spor tartışalım değil mi, politik konular çok stres veriyor ama sporun da ondan aşağı kalır yanı yok sanıyorum, şike, siyaset bulaşması, transferler...

Konumuza dönersek, Lugano her zaman yaptığı gibi yine yapacağını yaptı ve yine haklı duruma geçti; bu adamda şeytan tüyü mü var ne? Lugano nun faul yaptığını kabul ediyorsanız bu penaltı yok demektir, hakem faulü çalsa Ferrari belki de vurmayacak, kart ta almayacak. Hadi faul çalındı, Ferrari yine vurdu diyelim; BJK faul kullanır Ferrari de kırmızı kartı alır. 80. dk da G.Gönül kırmızı kart görmeliydi, bu maçı etkilemese bile haftaya maç var, onu etkiliyor.

A.Sami Yen deki protesto sonrası bir şey söylemiştim, maçlar başlasın o zaman göreceğiz yaptırımları diye. İkinci yarı başladı ve Trabzon, Bursa, Kayseri gibi yukarıda olan takımlar üst üste puan kayıpları yaşarken ne hikmetse FB dolu dizgin gidiyor. TS Başkanı, FB şampiyon yapacaklar demek istemiyorum ama diyerek eleştirdi, bundan da sanki bir şeyler dönüyor gibi bir sonuç çıkıyor.

Ben herhangi bir iddiada bulunmak istemiyorum ama son günlerde TFF ile klüp yönetimleri arasindaki gerginlesmekten pek mutlu degilim,Ileri demokrasi oldugu söylenen bir ülkede klüp baskanlarida demokratik olarak görüslerini ifade edebilmelidirler.Bunlari cezalarla susturmak bence eldeki gücü kötüye kullanmak demektir.Dünkü macta belki yaniliyorumdur olabilir yanilmak insanlar icindir,fakat ilk yarida hakemin Besiktas'i sari kart yagmuruna tutmasi bence ilginc bir durumdu.Lugano'ya calinmayan faul düdügü bence macin kirilma noktasiydi.

saygilarla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hamsi,Türk milletinin milli yiyeceklerindendir,bak söylemedi demeyin,hamsi yiyenler Ergenekoncu olabilir ilerde! :devil:

saygilarla

Valla, Başbakan da hamsici; eğer onu Silivri ye gönderirlerse askerler hamsi buğulama yapar.

Bu başlığı açan arkadaş çok iyi yaptı ya! Siyasi tartışmalardan bunalınca buraya girip stres atalım. Tüm takım taraftarlarından var, biraz da maçlardaki pozisyonları tartışalım, gerçi o da stres yapıyor ama...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.