Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Önerilen İletiler

Herkese selamlar...

İnsan, kadın, abla, evlat, bir tekirin sadık hizmetkarı, arkadaş, sanat tarihçisi, araştırmacı, öğretim elemanı. Sanıyorum ben bunlardan ibaretim. Bir satırcık bile değil. Ama iyi bir insan olduğuma inanıyorum. Hafif çatlak olduğumu iddia edenler olmadı değil, ama normal olduğunu iddia eden her beşerin aklından şüphe ederim inatla. Bildiğiniz insan işte...

Siteye emeği geçen insanlara teşekkürler ve kolay gelsin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hoşgeldin Ejderha.. :) Kaba bir tarifle herkesin tanımı ancak bu kadardır..oysa ayrıntıları anlatmaya satırlar yeter mi..? neyse seninle ilgili ufak tefek ayrıntılara burda beraberce ulaşırız artık..fakat neden ejderha.. :huh: bu seçimine birşey sebep olmuştur mutlak..

bu arada söylemeden geçemiyciim normal olduğunu iddia etmiyecek kadar akıl fikir sahibiyim.. :islik:

görüşmek üzere.. :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hoşgeldin Ejderha.. :) Kaba bir tarifle herkesin tanımı ancak bu kadardır..oysa ayrıntıları anlatmaya satırlar yeter mi..? neyse seninle ilgili ufak tefek ayrıntılara burda beraberce ulaşırız artık..fakat neden ejderha.. :huh: bu seçimine birşey sebep olmuştur mutlak..

bu arada söylemeden geçemiyciim normal olduğunu iddia etmiyecek kadar akıl fikir sahibiyim.. :islik:

görüşmek üzere.. :):clover:

Benim gibi öfkelidir belki bişeylere -_- Bu ara ben kendimi tarif ederken şöle diyorum diloş;

Sanki içimde ateşten bir top var,bir ağzımı açsam,bir bağırsam,ejderha gibi ateş saçıcam :(

Sevgili Ejderha,hoşgeldin aramıza :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hoşbulduk. :)

Yok yahu kin-öfke falan. Tamam insan olmanın getirdiği birşeyler var elbette. Kendime, hayata, hiç bitmeyen savaşlara...

Ama ejderha'ya gelince, benim rumuzum ezelden beridir ejderha internette. (Ezel: bknz; Türkiye'de internet :P ) Bu fantastik hayvanın betimlemelerini, karakter olarak masallarda ve fantastik romanlarda, Doğu ve Batı kültürlerinde birbirinden çok farklı anlaşılmalarını sevdim hep. Küçükken dinozorlara da bayılırdım zaten. Yani bir çeşit mistik masal kültürlerine eklenmiş sürüngen aşkı. Bir de yakın geçmişte tesadüfen, hiç hoşlaşmadığım bir zırvalık olan astrolijinin, Çin astrolojisi adlı tarafında burcum olduğunu öğrendim. Ay ay çok fena...Zavallı hayvan... :/.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim gibi öfkelidir belki bişeylere Bu ara ben kendimi tarif ederken şöle diyorum diloş;

Sanki içimde ateşten bir top var,bir ağzımı açsam,bir bağırsam,ejderha gibi ateş saçıcam

Sevgili Ejderha,hoşgeldin aramıza

Bense kendime ait o bir cümleyi sana öm yoluyla yazmayı tercih ederim canım.. :w00t::grin::islik:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sanki içimde ateşten bir top var,bir ağzımı açsam,bir bağırsam,ejderha gibi ateş saçıcam :(

bir tanımım yok , Radya Diloş ama saydıklarınız konusunda hepinizi sollayabilirim.. :P akıl konusunda değil ama enteresaan fikirlerimle olabilir :lol: Radya bu konuda kefil olur :w00t:

Hoşbulduk. :)

Yok yahu kin-öfke falan. Tamam insan olmanın getirdiği birşeyler var elbette. Kendime, hayata, hiç bitmeyen savaşlara...

Ama ejderha'ya gelince, benim rumuzum ezelden beridir ejderha internette. (Ezel: bknz; Türkiye'de internet :P ) Bu fantastik hayvanın betimlemelerini, karakter olarak masallarda ve fantastik romanlarda, Doğu ve Batı kültürlerinde birbirinden çok farklı anlaşılmalarını sevdim hep. Küçükken dinozorlara da bayılırdım zaten. Yani bir çeşit mistik masal kültürlerine eklenmiş sürüngen aşkı. Bir de yakın geçmişte tesadüfen, hiç hoşlaşmadığım bir zırvalık olan astrolijinin, Çin astrolojisi adlı tarafında burcum olduğunu öğrendim. Ay ay çok fena...Zavallı hayvan... :/.

bende yanlış hatırlamıyorsam ejderhaydım çin burcuna göre.. :)

hoş geldin ejderha :flowers:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hoşbulduk. :flowers: Boşver hatırlama, burç murç... Ay ay :( .... Sollama kimseyi, özenme bu kadar :w00t: .

bir tanımım yok , Radya Diloş ama saydıklarınız konusunda hepinizi sollayabilirim.. :P akıl konusunda değil ama enteresaan fikirlerimle olabilir :lol: Radya bu konuda kefil olur :w00t:

bende yanlış hatırlamıyorsam ejderhaydım çin burcuna göre.. :)

hoş geldin ejderha :flowers:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.