Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Yurt Dışı Eğitim

mkbayer7

Önerilen İletiler

Arkadaşlar yurt dışında eğitim almak isteyen herkes buraya yazsın herkese gereken yardım yapılacaktır.bilmediğiniz merak ettiğiniz her konuda sorularınız gönderin.yurt dışında eğitim almak ( yani oraya gitmek ) çok zor diyosanız inanın profesyonel bi yardımla bu çok kolaylaşıyor.biz de sizlere bu profestonel yardımı vermeye çalışıyoruz. öncelikle sitemizi kesinlikle ziyaret edip bi göz gezdirin orda bize ulaşabileceğiniz adres ve numaralar da var zaten... www.edu.point.co.uk

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

iyigünler ben nil bu siteye yeni üye oldum. Bende yurtdisinda okumak istiyorum. 5yildir Almanya'dayim türkiyede liseyi bitirdim. Diplamam notu 3,04 bu notla burada okuyabilirmiyim? Almanya'daki karsilik notu kac? Almanya'da Eczacilik veya mimarlik okuyabilirmiyim? Yada hangi dallarda okuyabilirim? Ayrica okumak icin ilk nereden baslamaliyim? Bu sorularimi cevaplandirirsaniz cok sevinirim.Simdiden tesekkür ederim. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Merhaba arkadaşlar adım Uygar can lise2 ye gidiyorum ve yurtdışında Sinema oyunculuk eytimi almak istiyorum. Sinema konusunda çok yetenekliyim yabancı ülkelerde daha iyi eytim veriyorlar. okulu bitiremessem sinemayla uraşacağım, bunun için ne yapmam gerektiğini biliyorsanız söyleyin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaslar adim Uygar can lise2 ye gidiyorum ve yurtdisinda Sinema oyunculuk eytimi almak istiyorum. Sinema konusunda çok yetenekliyim yabanci ülkelerde daha iyi eytim veriyorlar. okulu bitiremessem sinemayla urasacagim, bunun için ne yapmam gerektigini biliyorsaniz söyleyin.

Sayin Uygar Can, oncellikle Sinema egitimini yurt disinda yapmak istiyorsaniz, yetenek sinavlarini vermeniz lagzim. Tabi buda yetmez, lisede option olarak sinema yapanlar sizin onunuze gecer. Tabi sinema hangi bolumu istediginizde onemli, yonetmenlik mi, oyunculuk mu, montaj mi,yani birde sadece sinemada iyi olmakda yetmiyor bunun yaninda muzik, sanat, audiovisuel, resim : objectif, program, admission...

Tabi bunun yaninda sinema tarihi, sinema cesitleri, bazi onemli kisilerin cok iyi bilinmesi...Luis Lumière kardeslerin mesela kim oldugunu bilmiyorsaniz isiniz cok zor...

Genel kultur gerektirir... Hercesit filmi izlemelisiniz, ozellikle belgeseller onemli, slkldim filan calismaz...

Hepsini dusundukten sonra liseniz bitince oss'yi kazaninca, herhengi bir ulkeye motivastion mektubu yazarsiniz, kalitelerinizle beraber gonderirsiniz. Umarim beyenirler ve alirlar. Hatta icine projelerinizi, senaryolariniz bile ekliyebilirsiniz....

:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
Sayin Uygar Can, oncellikle Sinema egitimini yurt disinda yapmak istiyorsaniz, yetenek sinavlarini vermeniz lagzim. Tabi buda yetmez, lisede option olarak sinema yapanlar sizin onunuze gecer. Tabi sinema hangi bolumu istediginizde onemli, yonetmenlik mi, oyunculuk mu, montaj mi,yani birde sadece sinemada iyi olmakda yetmiyor bunun yaninda muzik, sanat, audiovisuel, resim : objectif, program, admission...

Tabi bunun yaninda sinema tarihi, sinema cesitleri, bazi onemli kisilerin cok iyi bilinmesi...Luis Lumière kardeslerin mesela kim oldugunu bilmiyorsaniz isiniz cok zor...

Genel kultur gerektirir... Hercesit filmi izlemelisiniz, ozellikle belgeseller onemli, slkldim filan calismaz...

Hepsini dusundukten sonra liseniz bitince oss'yi kazaninca, herhengi bir ulkeye motivastion mektubu yazarsiniz, kalitelerinizle beraber gonderirsiniz. Umarim beyenirler ve alirlar. Hatta icine projelerinizi, senaryolariniz bile ekliyebilirsiniz....

:)

bide paraniz olmasi gerekir :) benim bildigim tabiki hangi bolumde okumak istedinizi bilmiyorum ama messela ouncu olmak istiyorsaniz cok para oduceginiz kesin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.