Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Vahşete Ortak Olmayın!

marti_name

Önerilen İletiler

COCA COLA NIN SAHIBI, CNN DE YAPTIGI AÇIKLAMA ILE TEMMUZ AYININ TÜM GELIRINI VE BUNDAN SONRAKI AYLARIN KAR PAYLARINI ISRAIL DONANMASINA DEVRETTIGINI AÇIKLADI!

Coca cola yine devrede!!.

Kapitalizmin ve Amerikan emperyalizminin simgesi olan Coca-Cola, sanki Amerikanın en çok vergi veren, Amerika'yı giriştiği tüm terör olaylarında destekleyen, Irak'ta, Afganistan'da, Filistin'de ve dünyanın heryerinde masumlara yönelik saldırıların mali destekçisi değilmiş gibi,

Asla Unutma!

ASLA UNUTMA!!!

Her Coca Cola Alışınızda,

Her Mac Donald's'a girişinizde,

Her CareFour Marketlerindeki alışverişinizde,

Her Nestle çikolata yediğinizde ya da Nescafe yudumladığınızda

Her Ariel Matik kullanışınızda yukardaki görüntülere ortak olacağınızı unutmayın!

Bugün bunları yapanların Yarın aynı şeyleri bizlere de yapacaklarını da unutmayın!!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

iyide sadece bununlamı önüne geçeceğiz ki bunların.ben sen o içmedik almadık diyelim o şu bu alacak.kola turka çıktı sevindik bize ait bir marka çıktı nihayet dedik ama ben içemedim gitti o tadı güzel değil bence.yani birşeyleri karşımıza alacaksak karşısına iyi bir mal koymalıyız ki gerçek anlamda rakip olup onu alt edebilsin.

sevgiler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BU HABER,2 YIL ÖNCE MAİL OLARAK GELMİŞTİ BANA

BİRDE RESİMLER VAR BERABERİNDE,GERÇEKTEN İNSANIN İÇİNİ SIZLATAN GÖRÜNTÜLER FİLİSTİNLİ ÇOCUKLAR,CESETLER :(

O ÜRÜNLERİ BİRKAÇ KİŞİNİN TÜKETMEMESİ İLE BİR YERE VARILMIYOR ARKADAŞIM... Kİ ALTERNATİF ŞEYLER DE ÜRETİLMİYOR ÜLKEMİZDE YADA ÜRETİLSEDE İYİ OLMUYOR...

KONUDAN HABERSİZ MİLYONLARCA İNSAN VAR, HABERİ OLUP UMRUNDA OLMAYANLARI DA UNUTMAMAK LAZIM

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Coca Cola bir zamanlar TR de yasaklanmamismiydi, yoksa ben mi yanlis hatirliorum... :huh:

acaip Coca Cola tiryakisiyim, bagimlilik derecesinde hatta, ama böle seyleri kücümsemek gerek bencede...

ve korkarim bu saydigin bir kac markaylada noktalanamaz, bundan uzun bir liste gecmiste zamaninda elimde, ama ne yazikki tam hatirlamiorum... arastirip buldugumda eklerim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Pepsi'nin de Coca Cola'dan farkı yok onların hepsi aynı...

Bence Coca Cola'yı bırakamıyorum diyenler ellerini vicdanina koysunlar

düsünsünler,Biz bir savaşta olsak ve Filistin'li bir müslüman ben

bırakamıyorum deyip,içmeye devam etse ve senın cocugun gözünün

önünde vurulsa ne hissederlerdi..

Bırakamıyorum diye bir şey yoktur....Bırakmak zorundayız..

Sonuna kadar arkanızdayım,ColaTurka cıktıgından beri evime Coca Cola

girmiyor ve böyle devam edecekte..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Coca cola yı biliyordum. bu yüzden epeydir almam. Nescafe yi bilmiyordum. bende onun bağımlısıyım. İşin kötüsü alternatif olan Jacobs da aynı sanırım... bu markaların listesi tam olarak elinde olan varmı.. ona göre kahvemi değiştireyim.. :(

eğer alışkanlıkları bırakmak zor geliyorsa size bir tavsiyem var arkadaşlar.. filistinli çoçukların bir resmini bulun çoğaltıp odanıza veya işyerinize asın... savaş altındaki o çoçukların, masum çaresiz bakışlarını gördükçe colayı degil içmek, görmek bile istemeyeceksiniz emin olun..

listeyi acil bekliyorum...

saygılar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Cola dediğimiz içecek Coca bitkisinden yapılır. Coca bitkisi diğer uyuşturucu maddelerdeen farklı oalrak sadece belli bir coğrafyada yetişir. BU bitkinin Cola kadar ve ondan daha fazla ünlü olan ürünü ise Kokaindir. ve en verimli ürün elde edilen toprak Kolombiyadır.

Coca Kola 1970 lerden başlıyarak Latin Amerikada gelişen Anti ABD ci akımlara karşı Kolombiyada paramiltier. Ölüm Mangalarını destekelemeye başladı. Ölüm mangalarının Kolombiyada yaptığı katliamlar incaların ispanyollar tarafından katledilişini aratmayan katliamlar. Daha sonra Şili, Nikaragua, El Salvador, Dominic, guetamala, Panama bu ülkelerde görülen cuntalar ve katliamlardan hep iki ünlü Amerikan Şirketinin adı mutlaka taşların altından çıktı: ITT ve Coca Cola Company.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Coca-Cola Afrika`ya kiraladi simdi Asya`nin da patronu oldu

Dünyanin mesrubat devi Coca-Cola Company`nin Güney Afrikali ortagi Sabco`ya

kiraladigi Türk yönetici Cem Kumral, simdi Asya ülkelerinin bir bölümünü de

yönetim alanina aldi. Asya ve Afrika kitalarinda 11 ülkeden 25 fabrikayi yönetecek olan

Cem Kumral, Rusya`da Coca-Cola`nin liderlige yükselmesi basarisina imza atmisti.

ABD`li mesrubat devi Coca-Cola`nin, kendisinden yardim isteyen Güney Afrikali ortagi Sabco`ya

üc yilligina kiraladigi basarili Türk yönetici Cem Kumral, artik Afrika`yla birlikte Asya halkina da

Coca-Cola icirmeye calisacak. Gecen yil Coco-Cola ile anlasarak Cem Kumral`in kira süresini uzatan ABD`li

mesrubat devinin Dogu Afrika siseleyicisi Sabco ( South African Bottling Company, Aralik 2005`ten

itibaren Asya`yi da Kumral`a bagladi.

Hangi Ülkeler Bagli

Vietnam, Kambocya, Laos, Srilanka, Nepal ve Banglades`e yayilan Sabco, Cem Kumral`i sirketin Idari Direktörlügü ne getirdi. Kumral, Afrika kitasinda Güney Afrika`nin yanisira Dogu Afrika ülekleri Tanzanya, Kenya, Etiyopya ve Uganda`dan sorumluydu. Cem Kumral`sa bagli olarak Afrika`da Tanzanya Ülke Müdürü olarak Calisan Kadir Gündüz de, yeni yilda Srilanka, Nepal ve Banglades`ten olusacak Bati Asya Bölgesi Direktörlügü ne getirildi. Kadir Gündüz de, yeni görevi nedeniyle 2006 da Hindistan`yerlesecek.

25 Fabrika, 6 Bin Calisan

Asya ve Afrika kitalarinda 11 ülkenin sorumluluguna getirilen Kumral, 300 milyon nüfuslu

bupazarlarda , 250 bin satis noktali dagitim kanali, 25 fabrika, 6 bin calisan ve 400 milyon dolarlik bir coroyu yönetecek. Sabco, Afrika `da uyguladigi dagitim sistemini, altyapisi gelismete olan ülkelere benzeyen Asya ülkelerine tasiyor.

Coca-Cola`yi Rusya`da Lider Yapti

ABD`li mesrubat devi 2001 yili sonunda, Dogu Afrika operasyonlarinda basarili olamayan Güney Afrikali ortagi Sabco `nun basina, Rusya`da büyük basarilara imza atarak üc yilda Coca-Cola`yi yeniden liderlik koltuguna oturtan Coca-Cola Rusya Seseleme Operasyonlari Genel Müdürü Cem Kumral `i göndermisti.

Coca-Cola Dogu Afrika Müdürlügü ne üc yilligina atanan Kumral, 5 Afrika ülkesinin sorumlulugunu almisti.

95 `Ten Beri Sabco Ile Ortak

Coca-Cola, Güney Afrikali Sabco`ya 1995 yilinda yüzde 25 ortak olarak , Afrika kitasindaki diger ülkelere yayilmak icin adim atti. Iki yuillik büyüme ve yatirim süreci sonunda Sabco, Afrika`ya basarili bir sekilde

yayildi. Ancak daha sonra bocalama dönemine girdi. Bunun üzerine Coca-Cola, Rusya`daki operasyonlarini toparlamak ve kara gecirmek amaciyla Rusy ya gönderdigi Cem Kumral i üc yilligina Sabco ya kiraladi. Kumral, 2001 yili sonunda Sabco Dogu Afrika Divizyon Genel Müdürü olarak Güney Afrika ya gönderildi.

Hürriyet/Almanya

bu yazi Tr. Gazetelerindede yer aldimi su an bilemiyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım bu konuda haklısın bende senden yanayım ama bi de şöyle bir şey var biz tpolu olarak bu markaları kullanmadık diyelim bu şirketler zarar etti ve sonra türkiyedeki fabrikalarını kapattı gitti o kadar fabrika da çalışan insanlar işinden oldu o insanlar ne olacak zaten ülkede işşizlik var o insanlar evlerine nasıl ekmek götürecek???

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

COCA COLA NIN SAHIBI, CNN DE YAPTIGI AÇIKLAMA ILE TEMMUZ AYININ TÜM GELIRINI VE BUNDAN SONRAKI AYLARIN KAR PAYLARINI ISRAIL DONANMASINA DEVRETTIGINI AÇIKLADI!

Coca cola yine devrede!!.

Kapitalizmin ve Amerikan emperyalizminin simgesi olan Coca-Cola, sanki Amerikanın en çok vergi veren, Amerika'yı giriştiği tüm terör olaylarında destekleyen, Irak'ta, Afganistan'da, Filistin'de ve dünyanın heryerinde masumlara yönelik saldırıların mali destekçisi değilmiş gibi,

Asla Unutma!

ASLA UNUTMA!!!

Her Coca Cola Alışınızda,

Her Mac Donald's'a girişinizde,

Her CareFour Marketlerindeki alışverişinizde,

Her Nestle çikolata yediğinizde ya da Nescafe yudumladığınızda

Her Ariel Matik kullanışınızda yukardaki görüntülere ortak olacağınızı unutmayın!

Bugün bunları yapanların Yarın aynı şeyleri bizlere de yapacaklarını da unutmayın!!!

hadi diğerleri neyse ama coca-coladan başka doğru dürüst kola yok ve ben kola hastasyıyım bunu benden istemeyin :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.