Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

sence bekaret önemli mi?, erkekler için çok tuzak bi soru .kıvırın.

Misafir taunus

Önerilen İletiler

zaten benim kızdıgımda bu.... kadın sewmeden cinsellık yaşamayaz..

ama erkek ihtiyac diye yapar... neden....

Molina ortalığı karıştırmış sorusuyla ama ben onun bilgisizliğine pek inanamadım..Tuzak soru molina kıvır;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sorular tuzak ama bisdede çakallık var ciadacım:) zaten ilişki uzmanı gördum kendimi:):) ama hala arkasındayım eşitlik olmalı yada herkes bakir bakire olmalı.. tanjjerig senin soruna gelince malesef o dediklerin kasar oluyorrrr:(

kadının peşinde 30 kişi varken erkeğin peşinde 0 ya da 1 kişi varken eşitlik meşitlik olmaz. büyük balık küçük balığı yer

o yüzden çıkarken hep kızın dediği oluyor ve erkekler çok eziliyor ..evlenince yasa şartları eşitliyor.kocası varken başkalarıyla flört edemiyor kadın.o yzüden evlilik işlerine gelmiyor genç kızların.

ben de 30 kişiden ilgi görürken tek kişinin ilgisiyle yetinmek zorunda kalsam ben de çaptan düşmüş yeşilçam artisti gibi hissederim kendimi. kzıların evliliğin ilk dönemelrinde bunalıma girme sebebi de bu.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sorular tuzak ama bisdede çakallık var ciadacım:) zaten ilişki uzmanı gördum kendimi:) :) ama hala arkasındayım eşitlik olmalı yada herkes bakir bakire olmalı.. tanjjerig senin soruna gelince malesef o dediklerin kasar oluyorrrr:(

Sayın Molina...

Öncelikle adım "Tengeriin boşig", kusura bakmayın...

Sonra;

Cevabınız için teşekkürler...

Cicada'da sizin gibi düşünüyor, merak ettiyseniz diye... :D

Bir şey anlatmak istiyorum:

Ben orta okula giderken, lise ile orta okul birlikte idi.

Bilen bilir...

Liseli abi ve ablalarımız bizi çok severlerdi, ufağız ya hani...

Gerçi o zaman "Abi-Abla" dediğim liseliler şimdi bana çocuk gibi geliyor.

Ne tuhaf değil mi?

Neyse;

Abilerimiz hani ergenliğin verdiği hormonların etkisiyle sizin tabir ettiğiniz "Kaşar" denilen kızlardan aranıyorlardı, belli bir ihtiyacı gidermek için...

Taa bundan 12 sene kadar önce falan...

Ama bulamıyorlardı.

En güzel hatunların en işvelisi bile en fazla öpüşürdü...

"Kaşar" dediklerimize ulaşmak çok zordu, çünkü sayıları çok azdı ve sahipliydiler :D

Yani elinizi sallasanız hani Namuslu dediğimiz kızlara çarpardı.

O koklatmayan, zor ya da bazı insanlarca "Kaliteli" olarak adlandırılan kızlara...

Aradan yıllar geçti...

Şimdi o abilerimiz "Evlenmek" için arıyorlar,

Lakin artık ellerini sallasalar bir "Kaşar"a çarpıyor...

Yani yine aradıklarını bulamıyorlar...

Ve öyle de...

Nerede olursa olsun deneyin ve elinizi sallayın...

Saygılarımla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

pekı tuanus,,, sen nasıl sewgili buldun o zaman?? sana cewapla demicem ama kendinden bilsene..anladıgım kadarıyla tecrubesiz diilsin. öyle kalamaz zaten hiç bi erkek

çok uzun süre kız arkadaşım olmadı. üstüme gelenlerden de emin olamadım. benimle dalga mı geçiyo yoksa hakkaten hoşlanıyo mu anlayamadım ve üstüne gitmedim.

znasıl mı buldum, çok basit.

bulunduğum ortamlarda hiç oynayamam en doğal halimle takılırım ya,,,zamanla hayattaki konumum değişti.ortamlarımda ya lider konumundaydım ya da çok ön planda biriydim..

kadın doğası gereği güce taptığı için ve doğal halimi beğenmişse direk üzerime gelir.eğer benimle kafa bulmadığını düşünüyorsam ben de ilgi gösteririm ve ilişki başlat. ama bu üzerime gelme olgusu senede en fazla 1 ya da 2 kez olur.

bence erkek eğer kendi olacaksa kdının istediği adamı oynamayacaksa ve yalan söylemeyecekse o ilişkinin başlaması tamamen kadının insafına kalmış.ilşkiyi kaıdn başlatır kadın bitirir....erkek etkisiz eleman.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok uzun süre kız arkadaşım olmadı. üstüme gelenlerden de emin olamadım. benimle dalga mı geçiyo yoksa hakkaten hoşlanıyo mu anlayamadım ve üstüne gitmedim.

znasıl mı buldum, çok basit.

bulunduğum ortamlarda hiç oynayamam en doğal halimle takılırım ya,,,zamanla hayattaki konumum değişti.ortamlarımda ya lider konumundaydım ya da çok ön planda biriydim..

kadın doğası gereği güce taptığı için ve doğal halimi beğenmişse direk üzerime gelir.eğer benimle kafa bulmadığını düşünüyorsam ben de ilgi gösteririm ve ilişki başlat. ama bu üzerime gelme olgusu senede en fazla 1 ya da 2 kez olur.

bence erkek eğer kendi olacaksa kdının istediği adamı oynamayacaksa ve yalan söylemeyecekse o ilişkinin başlaması tamamen kadının insafına kalmış.ilşkiyi kaıdn başlatır kadın bitirir....erkek etkisiz eleman.

Sayın Taunus...

Kusura bakmayın ama bu akşam taktım size...

Hala kendinize Öz Güveninizin olmadığı konusunda ısrarlıyım...

Hem de hiç yok, ki bunu çok belli ediyorsunuz...

Yani daha en baştan kaybediyorsunuz,

Çünkü kadınlar güçsüz erkekleri sevmezler...

Dediğiniz gibi "Güç Düşkünü" olduklarından değildir bu;

Zayıflığı ve pasifliği sevmediklerindendir...

Kadınlar bilinçaltında "Güven" ararlar.

Bu güç düşkünü olmak demek değildir...

Sizin ona güven verip veremediğinizdedir mesele.

Kadın bakar; siz onu kaldırabilecek birisi misiniz diye...

Mesela çok dertlidirler değil mi?

Hiç dertleri bitmez...

Denerler işte böyle, siz onu taşıyabilecek misiniz diye...

Siz istediğiniz kadar "Lider Olurum" "Ön Plandayım" deyin, bu hiç inandırıcı değil...

Doğal halinizin çok zayıf birisi olduğunu görebiliyorum, kelime aralarında çok şeyiniz gizli...

Şu halinizle size senede 1 ya da 2 kişi geliyorsa eğer, kendinizi çok çok şanslı saymalısınız...

Bu halime rağmen en azından 1 ya da 2 kişi geliyor diye...

Bende tavsiyeme bir dikkat edin ve kusura bakmayın.

Yardım etmeye çalışıyorum...

Saygılarımla...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çünkü kadınlar güçsüz erkekleri sevmezler... -_-

Zayıflığı ve pasifliği sevmediklerindendir... :clover:

Kadınlar bilinçaltında "Güven" ararlar. -_-

Sizin ona güven verip veremediğinizdedir mesele. :clover:

Hiç dertleri bitmez... :P

Denerler işte böyle, siz onu taşıyabilecek misiniz diye... :unsure:

Siz istediğiniz kadar "Lider Olurum" "Ön Plandayım" deyin, bu hiç inandırıcı değil... B)

:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kadın sewmeden cinsellık yaşamayaz..

ama erkek ihtiyac diye yapar... neden....

''kadın sevmeden cinsellik yaşayamaz'' çok eski bir masal bu :) ..kadınların yaşadıkları cınselliğe bahane bulma çabasından başka birşey değil bence...çünkü kadınlar arasında cinsellık hep gızlı kapaklı kalmışdır..hayır çok kadın var sadece cınsel tatmın için yenı tanıdığı erkekle bırlıkte olan.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Taunus...

Kusura bakmayın ama bu akşam taktım size...

Hala kendinize Öz Güveninizin olmadığı konusunda ısrarlıyım...

Hem de hiç yok, ki bunu çok belli ediyorsunuz...

Çünkü kadınlar güçsüz erkekleri sevmezler...

Zayıflığı ve pasifliği sevmediklerindendir...

Kadınlar bilinçaltında "Güven" ararlar.

Sizin ona güven verip veremediğinizdedir mesele.

Hiç dertleri bitmez...

Denerler işte böyle, siz onu taşıyabilecek misiniz diye...

Siz istediğiniz kadar "Lider Olurum" "Ön Plandayım" deyin, bu hiç inandırıcı değil...

Doğal halinizin çok zayıf birisi olduğunu görebiliyorum, kelime aralarında çok şeyiniz gizli...

Şu halinizle size senede 1 ya da 2 kişi geliyorsa eğer, kendinizi çok çok şanslı saymalısınız...

Bu halime rağmen en azından 1 ya da 2 kişi geliyor diye...

Bende tavsiyeme bir dikkat edin ve kusura bakmayın.

Yardım etmeye çalışıyorum...

Saygılarımla...

kendime güvenmiyorum çünkü istredikelri kadar kalın bi işim yok.istedikelri kadar kalın bi maaşım da yok.istedikelri kadar kahtalı mıçı cesaretine sahip değilim. medeni cesaret yetmiyo türk kadınına.onurumuz guırurumuz var heralde .rezil olmaktan korkuyoruz. istedikleri gibi 24 saat pişmiş kelle gibi sırıtmıyorum ve 24 saat iltifat edemiyorum.evet güçsüüzm ve kendime güvenmiyorum. ayrıca bu benim sorunum onu ne ilgilendiriyor yani. onlar sanki çok mu güçlü..aptallık dereceside korkaklar.

güven ararlar ama her görüdkleri ortama dalmak zorunda hissederler, her gördükelri adamla tanışmak zorunda hissederler, güven vermezler ama güven ararlar.

evet senede 1 ya da 2 kişi geliyor çünkü bu ülkede erkek ihtiyacı yok.

hiç de dertli mertli değiller benim çevremdekiler. 24 saat gülüyolar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kendinizi eleştireceğinize toptan kadınların hepsini aynı kefeye koyarak aklınız sıra kendinizi haklımı çıkarıyorsunuz? dönüp kendinize bir bakın nerelerde hata yapıyorsunuz sizin bu yapınız sokaktada böyle ise sizinle bir kadın çok fazla kalamaz ama emin olun bunun sizin işiniz, paranız, cesaret (!)inizle alakası yok siz kendinizi kendiniz yok ediyorsunuz...

evet kadınlar güçlü erkek görmek ister ama bir o kadarda güçlü olmak ister... yani her kadını bilmem ama kendi adıma söyleyebilirim para ve iş ve imkan herkesin farklı farklı ve bunlar hiçbir zaman ön planda olmaz insanların öncelikli ihtiyacı sevgi, sadakat ve paylaşımdır... siz herşeyi maddi olarak değerlendiriyorsunuz sanırım kötü bir deneyiminiz olmuş... sizi siz olduğunuz için sevecek ve tarafınızdan sevilecek biri mutlaka vardır ama siz kapılarınızı kapalı tutuyorsunuz...

ilişkilerin yozlaştığı büyük çoğunluğunun maddiyatla ayakta durduğu gerçek ama böyle olmayanlarda var... gülmeyi seven ve kendisini güldüren, sevmeyi bilen ve bunu gösterebilen bir erkek kadınların ilgisini her zaman çeker... ama hayata hep olumsuz tarafından bakan, içine kapanık, cesareti kırılmış, duygularını saklayan ve büyün bunları güçlü ve onurlu görünmek adına yaptığını sananda yanlış yoldadır...

bir daha düşünün...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kendinizi eleştireceğinize toptan kadınların hepsini aynı kefeye koyarak aklınız sıra kendinizi haklımı çıkarıyorsunuz? dönüp kendinize bir bakın nerelerde hata yapıyorsunuz sizin bu yapınız sokaktada böyle ise sizinle bir kadın çok fazla kalamaz ama emin olun bunun sizin işiniz, paranız, cesaret (!)inizle alakası yok siz kendinizi kendiniz yok ediyorsunuz...

evet kadınlar güçlü erkek görmek ister ama bir o kadarda güçlü olmak ister... yani her kadını bilmem ama kendi adıma söyleyebilirim para ve iş ve imkan herkesin farklı farklı ve bunlar hiçbir zaman ön planda olmaz insanların öncelikli ihtiyacı sevgi, sadakat ve paylaşımdır... siz herşeyi maddi olarak değerlendiriyorsunuz sanırım kötü bir deneyiminiz olmuş... sizi siz olduğunuz için sevecek ve tarafınızdan sevilecek biri mutlaka vardır ama siz kapılarınızı kapalı tutuyorsunuz...

ilişkilerin yozlaştığı büyük çoğunluğunun maddiyatla ayakta durduğu gerçek ama böyle olmayanlarda var... gülmeyi seven ve kendisini güldüren, sevmeyi bilen ve bunu gösterebilen bir erkek kadınların ilgisini her zaman çeker... ama hayata hep olumsuz tarafından bakan, içine kapanık, cesareti kırılmış, duygularını saklayan ve büyün bunları güçlü ve onurlu görünmek adına yaptığını sananda yanlış yoldadır...

bir daha düşünün...

kendimi eleştirmediğimi nerden biliyosunuz.

zamanında daha çok çalışıp daha kalın kariyer yapmalıydım, daha kalın bi işim olmalıydı, daha kalın bir maaşım olmalıydı.daha iyi araba almalıydım.hayatta daha güçlü konumda olmalıydım. bu dünya için daha önemli bi adam olmalıydım.

zamanında çok uğraştım o kadar yapabildim. naapiyim süperman değiliz heralde.hala uğraşıyorum hala savaş veriyorum daha kalın adam olabilmek için.ama hala istediğim kıvamda değilim. zaten bu daha kalın adam olabilme stressi yüzden erkekler ölümcül hastalıklara sizden 3 kat fazla yakalanıp 8 yıl erken ölüp gidiyolar.

ayrıca genetik yapı yüzünden sadece medeni cesarete sahibim. ama o da türk kadınına sökmüyor. kahtalı mıçıe cesareti lazım.o da bende yok.normal yaşamda pek böyle davranmıyorum.en azından renk vermemeye çalışıyorum ve doğal olarak da kendim olamıyorum mutlu değilim. en azından mutlu olmadığım yüz ifademden belli olur yani.

bence günümüz kadınının 3 adet değeri var.

kişisel özgürlüğü , maddi konforu ve egosunun tatmini.o konforu sadece maddi gücü olan adam sağlayabileceği için maddi güce önem verecek kadar uyanıklar.bunda annelerinin dolduruşu da önemli.bu adam bana ne yaşattı ki gibi saçmalıklarla dolduruyolar. (gençken peşinde 30 kişi varken adam gibi seçseydin.bana sordun be kadın!)

ben karşı cinsin kriterleri olduğunu ve o kriterlere uyamadığım için tercih edilmediğimi söylüyorum.her erkek gibide o krietrlere uymaya çalışmakla geçiyor ömrümüz. kadın kimseyi olduğu gibi kabul etmek zorunda hissetmez kendini.

çünkü seçeneği çok ve nasıl olsa daha da iyisi çıkar diye düşünüyor.

gülmeyi severim ve canım sıkkın olmadıkça komiğimdir..ama kızların yanında tam etrsi olurum.yıllarca denedim..güldüren adam olunca anında arkadaş olarak benimsiyolar ve öyle kalıyoruz.arkadaş olarak benimsenmekten korktuğum için soğuk davranıyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

''kadın sevmeden cinsellik yaşayamaz'' çok eski bir masal bu :) ..kadınların yaşadıkları cınselliğe bahane bulma çabasından başka birşey değil bence...çünkü kadınlar arasında cinsellık hep gızlı kapaklı kalmışdır..hayır çok kadın var sadece cınsel tatmın için yenı tanıdığı erkekle bırlıkte olan.

Tek kelime ile

"Muhteşem..."

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

''kadın sevmeden cinsellik yaşayamaz'' çok eski bir masal bu :) ..kadınların yaşadıkları cınselliğe bahane bulma çabasından başka birşey değil bence...çünkü kadınlar arasında cinsellık hep gızlı kapaklı kalmışdır..hayır çok kadın var .

ben de aynı fikirdeyim.hayatı boyunca şarküteri reyonundaki kadınlar tarafından tercih edilmiş bir adam olarak ,bizzat yaşadım gördüm.hiç de aşık olup cinsellik yaşamıyolar.baya baya da zevk için yaşıyolar.

bence de namuslu kadını oynamak zorunda hissettikelri için böyle bi mazeret arıyolar. ne kadar zorluk çıkarırsam o kadar değerli olurum mantığı.

hayır efendim ...ne kadar zorluk çıkarırsan kadar değerli olamzsın. ne kadar zorluk çıkarırsan krediyi o kadar tüketirsin.adamın çevresinde kim varsa kapılmıştır, adamın başka aletrnatifi yoktur,çaresizlikten o zorluğa katlanır, oyunun sonunda kadını elde edince de çektiği tüm zorlukları faiziyle o kadının burnundan fitil fitil getirir.etme bulam dünyası.son gülen erol taş gibi güler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

her birimiz yasadigimiz toplum ornegine bir ornek vermisiz. kendimizce bir tarafta bunu yapanlar -kendimi neden kasayim, bir taraftada yapmayanlar -evlilik oncesi olmasi yasaktir.. kimisi inanci kimi kiskancligi kimiside baska sebeblerden dolayi dedigim gibi her biriniz yasamis oldugunuz toplumun yada yasadiklarinizi ozetlemissiniz.. yada olmasini istediginiz bir sey... bence her iki cinsiyette bunu yapar.. ama bunun belirli bir yasta olmasi gerekir bilmeyen akli kesmeyen cocuklar dahi girmis. seks'se eger konu, cogunlukla dikkat ettigim bir sey insan ergenlik yasina girerken akillari baska yerlere kayar kimi zaman bu cok kalici bir etki kimi zaman ise kisa surer... ama etkisi bir hayli cok olur hayaller kurar kendince vs. tatmin olabilmek için.. bu konulara hic girmiyelim, bu kisinin kendisine özel bir seydir..

sevgili Frozen cok guzel aciklamis ona aynen katiliyorum aciklamasinda.. :clover:

Saygilar.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

'Tengeriin boşig'

agzıma kadar gelenlerı cok ıyı özetlemıssın taunusa..

ben foruma bu bolumde yazmadım ama benı de özetlermısınnnnn :) ) noluy noluy noluy ? noluy azcıkk :wub::wub::wub:

Sayın Meliskoo...

Sizi de özetlerdim ancak pek takip etmedim yazılarınızı...

Kusura bakmayın... :sweatingbullets:

Hem siz zaten o kadar uzun yazı da yazmıyorsunuz ki sizi tanımlayabileyim :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kadın evlenmek için bizden ( ev+araba+kariyer) en az 200 milyarlık mal istesin

biz ise karşılığında bi soğan zarı bile isteyemeyelim bu nasıl kadın erkek eşitliği ya.bu ne insafsılzık.

ne yani siz bu dünya için o kadar önemli misiniz.

ben hayatımda bu kadar mantıklı bi cümle okumadım.evet çok şey isteniyor ama biz hiç bişey isteyemiyoruz.bu gerçekten doğru.yanlız benzetme çok hoş."soğan zarı" :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evlenmek için ev araba kariyer özellikle isteniyorsa ona zaten pazarlık etme denir :laughing: evlenmek isteyenlerin öncelikli beklentileri bence uyumdur cinsellikte, paylaşımda, fikir alışverişinde herşeyde uyum aranır. zaten o yoksa birliktelikler başka amaçlar içindir. bekaret özellikle aranabilir bu kişinin tercihine bağlı bekaret kimisi için öncelikli kriter bir diğeride bundan çok başka değerlere önem verebilir. bunlar tamamen kişisel tercihler. bekaret zarının öncelikle görevi rahmi temiz tutmaktır genç kızlar kadınlar kadar kadın hastalığına bu yüzden yakalanmazlar. tercihlere saygı duyarım ama öncelikle bakire olacak diyenlerin bencil olduklarına inanıyorum hemde kıskançlık.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evlenmek için ev araba kariyer özellikle isteniyorsa ona zaten pazarlık etme denir :laughing: evlenmek isteyenlerin öncelikli beklentileri bence uyumdur cinsellikte, paylaşımda, fikir alışverişinde herşeyde uyum aranır. zaten o yoksa birliktelikler başka amaçlar içindir. bekaret özellikle aranabilir bu kişinin tercihine bağlı bekaret kimisi için öncelikli kriter bir diğeride bundan çok başka değerlere önem verebilir. bunlar tamamen kişisel tercihler. bekaret zarının öncelikle görevi rahmi temiz tutmaktır genç kızlar kadınlar kadar kadın hastalığına bu yüzden yakalanmazlar. tercihlere saygı duyarım ama öncelikle bakire olacak diyenlerin bencil olduklarına inanıyorum hemde kıskançlık.

valla bu zamanda ben kirada oturamam illa ev isterim,

otobüslerde sürünemem illa araba isterim demeyen kız var mı bence yok.

eh tamam o zaman biz de 200 milyar civarı tutan bu değerleri sunuyosak onlar da bedelini ödesinler yani.kirada otumayayım ,tamam geç kendi evine ,dolmuşa binmeyeyim, tamam geç ön koltuğa, ama hiç bişey vermiyim bedel olarak, yok yau döner de söyliyem mi sana derler adama..tamam uyanık olun ama köylü kurnazı olmayın yakışmıyo.

süleyman demirelin dediği gibi , ne kaaa ekmek o kaaa köfte.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok saçma..

sana bişi sorucam.. evlimisin? değilsen hiç bişiy demiyorum..ozaman sen de evlenmeden önce hiç kimseyle bişi yapma alla alla :huh: 200 milyarı kim kime sunuyo seviyorsa tabiki sunucak :getlost: illaki bi bedelmi ödemeli... sana çok kızdım :getlost: bu yazdıkların çok saçma :angry2: bence sen çok büyük konuşmuşsun :lol:

yuk canım alla alla babanın en akıllı oğlu sen misin diye bi laf varya :w00t::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok saçma..

sana bişi sorucam.. evlimisin? değilsen hiç bişiy demiyorum..ozaman sen de evlenmeden önce hiç kimseyle bişi yapma alla alla :huh: 200 milyarı kim kime sunuyo seviyorsa tabiki sunucak :getlost: illaki bi bedelmi ödemeli... sana çok kızdım :getlost: bu yazdıkların çok saçma :angry2: bence sen çok büyük konuşmuşsun :lol:

yuk canım alla alla babanın en akıllı oğlu sen misin diye bi laf varya :w00t::lol:

evli değilim.maddi durumum kötü de değil. ona rağmen insanların bana ****** ****** kirada oturamam illa ev isterim , dolmuşa binemem araba isterim diye dayatmaları canımı sıkıyor.şimdi kız istemeye gittiğimizde bunlar önümüze gelecek, çok iyi biliyorum babam da diyecek ki, tamam kira vermesinler, dolmuşa da binmesinler, ben koyuyorum 100 milyar sen de koy 100 milyar.hayat müşterek dicek. o zaman kızın babasının alacağı suratı merak ediyorum.tamam evlilik parasız pulsuz olmaz. tabi ki bir ev ve araba lazım.halledilir de bunlara sahip olmayan milyonlarca zavallı erkek var.onların kimseyi sevme özgürlüğü yok o zaman o anlayışa göre.madem öyle o adam da eline para geçince kimsenin gözünün yaşına bakmaz.bu da kulağınıza küpe olsun.

evlenmeden önce kimin kimle ne yaşadığı kişiyi bağlar......ev isterim araba isterim diyerek 200 milyar kendi kendine fiyat koyanın tercihi de kendini bağlar.bu da benim tercihim.madme evlenmek için o kadar para çıkmam laızm ben de bedelini isterim. 200 milyarın yanında bi soğan zarının lafı mı olur.

ben 200 milyarlık ev araba sunuyosam tabi ki bunun bi bedeli olucak. para kolay kazanılmıyor.madem illa ki bir bedel mi ödemeli diyosunuz o zaman siz de evlenmek için ev araba istemeyin illa ki bi bedel mi ödemeli.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.