Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Gözünü Seveyim RTÜK

Misafir CYRANO

Önerilen İletiler

Efendim. Cnbc-e de. Caesar ve onun ölümüyle Octavianus ile Marcus Antonius arasındaki mücadeleleri dönemin yapısını vs anlatan Rome dizisinin büyük bir hayranıyım. Kanımca son yılların en mükemmel dizisi.

1. Sezonunu Cnbc-e de izledim. 2. Sezon Cnbc-e de bu senenin sonunda yayınlanacakken HBO nun yayınlayıp bitirdiğini öğrenince. İnternetten bölümlerin Divxlerini indirdim.

Şöyle söyliyeyim. 29 yaşındayım, ileri derecede vahşet görüntüleride gördüm bu yaşıma kadar. Ama bu dizinin RTUK tarafından sansürlenmemiş halini seyredince (belki üç bölümü aynı gün izlemektendir) bütün gün etkisinden çıkamadım. Cnbc-e de kuşa çevrilmiş halini izlediğimiz sahnelerin orjinalini seyredince benim için bile fazla oldu bu.

Şiddet, cinsel işkence sahneleri. Tamam dizi gerçekçi. Adamlar bu dizi için gerçekten bir antik roma şehri inşa etmişler. Ve olayları günlük yaşamı aynen yansıtmışlar, karakterleri çok iyi oturtmuşlar. Tarihe sonuna kadar bağlı kalmışlar. Ambians mükemmel ama. Çok sert bir dizi.

Dizinin sezon dvdleri almayı düşünenler eğer şiddet görüntülerinden hoşlanmıyorlarsa Cnbc-e haliyle yetinsinler. Birde yemek yerken asla seyretmesinler :)

Ayrıca bu vesileyle buradan, Octavianus'a seslenmek istiyorum "********" Marcus Antonius aslanına yapılırmıydı bu.

:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.