Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

nyx-fallen angel

jeune

Önerilen İletiler

halen hastamisin sen? Bende ayni ama ABD ye geldim nettin onunde geciyor calisma gunlerim :D Ama bebek gubde ikikere uyuyor benimde yapcam isim olmuyor :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

halen hastamisin sen? Bende ayni ama ABD ye geldim nettin onunde geciyor calisma gunlerim :D Ama bebek gubde ikikere uyuyor benimde yapcam isim olmuyor :)

sende mi :( ben yarına kadar iyileşmeliyim :D canım bu bebek kim oluyo?Merak ettim :sweatingbullets: Sercan daha işten çıkmadı zanımca -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben burda Au pair olarak amerikan ailenin yaninda kaliyorum.

Yani geldimde 2 aylik bebeye bakiyordum oldu simdi bir :D ve ailede benim okulumu oduyor ;) Seneye kadar burdayim seneden sonra doncem yine ailemin yaninsa galba oda belli degil aslinda.

Sercan'i gormedim zaten bugun hic gelirse guzel olur onla zaten dedi kodu yapcaktim (sizlerden degil ama :lol: )

Ben kucugu yatirayim hemen yine uyku zamani.....

bende tam senin defteri okuyordum geldini gormedim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben burda Au pair olarak amerikan ailenin yaninda kaliyorum.

Yani geldimde 2 aylik bebeye bakiyordum oldu simdi bir :D ve ailede benim okulumu oduyor ;) Seneye kadar burdayim seneden sonra doncem yine ailemin yaninsa galba oda belli degil aslinda.

Sercan'i gormedim zaten bugun hic gelirse guzel olur onla zaten dedi kodu yapcaktim (sizlerden degil ama :lol: )

Ben kucugu yatirayim hemen yine uyku zamani.....

bende tam senin defteri okuyordum geldini gormedim :)

Angel beni de alsana oraya :D hangi bölüm diyeceğim ama deşifre olmak istemiyorsan ÖM den at ;) Sercan msn de yok,oooo şimdi gelir ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Angel beni de alsana oraya :D hangi bölüm diyeceğim ama deşifre olmak istemiyorsan ÖM den at ;) Sercan msn de yok,oooo şimdi gelir ;)

Sende Ozelden nasil birsey istiyorsun bende cevaplarim :D Turkiye'de ajantalar var boyle yapan ama ben Almanya'dan katildim buraya :) Gordugun gibi karisik biraz cunku aslinda Ingilteredeyken bas vurdum ama Alman olarak gecerliydi ........... uzun hikaye artik bir yerde durmaya karar vereyim ben hadiyin Istanbulda is acalim biz yinede :) Istanbul'da yasayim biraz da

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sende Ozelden nasil birsey istiyorsun bende cevaplarim :D Turkiye'de ajantalar var boyle yapan ama ben Almanya'dan katildim buraya :) Gordugun gibi karisik biraz cunku aslinda Ingilteredeyken bas vurdum ama Alman olarak gecerliydi ........... uzun hikaye artik bir yerde durmaya karar vereyim ben hadiyin Istanbulda is acalim biz yinede :) Istanbul'da yasayim biraz da

gel gel :D Angelim ben iş için camide para toplamaya gidiyom :sweatingbullets: ben gelene kadar ikna et bizim takımı...sevgiler!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ne zaman buldun hemen oyle ? Sercan demek ki zengin olcak ya ben Sercani hep cok severdim zaten demi sercan :P

Vallaha yeni dedi,şubatta sınav var;sonra paraya para demeceyiz...bende çok seviyom onu :sweatingbullets: vallaha :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kısa zamanda kendini çok sevdirmişin gördüğüm kadarıyla kıskandım ... :stuart::P

Kizkanmiyalim lutfen karizma cok ne yapalim :P

aslinda onlar kendilerini hemen sevindirdiler :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sayman bak gırıs ucretlı onu soylıyım :D

bıletler bıletıx te satısa baslanıldı daha acılmasada ıs yerımız :D

bılet ucretlerı kısa bılgı

ogrencı:499 ytl cik :D

tam: 500 ytl cik

herkesı beklerız.

ıcecekler ucrete tabı degıldır. ayak bastı parası alınır.tuvaletler ucretlıdır :D

yanı hersey para bızde :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.