Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Sevgililer Gunu

crazy mom

Önerilen İletiler

14 subata sunun surasinda ne kaldi ;) Kim sevgilisiyle girecek bakalim?

Veee en onemlisi ne alicaksiniz Ona?

Bakalim en guzel supriz(hediye ) kimin ki olacak...

Ve boylecene sevgililer gunu bitince,en romantik,kalici,harika,muhtesem yani hepsi bir arada olup bunu sevgilisine taktim eden biri olursa,onu birinci yapariz :)

Birde,hayal gucunuzu zorlayip yapamayacaginiz seyleri yaparim gibi soylemeyin,yapacaginiz seyleri bekliyoruz...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 92
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

yalnız gireceğim için o gün dışarı çıkmamayı,kırmızı ve kalpli olan şeylere ve el ele olan varlıklara bakmamayı düşünuyorum :D

bende sedelinaya katılıyorum bende yalnız giricem ve önüme bakıp yürümeyi düşünüyorum işim olmadıkca dükkandan dışarı çıkmam zaten :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yalnız gireceğim için o gün dışarı çıkmamayı,kırmızı ve kalpli olan şeylere ve el ele olan varlıklara bakmamayı düşünuyorum :D

bende sedelinaya katılıyorum bende yalnız giricem ve önüme bakıp yürümeyi düşünüyorum işim olmadıkca dükkandan dışarı çıkmam zaten :D

Benim için sıradan birgün,böyle günlere pek hoş bakmıyorum. Ben de yalnız geçireceğim ve çok mutlu olarak geçireceğim.Önemli değil yani....

:D

Valla siz ucunuz tam birbirinizi bulmussunuz...

Ama bukadar da uzulmeyin :P

Mesleğim kuyumculuk olduğu için artık altın vb. hediyeler vermekten bıktım...daha farklı bir şeyler vermek istiyorum.gerçi bayanlar hiç bıkmazlar altından ama manevi değeri daha yüksek bir hediye vermek istiyorum. bana bu konuda yardımcı olurmusunuz acaba. :)

Valla Tantras ,kadinlarida altin meraklisini yaptin ya,helal olsun -_-

Ama gercekten bir fikir istiyorsan,ille pahali seyler vermek zorunda degilsin...Bak en basiti sana guzel bir fikir verebilirim cunku benim hediyem sana verecegim fikirden daha guzel olacak :)

Mesela,kal seklinde ve ustu kadife olan bir kutu al...Icine kendi el yazinla 365 gune sigacak ve hergun icin ayri bir soz yaz...

Mesela, "seni seviyorum","sen benim melegimsin" vs....Ve 1 yil boyunca her sabah senin guzel sozlerinle uyanicak....Biraz ugrastirmali,ama bence cok hos...Tabi sen altin alip vermek daha kolay demessen :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben kendi adıma konuşayım candide;hiç üzülmüyorum,gayet sıradan birgün benim için,bunu da yukarıda belirtmiştim.Bu arada altını hiç sevmem.TANTRAS ben de candide'nin fikrini beğendiğimi belirtmek isterim,manevi hediyeler daha kalıcı ve anlamlı olacaktır diye düşünüyorum ;):)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

fena fikir değil candide. :) ben masa takvimide yaptırmayı düşünüyorum her sayfada ikimizin resmi olan...ikisinden birini seçerim artık.ilgilendiğin için teşekkür ederim.

senin fikrini beyenmemis gibi olmayim ama cok klasik ve cok basit :)Yani internette bununla ilgili yuzlerce sayfa var...Siparisi resmi veriyon geliyor...Daha olumsuz seyler daha cekicidir...

Ben kendi adıma konuşayım candide;hiç üzülmüyorum,gayet sıradan birgün benim için,bunu da yukarıda belirtmiştim.Bu arada altını hiç sevmem.TANTRAS ben de candide'nin fikrini beğendiğimi belirtmek isterim,manevi hediyeler daha kalıcı ve anlamlı olacaktır diye düşünüyorum ;):)

Altin fikrine katilanlar cogaliyor :)

Umarim hersey gonlunce olur...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende yalnız gecırıcem.boylesı daha ıyı artık ıstemıyorum.bende sanıyorudum kı bır tek ben boyle tekım. yalnız olmadıgımı anladım. buda benı bır nevı mutlu ettı.

he yalnız değilsin merak etme sayımız artıyor gıttıkçe :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Keske ben konuyu baska sekilde acsaydim :)

Amma cok yanliz girecek kisi varmis :D

Olsun ama uzulmeyin,herkez dolu girer bir gun...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Keske ben konuyu baska sekilde acsaydim :)

Amma cok yanliz girecek kisi varmis :D

Olsun ama uzulmeyin,herkez dolu girer bir gun...

ne üzülücem ya bir kere sevgilimle girmiştim 14 şubata bir daha girmek nasip olmadı :D

dükkanda olucam zaten o gün yine günlük işlerimi yapıcam dolu geçiren ne yapıyoki düşünsün artık ne alıcam diye :D bak öle bi sıkıntım yok :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sıkıntın bu olsun ya :) Sevgili güzel şey arkadaşlar! Hemen etrafınıza alıcı gözle bakmaya başlayın bence :P

14 Şubatta bende yalnız gireceğim ama tek bir gün benim için bir anlam ifade etmiyor! Sevdiğimleysem bütün günler bayram bana :clover:

Tüm çiftlere mutluluklar :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ıcımı kıpır kıpır eden var da..........

yanı olmuyorsa olmuyor ıste...... :(

İmkansız bir sevgi mi yani!

Larsie damcılık mı oynucaz :P:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tabi ben bilmiyorum ki durumu ama eğer sürmüyorsa zorla içinde yaşatmanın da bir anlamı yok! Kalbine gömeceksin değil mi :) Larsie gel anlat bana bakalım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.