Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ACIL! LÜTFEN! ALMANYA VIZE....

gemballa

Önerilen İletiler

merhabalar,

cok zor durumdayim. yardima ihtiyacim var. ben almanyaya okumak icin vize basvurusu yapdim. herseyim tamamdi. butun belgeleri topladim, uni kayidi, dil kursu ve daha neler..fakat finans olayinda bi sorun yasadim. sorunum bu : bloke hesap acilmasi gerekiordu. 7020 euroluk bir standart hesap miktari. hesabi acdirdim parayida yatirdim. ve simdi aradan 2 aydan fazla gecdi ve bugun konsoloslugu arayinca islemlerim henuz baslamadigini sölediler. uni 3 hafta sonra baslicak ve ben cok caresizim. bunu duyunca bankanin gönderdigi dekontu istanbul konsolosluguna getirdim. ustunde ustelik simdi bundan bir ay once 7020 standart para 7716 euroya cikmis....

bu kanun basvurumdan sonra degismis. tekrar para yatirimmi cunku daha yeni islem gördügü icin vize basvurum?

vizenin red edilmesini etkilermi?

veya 3 hafta icinde cevap alabilirmiyim konsoloslukdan?

vize red edilirse yeniden basvuru yapabilirmiyim hemen, mesela bir dilkursu icin?beklemem gerekirmi?

arkadaslar bana yardimci olucak hic bir tanidigim yok. iki ay bosuna umitle bekledigimi ögrenince yikildim. lütfen bana yol gösterirmisiniz.

simdiden tesekurler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.