Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

HADİ PAYLAŞALIM

Önerilen İletiler

• 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Serhanisa;Kim yalnızlığa katlanabilir ki... varsa bir babayiğit çıksın ama yinede inanmam.Bende yeni geldim ve seninle aynı dertten muzdaribim. Hayatımımda yaratılabilecek en zor, en sorumluluk isteyen ve en güzel şeyleri yarattım. İki çocuk annesi oldum. Ama mutlu değilim. Doğumdan önce çalışıyordum ama şimdi İşsizim, arkadaşsızım, parasızım, etrafımda beni seven ve bana ihtiyacı olan ailem ve çocuklarım var ama ben yalnızım :sweatingbullets: Neyse canım durum o kadar da vahim değil... :P Aslında tüm annelerin genel sorunu herhalde bu. Çocuklar elinizdeki herşeyi bırakmanızı istiyor sizden... Ama hem hayattan vazgeçmeyipte hemde çocuklar için en iyisini yapabilmek mümkün mü?.. Ben bunu yapmaya çalışıyorum bana şans dileyin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
:( Hoş Geldin arkadaşım :( Ama benim de Ufak Bir sorunum var Yani tek sorunum Hoşlandığım kızın benden yaşça büyük olması... Bu Yaş Farkını Biraz Kafama Taktım..Ama Eminim Oda Benden Hoşlanıyor...Ufak Bir Dert İşte.....Napabilirimki acaba..... :(
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim sorunum ise finallere kısa bir süre kaldı ders calısamıyorum....

:( Bahar Sanırım Aynı derdi Paylaşıyoruz Bu Pazartesi Bizim Finaller Başlıyor Ama daha Çalışmadım bile Ayrıca Bu Forum Öyle Bir Sardıki Başından Kalkamıyorum :(

:P ...Gel istersen Bir topic Açalım ha Matematik Çalışmak İsteyenler Diye :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

iki yıldır bu başlıkta Güzin Abla misali dert dinliyosun demek.. :huh: seni bu zamana kadar farketmemiş olmam benim aczim tabi.. <_<:crying::huh:

herneyse madem forumda böyle bir güzellik var..ben sorunlarımın bir listesini yapıyım tez vakitte sunarım..

kolay gelsin Tartanyan.. :):clover:

bu arada hep sen derde derman olacak değilsin ya..biraz da sen anlat biz yardımcı olalım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.