Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

CEDRİC

suheda

Önerilen İletiler

CİNE 5 te yayınlanan sekiz yaşında ki bir çocuğun maceralarını anlatan bir çizgi film..

Adındanda anlaşılacağı üzere filmin baş karakteri Cedric,sarışın, evde anne baba ve muthiş bir diyalogu olduğu büyük babası ile yaşıyor ve tabi gözüne girebilmek için her yolu denediği kendisi ile yaşıt Çinli kız arkadaşı Chen..

Komik gelecek size ama bu çizgi film bende ciddi anlamda bağımlılık yaptı işimi gücümü bırakıp oturup izliyorum onu, izlerken müthiş keyf alıyorum..

Yaşadığı hergünü akşamları yatmadan günlüğüne yazıp yorumlar yapan bu küçük afacan öyle güzel işlenmiş ki, hele büyükbabası, huysuz yaşlı bir ihtiyar ama torununu çok seven ve ona hayatı kendi tecrübeleri ile öğretmeye çalışan bir hoca gibi..

Filmde aile mefhumunun oldukça güzel bir şekilde ele alınışı, ve hayata sekiz yaşındaki bir çocuğun penceresinden bakmak son derece eğlenceli..

Ve her bölüm sonunda yaşadığı günün değerlendirmesini son bir cümle ile yapması...

"Sekiz yaşındaysanız ve aşıksanız hayat çok güzeelll"tabi bu bazen olumsuzda olabiliyor mesela "sekiz yaşındaysanız ve aşıksanız hayat çok zor"gibi..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende bu çizgi filmin sürekli izleyicisiydim :blush: ..ama bir süredir izleyemiyorum...ya artık yok yada ben rastlayamıyorum.. -_-

suhedacım sanırsam biz büyümeyi başaramadık ^_^

birde nesguik reklamında bir çocuk diyor ya..bu nesguik i ineklere içirseler ya süppperr olurrr :w00t: katılıyorum bu fikre sen ne dersin canem :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende bu çizgi filmin sürekli izleyicisiydim :blush: ..ama bir süredir izleyemiyorum...ya artık yok yada ben rastlayamıyorum.. -_-

suhedacım sanırsam biz büyümeyi başaramadık ^_^

birde nesguik reklamında bir çocuk diyor ya..bu nesguik i ineklere içirseler ya süppperr olurrr :w00t: katılıyorum bu fikre sen ne dersin canem :lol:

toruncuğum,ben de çok severim kendisini :blushing: ve cine5 te buldum,nerdeyse ne zaman açsam çıkıyor :stuart:

ben bir de Sünger Bob'un hastasıyım :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende bu çizgi filmin sürekli izleyicisiydim :blush: ..ama bir süredir izleyemiyorum...ya artık yok yada ben rastlayamıyorum..

suhedacım sanırsam biz büyümeyi başaramadık

birde nesguik reklamında bir çocuk diyor ya..bu nesguik i ineklere içirseler ya süppperr olurrr katılıyorum bu fikre sen ne dersin canem :lol:

Cine 5 hemen hergün var canım,

İçimde hiç büyümeyen 7 yaşında bir suheda var onu muhafaza ediyorum ^_^

O reklamı hatırlayamadım ama güzel söz bencede süper olur :D

toruncuğum,ben de çok severim kendisini ve cine5 te buldum,nerdeyse ne zaman açsam çıkıyor

ben bir de Sünger Bob'un hastasıyım :stuart:

Leylacığım sünger Bob'un hakkında söylenenleri biliyorsun değilmi :w00t::shuriken:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Leylacığım sünger Bob'un hakkında söylenenleri biliyorsun değilmi :w00t::shuriken:

kendilerini pek sevmem <_< ama merak ettim ne söyleniyor sünger bob için canem :huh:

Dennis'e çok benzetiyorum ..Çizgi roman keyfini veriyor.Son teknolojilerle yapılan animasyon filmlerden aynı keyfi alamıyorum.Bilmiyorum katılırmısınız bu fikre..

bende sevmiyorum teknolojik çizgi filmleri -_-

bitane japon çizgi filmi vardı kartlarla bi masa başına geçiyolar ve savaşıyolar oyun bu :wacko:

ama baş kahramanımız her seferinde şöyle bağırıyordu..ikeeee :w00t:

ağzıma yapıştı bu söz bende bazen bir işe başlıyacağım zaman bağırıyorum :islik: ..ikeee :ayakvur:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dennis'e çok benzetiyorum ..Çizgi roman keyfini veriyor.Son teknolojilerle yapılan animasyon filmlerden aynı keyfi alamıyorum.Bilmiyorum katılırmısınız bu fikre..

Ben animasyonlara bayılıyorum bu konuda Buz Devrini tek geçerim :)

kendilerini pek sevmem <_< ama merak ettim ne söyleniyor sünger bob için canem :huh:

:huh:

Biliyorum desem ''kendisine hasta olmamın'' çok abes kaçacağı bir cevabı olsa gerek :wacko: ne söyleniyor :shuriken:

Valla bir arkadaşımın yalancısıyım kadınmı erkekmi belli değilmiş (doğru kelimeyi yazamadım) anladınız siz onu ;)

Akşam Cerdic'e gene çok güldüm Çinli kız arkadaşına hediye almak istiyor ama parası yok oda her zaman ki gibi büyükbabasını çare olarak görüyor önce bir arkadaşına telefon ettiriyor arkadaşı"büyükbabasına Cedric seni çok seviyor ona 4 euro ver"diyor yaşlı adam kabul etmiyor tabi sonra hastalanıyor Cedric başından biran olsun ayrılmıyor büyükbaba çok duygulanıyor sonra tüm yaptıklarının bedeli istiyor 4 euro adam peki al cüzdanımdan diyor ama çok kırılıyor arkasından bağırıyor"hırsıııızzz küçük soyguncu " :D hediyeyi alıyor kız çok mutlu oluyor ama bu seferde büyükbabanın gönlünü almak lazım çok güzel bir sohbet geçiyor aralarında,büyükbaba..

20 yaşındayken atlamak istersem atlardım,güzel kızları görünce ıslık çalmak istersem çalardım,koşmak isteyince koşardım.

40 yaşına geldiğimde hiç bir şey değişmemişti tek fark yanımda babaannen vardı artık güzel kızları görünce ıslık çalmıyordum.

Şimdi 80 yaşındayım atlamak isteyince atlayamıyorum,koşmak isteyince sadece biraz hızlı yürüyebiliyorum çünkü çok çabuk yoruluyorum ama genede mutluyum çünkü hatırlıyorum.. -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

aaaa benim aşkım buradaymış :D

her akşam işten eve gitme çabalarımın tek nedeni,Cedric...bu akşam seni izleyemeyeceğim :(

beni affet olur mu(ahanda sünger bob'ta vardı demi seni izleyen)

hahaha iş muhabbettinden Cedric'e uçtum... :lol: çok çalışkanım yav -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.