Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

koca tipleri

suheda_

Önerilen İletiler

Kadin aksam isten çikar,

Çocugu yuvadan alir,

Markete geçer ispanak alir,

Kostura kostura eve döner,

Çocugu soyar elini yüzünü yikar,

Kendi üstünü degistirir,

Mutfaga kosar...

Bi yandan ispanaklari yikar bi yandan çocugun sorularina ve ihtiyaçlarina

cevap verir.Bi yandan sofrayi hazirla O DA NE YOGURT ALMAYI UNUTMUSTUR! Yogurtsuz ispanak olmaz.

Hemen kocasini arar.

BURAYA KADAR HER ŞEY NORMAL

Kocadan Kocaya degisen cevaplar:

1) Ben geç gelecegim. Toplantim var Yogurtsuz yiyin (Laçkalasmis koca)

2) Ben geç gelecegim Çok üzgünüm tühhhhhh simdi ispanak da yogurtsuz olmaz ki E yogurt getireyim kapidan birakayim hemen döneyim toplanti

bu kaçirsam olmaz Mazallah daglara taslara isten atilma sebebim olur sonra

yogurt dökecek ispanak bile bulamayiz ( aldatan koca ya da eve

gelmemek için bahane arayan koca ,ama bi yandan da vicdani sizlayan koca..)

3) Aradiginzi numaraya su anda ulasilamiyor........(Iste bu aldatan koca)

4) Mendebur kadin ispanagi aldin da yogurdu niye almadin!(kazma tipi koca )

5) Igggghhhh yine mi ispanak. Otlaya otlaya sigir olduk (kalastipi koca)

6) Tamam alirim (monotonlasmis koca)

7) tamam alirim baska bisey lazim mi? ( Normal koca)

8) Tamam hayatim alirim baska bi istegin var mi? ( Olmasi gereken koca)

9) amannn ispanakla mi ugrastin? Yapmadiysan birak ya disardan söyleyelim ya da disarda yiyelim (Süper koca)

OLAĞANDIŞI BİR DURUM

kadin aksam eve gelir Buzdolabindan dün aksam yapilmis

yemegi çikartir.Açar bakar ispanak ama dolapta yogurt yok kocasini arar :

-Ispanagi yapmissin ama yogurt almamissin Unutma gelirken

getir :)))))))

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kadin aksam isten çikar,

Çocugu yuvadan alir,

Kendi üstünü degistirir,

Mutfaga kosar...

.

.

OLAĞANDIŞI BİR DURUM

getir :) ))))))

Hem 5 hem 7 yi söler nolcak şimdi suheda :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hem 5 hem 7 yi söler nolcak şimdi suheda :lol:

Şekerim valla seninkinde garip bir durum olmalı :unsure: yahu biri öğürüp böğürüyor öteki hiç itirazsız başka bir şey lazımmı diye soruyor ikisi aynı anda nasıl olur..

Haaa olur oluuurrrr içinden öğürür ama evde ki eli maşalıyı düşününce korkudan :rolleyes: ses edemez nasıl fikir ama :usutuk:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şekerim valla seninkinde garip bir durum olmalı :unsure: yahu biri öğürüp böğürüyor öteki hiç itirazsız başka bir şey lazımmı diye soruyor ikisi aynı anda nasıl olur..

Haaa olur oluuurrrr içinden öğürür ama evde ki eli maşalıyı düşününce korkudan :rolleyes: ses edemez nasıl fikir ama :usutuk:

Süperrrr :w00t::shifty::stuart::blush::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
Kadin aksam isten çikar,

Çocugu yuvadan alir,

Kendi üstünü degistirir,

Mutfaga kosar...

.

.

OLAĞANDIŞI BİR DURUM

getir :) ))))))

NE DEMEK İSTİYORSUN suheda'' :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

zaten ıspanağında bırşeye benzememişdir(türk usulu genel koca) :D

annem gıbı guzel olmamışdır(türk usulu anagguzusu koca)

canım benımmm sen yaptıktan sonra yoğurtsuz da yerızz sıkma canını ama ıstersen alırım

(ütopya koca) :D

gelırken yoğurdu unutma zaten tumgun canım çıktı çocuk temızlık ...dır dır dır(ölüm sebebı kadın)

tamam canım sen yeterkı kızma hemen getırıyorum(saçları dökülmüş,bır ayağı çukurda koca) :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eşini, ‘erotik filmdeki kadın’ şüphesiyle öldürmüş

18 Ocak 2009

Daha önce izlediği erotik filmdeki kadın oyuncuyu eşine benzeten koca, eşini öldürdü.

Bursa’da boşandıktan sonra tekrar birlikte yaşadığı eşi 34 yaşındaki Arzu Civil’i 22 yerinden bıçaklayarak öldüren tekstil işçisi 41 yaşındaki Yavuz Özcan’ın yargılanmasına başlandı. Katil zanlısı verdiği ifadede, “Daha önceden izlediğim bir erotik filmdeki kadınının giydiği elbise ve taktığı başörtüsü eşiminkine benziyordu. Bu yüzden daha önce kavga etmiştik. O gece aynı konuda tekrar tartışınca elimi kana buladım” dedi.

Merkez Osmangazi ilçesi Ovaaakça Beldesi’nde geçen Ağustos ayında meydana gelen olayda, dokuma atölyesinde işçi olarak çalışan Yavuz Özcan, boşandıktan sonra birlikte yaşadığı 2 çocuğunun annesi Arzu Civil’i evlerinin önünde ekmek bıçağıyla 22 yerinden bıçakladı.

Kaçan Yavuz Özcan jandarmaya teslim olurken, Muradiye Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Arzu Civil doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Verdiği ifadede olay gecesi alkollü olduğunu söyleyen zanlı, eşini bir başka kişiyle ilişkisi olduğu için öldürdüğünü iddia etti ve çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

EROTIK FİLMDEKİ KADINA BENZETTİM

Hakkında Bursa 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde ‘Kasten adam öldürmek’ suçundan ‘Ömür boyu ağırlaştırılmış hapis cezası’ istemiyle dava açılan Yavuz Özcan’ın yargılanmasına başlandı. Geçen cuma günü çıktığı ilk duruşmada cinayeti işlediğini kabul eden zanlı şunları söyledi:

“Arkadaşımın işyerinde internette sörf yapıyordum. Bir pur erotik görüntüsünde kadının üzerinde eşimin giyidiği uçuk renk kazak ve taktığı başörtüsü vardı. Kadının yüzünün görülmediği filmde, sesi ise eşim Arzu’nunkine benziyordu. Bu görüntüleri cep telefonuma aldım. Evde kendisine gösterdim. Tartıştık, kavga ettik. Mahkemelik olduk. Arzu hamile olduğu halde boşandık. Daha sonra çocuğum babasız dünyaya gelmemesi için birlikte yaşadık. Olay günü yine o görüntü yüzünden tartıştık. Beni tahrik edici sözler söyleyince çılgına döndüm. Elimi kana buladım.”

ANNENİN GÖZYAŞLARI

Mahkemede hazır bulunan ve Yavuz Özcan’ndan şikayetci olan öldürülen arzu Civil’in annesi Fatma Civil (52), “O kızımı parası için sürekli dövüyordu. erotik görüntüsü davasını gündeme getirdi. Olay mahkemeye intikal etti. Daha sonra görüntüdeki kadının kızım olmadığı araştırıldı. Ardından barıştılar. Şimdi yok yere yavrumu öldürdü. Ondan davacıyım. En ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum” dedi.

Duruşma eksik evrakların beklenmesi, çiftin küçük kızlarının tanık olarak dinlenmesi için Şubat ayına ertelenirken, sanığın tutukluluk halinin devamına karar verdi. (DHA)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Koca dedigin hersey yapabilmeli,sadece cocuk yapmakla bitmiyor.. B)

saygilarla

polıtıka sana katılıyorum hersey yapmalı. benım gıbı :D

ayrıyeten kılıblıklık tanımı cok sacma gelıyor bana yardımlasmak bır evı bırlıkte yurutmek ne zmandan berı kılıblıklık oluyor -_-

ha ısyerınde yemek yapmıssın ha temızlık yapmıssın sonucta orda calısanlarda mı kılıbık oluyor eve gelınce ıs bıtıyor.o zaman kılıbıklık parayla oluyor para verırsen kılıbık olurum yoksa olmam.o zaman dunyada cok kılıbık var sızın tabıre gore(sayın Kaplan adır sozum)

kılıbıklık eskıden kalan zıhınlerın- erkeklerın esıne yardımı bahanelestırmekten baska bırsey degıldır.oyle anlar oluyorkı esınız hastalanıyor yataklara dusuyo ve sız ona bır kase corba yapamıyorsunuz.ama sız hasta olsanız sız boyle karsılnmayaksınız.bu tabı kucuk bır ornek.

evet kılıbıklık tanımı sızce boyleyse evet o zaman ben bır kılıbıgım. -_-

sanırım kılıbıklıgın zıt kavramlı sozcugude tas fırın ekmegı olsa gerek -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Evlilik sevgi birlikteliğidir lütfen bunu unutmayın. Sevdiğiniz insan yorgunsa onu dinlendirmek istersiniz. Kadın yada erkek bence her ikisi de gerektiği zaman eşine yardımda bulunmalı. Yani bu kadın işi, bu erkek işi diye ayırmak doğrumu bilmiyorum? UNUTMAYIN SEVGİ FEDAKARLIK GEREKTİRİR!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.