Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

nyx-fallen angel

jeune

Önerilen İletiler

vay haın bızım sıırlerı sen nasıl olurda copy yaparsın haa :D

kendın tek tekkk yazacaktın bunları. :)

hatırlanmak cok guzel gercekten.

benımde bazen boyle takıntılarım oluyo.bırsey gordum mu mıllletı hatırlıyom.

mesela cıg kofte gordunmu yayamaz gelıyo aklıma.:)

saglık deyınce yıne yayamaz...:(

mantı gorunce veya duyunca veyaa kokusun alınca annem aklıma gelıyo(nasıl kandırsamda yapsa mantı dıye :D)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

24_aug_2007_lightning1.jpg

Dun bizim buralarda ve Chicago taraflarina Tonardo , firtina ve simsek filan vardi . Aksam 19 da basladi sabah 6.30 a kadar yagmur simsek firtina ne istersen vardi :wacko:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Happy Birthday to you

Happy Birthday to you

Happy Birthday dear Marissa

Happy Birthday to youuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

cake647.jpg

Canim benim umarim beni hep hatirlarsin ve birgun yine seni gorme sansim olur.

I love you sooooooooooo much babygirl :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

jogging.jpgSpor saglik icin iyidir derler. Dusundum , dedim kendime kosmaya basla, gittim aldim guzel bir kosu ayakkabisi ve Ipod. I podu doldurmum Muzikle ve basladim kosmaya. Oyle bir kosuyduki ilk gun 2 dakikayi gecti gibi nefesislikten oluyordum sanki. "Spor saglik icin iyi " derler........ Ama ben, ben olmam devam etmezsem . Sonucta iki ay icinde gidip kosuya katilcam yardim icin. Bugun planimda 24 dakika kosu yaziyor iki dakkika kos bir dakika hizli yuru diye.

tuaf birseymis bu kosmak bir yandan oluyorum gibi bir yandanda ozgursun gibi........

Aynidem aklima kankam geldi seneler once gel kosu yapalim demisdik giderdir spor yapilan parka tam kosuya baslicaz derken bakardik gencler futbol oynuyor bizde baslardik onlari seyretme :P

Bide hafta sonunda sabahin korunde yani tam 4 hafta boyunca gitdik sabahin 7 sinde ve herzaman kosu yerine baska yonlere gittik sonundada pes ettik :)

Kankam ozledim seni ben ya arada ugrayip baktin icin yazdim bak bugun aklimdan gectin kosu diyince ........

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

jogging.jpgSpor saglik icin iyidir derler. Dusundum , dedim kendime kosmaya basla, gittim aldim guzel bir kosu ayakkabisi ve Ipod. I podu doldurmum Muzikle ve basladim kosmaya. Oyle bir kosuyduki ilk gun 2 dakikayi gecti gibi nefesislikten oluyordum sanki. "Spor saglik icin iyi " derler........ Ama ben, ben olmam devam etmezsem . Sonucta iki ay icinde gidip kosuya katilcam yardim icin. Bugun planimda 24 dakika kosu yaziyor iki dakkika kos bir dakika hizli yuru diye.

tuaf birseymis bu kosmak bir yandan oluyorum gibi bir yandanda ozgursun gibi........

Aynidem aklima kankam geldi seneler once gel kosu yapalim demisdik giderdir spor yapilan parka tam kosuya baslicaz derken bakardik gencler futbol oynuyor bizde baslardik onlari seyretme :P

Bide hafta sonunda sabahin korunde yani tam 4 hafta boyunca gitdik sabahin 7 sinde ve herzaman kosu yerine baska yonlere gittik sonundada pes ettik :)

Kankam ozledim seni ben ya arada ugrayip baktin icin yazdim bak bugun aklimdan gectin kosu diyince ........

su lafına cok guldum valla angel :D

Oyle bir kosuyduki ilk gun 2 dakikayi gecti gibi nefesislikten oluyordum sanki
:D

ben hıc bılmem spor ısının programlanmısını ama ben her sabah yuruyus yaparım zorunlu olarak veya ısteyerek.ama kosu yapmadıgım ıcın hemen kesılebılıyorum kosarken tabı :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kendime Not: Demin genc uyeyim simdi olmusum Deneyimli Üye ..............

yuruyus bende yapiyorum ama bizim burda iki ay sonra hasta cocuklara yardim etmek icin kosu var ve baska bir kac denisik sporlar oraya katilcam diye basladim kosuya tabiki o gun hasta cocuklara yardim edeyim derken kendim hasta olmazsam :) 10 saat dans et de ederim ama su kosu varya inan nefesis birakiyor beni ilk dakikalardan yani :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya angel aklıma geldı bır anda soylıyım dedım.buyk ıhtımalle amerıka da olan seyler bunlar.bır vıdeo kanalından ızlıyordum.orda sakalarla ılgılı vıdeoları gordum dedım tıklıym bakem ne var dıye merak ettım.sonra suruklendıkce suruklendım baska yerlere gırdım kızların kavgalarıyla ılgılı bır vıdeo geldı onum ızledım .ya cok ıgrenc seylerle karsılastım ınsalnık dısı seyler bunlar.o vıdeoyu ıkı kere ızledım.ılkınde dıkkatımı cekmedı dırek kavga eden kızlara baktım.ama ılk ızledıgımın son sanıylerınde bırsey farkkettım tekrrar ızledım.ordakı yanı bu vıdeoyu ceken ınsanlar(artık ınsan dıyemıyom) duygusuzca o kavgadan bır cıkar cıkarmak ıcın ugrasanlar ,elınde cep tlefonlarıyla kayıt edenler vs.. kısıler gordum. cook coook uzuldum gercketen.o ıkı kızı bırbırınden ayırmak yerıne sınemalardakı gıbı bahıs oynuyolradı.bu sokak kavgasıydı cunku yolda kavga edıyolardı. onları bırbırınden ayırmak yerıne ısı ıyıce korukluyor bagırıyolardı. :( hele bır kızın dıgerının kafasını asfalta vurus seklı vardı kı ıgrenctı.

bu cok uzdu benı.orada kavga edenlere degıl orada ızleyıcı olarak (gelenlere dıyelım) bakanlara uzuldum.hıc mı acıma duygusu yok hıc mı merhamet duygusu yok.kızın kafası kanlar ıcındeydı.bı tanesı gelıpte ayırmadı yaa boyle bırsey olamaz gercekten.yemın edıyorum cok etkılendım bu olaydan gece yatarken hıc aklımdan cıkmadı .neden ayırma geregı duymdan onlara bakmayı tercıh ettıler? dıye.bu nasıl bır zevk seklıdır kı ınsanları cekıyor?

ben sunu anladım kı ınsanlık sıfatına ulasmıs bız canlılar cok zayıf cok sevgısız cok ahlaksız cok acımasız duygusuz yaratıklarmısız :S :(

sımdı senın defterıne nıye yayınladım dıye sorma valla aklıma geldı yazdım paylsamak ıstedım angel.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sercan sana katiliyorum boyle seyler igrenc ama malesef bazilari icin sevk verici......

Yeni technologi ciktiginda yani Kamerali telefonlar vs Ingilteredeki gencler bir birini dover ve video ya cekerlerdi ve bir suru insan genelde gencler cep telefonlarina yuklerlerdi sevk alirlar gulerlerdi...... halede yapanlar var. :angry:

Simdi boyle insanlarin beyninden ne geciyor anlatmasi zor tabiki.

Ama nasil oyle insanlar varsa yardim eden insanlarda var.

Insanligi atlatmak zor. Bir insan neden oyle oldugunu bilmek icin hayatini cevresini tanimak lazim. Basi insanlar acimasiz karsindakini insan olarak gormuyor ve genelde oyle kisiler tek olanlara saldiriyorlar kendileride grupta oldugu icin daha guclu hissediyorlar kendilerini.

Sercan sormicam neden Defterime yazdin diye cunku biliyorsun her zaman birsey aklindan gecerse paylasmak istersen ben burdayim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Made in Turkey nasıl bakalım.Bu sana Angelim;

AY KARANLIK

Maviye/Maviye çalar gözlerin,

Yangın mavisine/Rüzgarda asi,

Körsem/Senden gayrısına yoksam

Bozuksam/Can benim, düş benim,

Ellere nesi?

Hadi gel,

Ay karanlık...

İtten aç/Yılandan çıplak,

Vurgun ve bela

Gelip durmuşsam kapına

Var mı ki doymazlığım?

İlle de ille/Sevmelerim,

Sevmelerim gibisi?

Oturmuş yazıcılar

Fermanım yazar

N'olur gel,

Ay karanlık...

Dört yanım puşt zulası,

Dost yüzlü,

Dost gülücüklü

Cıgaramdan yanar.

Alnım öperler,

Suskun, hayın, çıyansı.

Dört yanım puşt zulası,

Dönerim dönerim çıkmaz.

En leylim gecede ölesim tutmuş

Etme gel,

Ay karanlık...

AHMED ARİF

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aşk Yoksun,yoksulum...

Ve en çok seni özledim ben.

Karşı komşunun sokağa çıkacağı zamanı beklemeni.

Her teyzeyi annen gibi sevmeni.

Sanki ayıpmış gibi kimselere söylememeni.

Ve o bisikleti ilk gördüğünde koşuşunu.

Yağmurlu bir günde annenin elinden yediğin ekmeği.

Islanan sokaklara bakıp duygulanmanı.

Yaz akşamlarında oturduğun kaldırımı.Seni bir kez daha görmek isterdim...

hiç konuşmadan..

kısa pantolonlu siyah beyaz halini..

bir lokma boyunu..

diz çöküp yere sımsıkı... ama çok sıkı

sarılmak sana..

göz yaşlarımı omuzlarına bırakıp gitmek istiyorum şimdi

sana kim olduğumu söylemeden...arkama bakmadan

ağladığımı sana göstermeden

seni çok özledim

ama çok özledim

çocukluğum! !

C.yilmaz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

KOÇ (21 mart-21nisan) Direksiyon başındayken başka bir otomobilin kendisini geçmesine çok sinirlenir. Koç sürücüsü hızlı araba kullanmaya bayılır. Refleksleri çok iyidir ve tam zamanında önlemini alıp

Tehlikeyi önlemesini bilir. Bir tavsiyede bizden; Koç burcu insanı araba kullanırken rahatsız etmeyin,içindeki trafik canavarını uyandırabilirsiniz!

HAYALİNDEKİ OTOMOBİL :Koç burcu insanının hayalini kırmızı bir spor otomobil süsler. Otomobilin müzik sisteminin iyi olması onlar için hayati önem taşır.

Bakin koc icin ne demisler. Bir Arkadas benden iyi sofor olmaz diyor ama burcumdaymis :D

Kirmizi kocun rengidir arabada ama silver yi terci ederim ve spor araba olmasini da istemisimdir ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

KOÇ (21 mart-21nisan) Direksiyon başındayken başka bir otomobilin kendisini geçmesine çok sinirlenir. Koç sürücüsü hızlı araba kullanmaya bayılır. Refleksleri çok iyidir ve tam zamanında önlemini alıp

Tehlikeyi önlemesini bilir. Bir tavsiyede bizden; Koç burcu insanı araba kullanırken rahatsız etmeyin,içindeki trafik canavarını uyandırabilirsiniz!

HAYALİNDEKİ OTOMOBİL :Koç burcu insanının hayalini kırmızı bir spor otomobil süsler. Otomobilin müzik sisteminin iyi olması onlar için hayati önem taşır.

Bakin koc icin ne demisler. Bir Arkadas benden iyi sofor olmaz diyor ama burcumdaymis :D

Kirmizi kocun rengidir arabada ama silver yi terci ederim ve spor araba olmasini da istemisimdir ;)

Aaaa sen takma kafana sakın aldım gitti :Dferrari0fc3387a0f9571cfby.jpg

güselmi????

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hayat

Hayat bir nefestir aldığın kadar

Hayat bir kafestir kaldığın kadar

Hayat bir hevestir daldığın kadar

Önün mezar sonun mezar, unutma!

Hayat bir muamma çözdüğün kadar

Hayat bir seyahat gezdiğin kadar

Hayat bir duygudur sezdiğin kadar

Yönün mezar, sonun mezar, unutma!

Hayat bir yaygıdır yaydığın kadar

Hayat bir saygıdır saydıgın kadar

Hayat bir kaygıdır, duyduğun kadar

Hayat bir çıkıştır, çıktığın kadar

Hayat bir bakıştır, baktığın kadar

Hayat bir bıkıştır, bıktığın kadar

Önün mezar, sonun mezar, unutma!

Hayat bir rüyadır, yorduğun kadar

Hayat bir cevaptır, sorduğun kadar

Hayat bir seraptır, gördüğün kadar

Hayat bir olgudur olduğun kadar

Hayat bir dolgudur,dolduğun kadar

Hayat bir bulgudur, bulduğun kadar

Önün mezar, sonun mezar, unutma!

Bal der hayat böyle, yokuş iniş var

Geldiğimiz gibi, bir de dönüş var

Sonunda tahtadan at'a biniş var

Önün mezar, sonun mezar unutma!

Mikdat Bal

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:lol:

Eminim hediye etme sebebin yarismayi kazanmak icin dir ama sevinme ben bunlada seni yenerim :P

araba icin yinede Tesekkurler :clover: bebis le surerim artik............

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.